199 Shares 7328 views

Ławka ogrodowa z rękami

Garden Bench przydatna dla wszystkich tych, którzy mają co najmniej niewielki obszar wokół domu lub poza miastem. Oczywiście, można kupić takie meble w sklepie, lub zamówić je w specjalnych warsztatach, ale zrobić sobie będzie dużo łatwiejsze, a ponadto będzie znacznie zaoszczędzić. I nie koniecznie, że będzie miał do zakupu jakichkolwiek materiałów lub narzędzi.

Kreator rekomendacja

Kapitanowie, którzy lubią i umieją pracować z meblami, być pewny, aby znaleźć wszystkie niezbędne w swojej spiżarni. A jeśli używasz materiałów improwizowane dostępny produkt będzie naprawdę wolna, bo jej produkcja potrzeba wydać tylko swój czas i energię. Ważne jest, aby pamiętać, że taka ławka ogród będzie musiał przejść zewnętrznych negatywnych skutków w postaci deszczu i śniegu, ponieważ takie meble mogą być po prostu zapomniał w czasie zimy. Ale jeśli elementy powierzchniowe ławce ostrożnie traktować i lakierowane, wpływ taki agresywny to będzie straszne.

Wybór mocowania

Jeśli uważasz, że ten produkt będzie produkowany przy użyciu metalowego uchwytu, wówczas przekonanie jest błędne. Zastosuj paznokcie kiedy ławki ogrodowe wykonane z oparciem ze swoimi rękami, to jest niewłaściwe z powodu, że z czasem będzie to powodować utlenianie metalu i jego negatywny wpływ na drewno. Następnie drewno z pewnością zostanie zniszczona. Dlatego produkcja ławce korzystne jest, aby nie używać gwoździ i śrub. W rdzeniu produktu – jedynego zbioru drewna i jakości kompozycji klejowej.

Przygotowanie ławki nogi

Ławki ogrodowe powinny być wykonane przez maszynę do obróbki drewna. Jeśli nie jest to możliwe, konieczne jest, aby obserwować przekrój drewna zakupionego, w przeciwnym razie „spacer” rozmiar może powodować problemy. W celu wytworzenia ławce ogrodzie, konieczne jest, aby przygotować elementy dla przednich nóg. Ich konstrukcja będzie dwa. Przekrój części musi być równy 70×70 mm, natomiast długości równej 405 mm. Wykroje dla tylnych nogach, też powinny mieć ten sam przekrój, liczba pozostaje taka sama. A oto inna długość – 780 mm. Te wykroje zostać odcięte wcześniej za pomocą przyrządu. Odbywa się to w celu uzyskania skos. Konieczne jest, aby rozpocząć od wysokości siedziska. To wrócić pod kątem. Jeśli chcesz, aby skos nie jest tak strome, zaleca się używać nóg do obrabianego przedmiotu z krzyża 70h130.

Dodatkowe składniki produktu

Ławki ogrodowe będzie miał część wzdłużnego pręta, który znajduje się w konstrukcji będą dwa. W tym celu jest użycie planszy, która jest równa przekrojowi 90h35 mm, ale jego długość musi wynosić 1470 mm. W odniesieniu do poprzecznego boku szuflady, ich liczba jest szacowana przez trzy. Wykorzystywać do produkcji deski muszą być tej samej sekcji, ale jego długość musi wynosić 420 mm.

płyta siedziska i w razie potrzeby – z tyłu może mieć wymiary równe 1750h140h20 mm, w sumie pięć.

Dokonując ogrodowe ławki z ich rąk, mistrz obsady shkantami. Te, które mają długość równą długości 80 mm i średnicę w zakresie od 10 mm na 36 kawałki.

Jednak kołki o średnicy 10 mm i długości 40 mm, powinien być obecny w ilości 12 części. Ich zastosowanie jest konieczne przy ustalaniu trójkąty lub jak są one nazywane także fałdy, które są w stanie dać strukturę dodatkową stabilność przed kołysaniem. Chustki potrzebują cztery. Podczas trójkąty muszą być wykonane ze sklejki mają jednakową grubość 20 mm. Ostatnie elementy muszą być równoramienny i mieć wymiary równe 130×130 mm.

obróbka szczegułów

Dokonywanie ławki ogrodowe z ich rąk, obrabianego przedmiotu głównego. Wyjątkiem są tylko kołki rozporowe. Zabieg należy powtórzyć kilka razy.

W celu prawidłowego wykonania prac obróbki końców wstępnie Egged. Jest to konieczne z tego powodu, że poprzeczne przekroje drewna mają tendencję do działania jako naturalnych naczyń włosowatych, co sugeruje, że pochłaniają one wilgoć na zasadzie gąbki. Jeśli po prostu pokryć te lokalizacje lakierem, nie będzie ratować sytuację. Jest to konieczne do góry końce elementów zanurzane w gorącej lakieru, pozostawiając element do całkowitego suszenia lakieru. Następnie te miejsca uważać, by wykorzystać z młotkiem mogą być wykorzystywane do tego celu i młotka. Takie działanie będzie spłaszczyć włókien. Dopiero po zmieleniu mogą być wykonane. Następnie można wykonać przetwarzania, działających jak zwykle, ale zostanie to omówione poniżej. Jeśli się taką pracę, to przedłużyć żywotność życia ława dwa lub więcej.

