89 Shares 911 views

Liny drabinie z rękami: jak zrobić to dobrze?

Dokonanie drabinkę wykonany własnymi rękami dość często, ponieważ taka struktura może być wygodne urządzenie w gospodarstwie domowym. Po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca i może być całkiem niezbędny podczas marszu projekt nie może być używany.

Zalecenia dotyczące wyboru materiału na drabinie liny

Lina drabina z rąk może być wykonywana na podstawie linach i etapów; niektórzy rzemieślnicy dostosowany do wytwarzania takich struktur z sadzonek łopaty, które można kupić w sklepach sprzętu budowlanego.

Można zastosować rury z tworzyw sztucznych do wytwarzania takiej struktury. Elementy wykonane ze stopu metalowego mogą być stosowane, ale w każdym przypadku należy stosować stałe formy wstępnej. Bez względu na to, jaki rodzaj materiału masz zamiar używać, element nie musi być ostre krawędzie, które mogłyby przeszkadzać w ruchu człowieka.

Liny drabinie z rękami, co do zasady, jest wykonana z drewnianych prętów, które stanowią podstawę kroków. Musi wybrać te bary, które mają grubość około 7 mm. Poprzeczne półfabrykatów sekcja może okrągły lub kwadratowy. Ważne jest, aby wybrać odpowiedni sznur do budowy schodów, które mogą być naturalne lub syntetyczne.

Wybór liny

Jeśli wybór naturalnych włókien typu bawełny, konopi lub lnu, projekt będzie inna siła.

Syntetyczne materiały z nylonu lub nylonowe są uważane za bardziej praktyczne, że mają one dużą odporność na zużycie. Ponadto, są one odporne na rozciąganie. Między innymi, materiały te są odporne na wszystkich rodzajach rozpuszczalników, w tym alkohol, benzyna lub terpentyna. materiały syntetyczne nie tracą swoich właściwości nawet gdy jest mokra. Kiedy produkowane liny drabinie z rękami, a optymalna grubość liny można użyć parametru od 7 do 10 milimetrów. Jeśli używasz takiej liny, nie odetnie rękę podczas użytkowania i będzie niezawodny.

Schody informacji

Zawiesinę drabina może mieć długość nie większą niż 15 m, a odległość pomiędzy etapami powinna być równa 35 cm. Ponieważ takie przenośne drabiny rozważyć jej masa nie powinna być większa niż 20 kg. Taka konstrukcja jest korzystna, aby wyposażyć ograniczniki wykluczające kontaktu ze ścianą. Łączniki graniczna długość może być równa 11-22 cm.

Sposób wytwarzania taśmy do szczebli drabiny wokół liny

Liny drabinie z rękami, które różnią się uniwersalność, mogą być wykonane dopiero po uda Ci się znaleźć mocną linę. To musi być pocięte na dwie części, z których każda jest równa 20 metrów.

Potrzebne są listwy drewniane z 7 sztuk. Długość każdego z nich musi być równa 35 cm, a grubość może zmieniać się od 3 do 6 cm. Konieczne jest, aby przygotować grubą gwintem, jak również elektronarzędzia – mianowicie, wyrzynarki i wiertła. Podczas prac będzie trzeba użyć drewnianych elementów, które mogą być traktowane z papierem ściernym. I ułatwiają pracę na drzewie, trzeba będzie budowa piły i noża.

Technologia pracy

Sadzonek, które będą pełnić funkcje kroki muszą być ze sobą połączone za pomocą dwóch lin. Powierzchnia przygotowanych sadzonek z góry jest konieczne do Polski.

Jest tak aby zapobiec coraz zarysowania i odpryski. Długość liny musi być obliczona z uwzględnieniem takich, że po drabinie wiązanie będzie dwa razy krótszy niż w pierwotnej długości liny.

Przed dokonaniem drabinkę z rękami, trzeba wziąć pod uwagę, że będzie to konieczne w celu wyeliminowania liny rozwikłania w trakcie pracy. Ich końce do tego, aby być koniecznie wstępnie przypalić. Taką modyfikację można przeprowadzić przez zastosowanie gorącego noża przeznaczonego do cięcia materiału. Wyeliminowanie odkrycie liny i inne możliwe metody alternatywne, które polega na opakowanie to wszystko grubości nici. W następnym kroku, jesteś gotowy do prowadzenia prac.

Przed przystąpieniem do tie bar na końcu każdej liny należy zawiązać pętlę, której średnica jest równa sześciu cm, konieczne jest, aby być w stanie zawiesić drabinę. Teraz musimy zrobić pierwszy krok i przywiązać linę na nim. Zabezpieczanie liny powinny być realizowane poprzez zastosowanie technik dziewiarskich samodzielnego montażu blokującym – będzie stanowić blokady wysokiej jakości poprzeczkę. Należy pamiętać, że jeśli etap mocowanie odbywa się za pomocą tej strony, zawsze istnieje możliwość, że etap może ślizgać. W celu uniknięcia tego, krawędzie poszczególnych krzyża, aby wykonać szczeliny.

bary przetwarzania

Drabina liny (powieszenie) własnymi rękami można wykonać w taki sposób, że będzie trwał długo. W tym celu konieczne jest pokrycie drewniane elementy pomalowane. Może być używany do tego celu oraz specjalną kompozycję, która jest zdolna do ochrony drewna, ale warto pamiętać, że ta manipulacja może śliskich szczeblach.