Narzędzia i materiały przygotowujące

ławki ogrodowe, ławki z ich ręce nie mogą być produkowane, jeśli nie przygotować jakieś materiały i narzędzia. Tak więc, nie sposób ominąć konieczność szlifowania, cięcia i wiercenia. Trzeba układanki elektrycznych. Wygodny do pracy z nim, gdyż pozwala uzyskać dokładne cięcie, co prawda, w porównaniu z konwencjonalnym piła do metalu. Ponadto, narzędzie to pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Mistrz w trakcie pracy nie może obejść się bez uchwytu wiertła, jego średnica powinna być minimum 10 mm. Do obróbki drewna wymaga szlifierkę, która wypełni papierem ściernym gradacji powinna być inna. Jeśli tak nie jest, to możliwe jest wytwarzanie szlifowania ręcznego, ale wtedy praca zajmie dużo czasu i wysiłku.

I potrzebują wysokiej jakości pędzle, współpracując z których nie powinno się tkaniny. Do przeprowadzenia znaczników, używać ołówka, ale do pomiaru pracy – ruletkę.

Oferuje szeroki wybór sprzętu ochronnego i kleju

Jeśli mówimy o pozostałych materiałów, a następnie obróbki drewna stosuje się korzystnie oleju schnącego. Jest to najbardziej powszechne wśród mistrzów krajowych można kupić praktycznie za grosze, a praca z nim komfortowo. Co więcej, nie jest możliwa do zakupu drogiego tuszu do pokrycia z ławki. Ale gdy klejenie, eksperci radzą, aby użyć emulsji PVA, zamiast zwykłego kleju, jako pierwsza opcja jest znacznie grubszy, a połączenia wykonane z niej są bardziej wytrzymałe. Potrzeba i powłoka hydrofobowa i impregnacji. W roli tej ostatniej jest zalecany pochodna „pinotex”, jego zastosowanie gwarantuje nie tylko tonację drewna, ale również ochrona przed szkodliwymi owadami, gnić formacje i przypadkowego zapłonu.

Struktura montażowa Sposób

Dokonywanie ławki ogrodowe i ławki z ich rąk, trzeba zacząć od podstaw. Należy dokładnie o to, że układ przeznaczony do wiercenia ramkę, to nie było na tym samym poziomie w wysokości z oznaczeniami na nogi dla kołków. Dopiero będą mogli analizować zgodność wymiarów wszystkich elementów, można rozpocząć ich szlifowanie. Z góry do oznaczania przedmiotów obrabianych być wiercone początkowo samolotu, aby uzyskać otwór przelotowy tylko po wiercenie może przystąpić do elementu końcowego, do którego zostanie wykonany łącznik. Podczas wiercenia otworów w końcu okazał się być głębsze niż jest to konieczne, to jest prawdopodobne, że kołek będzie utonął. Aby tego uniknąć, konieczne jest, aby uszczelnić otwór kleju dodanie pewnej ilości wiórów drzewnych. Podczas pracy konieczne jest, aby pozbyć się z powierzchni preform z nadmiaru kleju, można to zrobić przy użyciu wilgotnej szmatki. Jeżeli to nie nastąpi, kompozycja jest najpierw absorbowana w drewno, a następnie zakłóca tonowania. Styczną płaszczyznę należy pokryć cienką warstwą kleju, a następnie, aby upewnić się, że nadmiar nie jest sucha.

Poprzez ławki ogrodowe, zdjęcie które zostały przedstawione w artykule, trzeba zamontować stojak z nóg, a następnie pozostawić do wyschnięcia. Ustaw rama być na równym podłożu. Ale dla bardziej bezpiecznego zamocowania na górze zaleca się położyć dwie deski. W ten sposób eliminuje zmiany wymiarów liniowych ławce na sucho budowy. Kąty mogą być mocowane za pomocą zacisku.

Prace nad siedziskiem i oparciem

sklep ogród, którego rysunek przedstawiono w artykule, może być z powrotem, to będzie bardziej wygodny w użyciu. Do mocowania oparcie i siedzisko deski wstępnie zmontowane ramy, nie muszą wywierać większego wysiłku dużo. Elementy te są wiercone „w miejscu”, który odnosi się do „wstawki”. Jeśli obawiasz się do prawidłowego zamocowania, można zauważyć na deski kroku aż po brzegi. Trójkąty „chusty” powinien być dobrze sprasowany na rogach. Ich przywiązanie musi być wykonane za pomocą kleju i krótkich kołków. Ale musimy wziąć pod uwagę, że część kleju jest absorbowana, więc jego stosowanie musi być w wystarczającej ilości. Po pozbyć się nadmiaru jest lepsza.

obróbka sklep

ławki ogrodowe wykonane własnymi rękami, co jest korzystne, aby przygotować rysunki z góry, powinno być dobrze traktowani po jego zakończeniu. Celem tej pracy jest sprawdzenie konstrukcji braku zadziorów lub wgniecenia. Jeśli to konieczne, można ponownie dokonać przetwarzanie cienkich okręgu polerki. Konieczne jest, aby zwrócić szczególną uwagę na słaby projekt strony – nogi, a dokładniej ich dnie. Po dokonaniu ławki ogrodowe zawiodły, nogi mogą być wzmocnione półwyrobów gumowych. Wyeliminuje to wpływ na ziemi drewna.