Zalecenia dotyczące produkcji drabiny

Jeśli zastanowić się nad pytaniem, jak zrobić drabinkę, można kierować przedstawiony w artykule zasad pracy.

W następnym kroku, wychodząc od krawędzi około dwóch cm, niezbędnego do nacięcia nożem – ich szerokość powinna wynosić 1,5 cm, natomiast głębokość – równoważny centymetrów trkm. Spośród nich, po trzeba będzie tworzyć rowki, które mają zaokrąglone krawędzie. Cofając się w pierwszym etapie około trzydziestu cm, konieczne jest, aby związać się z drugą poprzeczkę. Przy użyciu tej samej techniki, konieczne jest wzmocnienie wszystkich innych etapów, aż drabiny nie nabywa pożądaną długość. Przed ostatecznym związać szczelne węzeł wokół kostki, to jest niezbędne w celu zapewnienia, że elementy te są umieszczone zasadniczo równolegle do siebie. Potrzeba ta wynika z faktu, że węzeł po remake'u będzie bardzo trudne. W końcu, trzeba dostać się po drabinie, której długość wynosi 11 metrów.

Produkcja na schodach alternatywnej technologii

Przed dokonaniem drabinkę sznurową, trzeba zdecydować, jakie funkcje będzie mieć strukturę. Drabina może więc być częścią belki, które mają otwory przelotowe typu. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z tej metody produkcji po schodach, trzeba będzie przygotować w poprzeczkę przez specjalną technologię, po dokonaniu w nich otwory. Przez otwory i będzie ciągnął liny – to podniesie się po drabinie w jednej strukturze. W tym przypadku będzie konieczne stosowanie drewniane belki, które mają kwadratowy przekrój poprzeczny. Długość każdego elementu wynosi 40 cm, a użycie potrzeby liny nylonu dla syntetycznego więzadła. Każda forma wstępna z odchyleniem 3 cm od krawędzi konieczności wykonania otworów, średnica każdej z nich może być równy 1,5 cm, a więc konieczne jest stosowanie wiertła.

Po zrobić dziurę w jednym kawałku, trzeba się upewnić, że pasują one linę.

W procesie, gdy staje się drabinkę z rękami za dobrze, trzeba wykonać wyżej opisane manipulacje i starannie uchwyt poprzeczkę antyseptycznym kompozycji. Przygotowane wcześniej nylonowej liny, którego długość jest równa 10 cm, trzeba być cięte na dwie części. Krawędź w tym przypadku również należy traktować z grubej nici, ale może być stosowany do czerwoności stali.

Zespół przenoszenia struktury

Kiedy drabina linowy dla dzieci z rękami na powyższej technologii, kolejnym krokiem na obu końcach liny zrobić pętlę i zacisnąć węzły dobrze. Wolne końce liny rozciągnięte otwory pierwszej belki. Podczas przeprowadzania montażu jest konieczne ustalenie w poprzeczkę między prętami, które są przybite do tablicy. Pozostałość długie do zaginania w pętlę i unieść nad paskiem, a następnie owinięty wokół zespołem linowym. W końcu trzeba się o krok, który jest zamocowany między dwoma węzłami. Ta sama technologia jest konieczne, aby ponownie pozostałe czynności.

szczeble drabiny produkcja bez

Przed dokonaniem drabinkę z rękami, należy mieć świadomość, że jeśli nie ma czasu, aby przeprowadzić projekt, który ma poprzeczkę, to może być wykonane w inny sposób. Lina będzie stosowany jako szczeble drabiny. W tym przypadku jest to związane w pętli. Takie techniki tkania znamienny tym, że wynik jest węzeł. Można je umieścić swoje stopy, które przesunie ciężar na zawiasach i trochę odpocząć. Jeśli myślisz o tym, jak związać drabinkę sznurową, trzeba użyć tzw pętli Burlatskii że zrobić tylko tyle. Aby to zrobić, należy skręcić linę tak, aby mieć coś podobnego do ósemki. Dolne ogony tego elementu może być rozciągany i tworzą na obwodzie górnej części zawiasu stopniu. Następnie można rozpocząć pętlę ją wykorzystać do innych celów.

Dokonanie drabinkę jest znacznie tańsze w produkcji na własną rękę, i nie są dostępne w sklepie. Ponadto, można wykonać zaprojektować żądany rozmiar. Powodzenia!