203 Shares 7982 views

Drewniane półki, a stylowy i komfortowy

Drewniane meble – idealny do domu, jeśli chcesz, aby nadać jej kreatywność, indywidualność, styl i komfort. Ona jest w stanie przełożyć się na rzeczywistość najwięcej swoje preferencje i życzenia. Kształt, kolor i rozmiar produktów jest ogromna różnorodność. Drewniane półki Poza wszystkim pomóc zaoszczędzić powierzchnię pomieszczenia, uwalniając go od masywnych szaf. Ponadto, mogą one być prawdziwą atrakcją wnętrza jako całości.

Półki drewniane. Przechowuje lub wykonane jego własna?

Oczywiście, do tej pory bez żadnych szczególnych problemów, można kupić gotowe drewniane półki. Ale to nie lepiej poświęcić trochę czasu i wysiłku w celu produkcji tego akcesorium z rąk. W ten sposób będzie można dokonać drewnianymi półkami prawy rozmiar, wygląd i kolor. Zanim jednak dostać się do pracy, trzeba dokładnie zastanowić i odpowiedzieć sobie na kilka pytań. Na przykład, dlaczego trzeba tę półkę – za wystrój, upominków i książek. Konieczne jest, oczywiście, aby określić wielkość półek, aby ile będzie musiała kondygnacje. Ostrożnie, aby wszystkie konieczne pomiary, ustalona szerokość, długość i wysokość każdej części składowej.

Pomyśl o tym, jakiego rodzaju obciążenia musi wytrzymać przyszłego pułku. To pytanie jest bardzo ważne. Odpowiedź na to zależy od wyboru materiału, jak ktoś może potrzebować półkę na kilka małych książek, a ktoś – pod ogromnej kolekcji encyklopediach.

Kolejnym pytaniem jest, w jaki sposób i gdzie jest podłączony akcesorium? Istnieje wiele sposobów. Wybierz to, co jest najbardziej wygodne dla Ciebie.

Cóż, w odniesieniu do projektowania … Tutaj można już w pełni korzystać z bezpłatnego lot wyobraźni i fantazji. Opcje są po prostu niezliczone.

Potrzebne narzędzia

Więc postanowiłem zrobić drewniane półki własnymi rękami. Jakie są narzędzia trzeba? Przede wszystkim, oczywiście, sam materiał – kilka desek o różnych rozmiarach. Oczywiście, będzie trzeba także piłę lub elektryczna wyrzynarka, gwoździe, wkręty, śruby, wkręty, śrubokręt, klej. Produkcji drewnianych półek własnymi rękami, można również użyć papieru ściernego lub szlifierki. Wszystko zależy od tego, jaki rodzaj modelu chcesz zrobić. Jednak środki do obróbki drewna będą potrzebne dla każdego z nich.

Jak zrobić?

Tak, jesteś dobrze przemyślany każdy szczegół i zdecydował się na projektowaniu i wielkości. Teraz możesz zacząć zarabiać drewnianych półkach. Aby rozpocząć płyt przy użyciu piły lub części układanki cięcia odpowiednie wymiary. Są one przetwarzane szlifierki i środki, aby chronić drzewa. Gdy wszystkie części są suche, można zmontować strukturę użycia gwoździ i śrub. Ukończony półka mogą być malowane lub zachować naturalny kolor. To wszystko zależy od projektu wnętrza.

gatunek

Jakie są półki, które można wprowadzić do swojego domu? Każdy wybiera to, co jest najbardziej wygodne dla niego. Akcesoria są bardzo wszechstronne, na przykład drewniane półki na ścianie. Są one łatwo umieszczony w dowolnym pomieszczeniu.

rogu półki drewno – niezwykłe produktów, doskonale wypełnia pustą przestrzeń w pokoju niefunkcjonalnym. Odebrać w takich niewygodnych rogach mebli nie jest tak łatwo. Ale te małe półki w tych części pomieszczeń – to, czego potrzebujesz. Modele z dwoma bokami kąta, nawiasem mówiąc, są bardzo wygodne rozwiązanie.

półki poziome z pionowymi pasami – to świetne rozwiązanie projektowe. Najważniejszą rzeczą – obserwować wyraźną kompozycję kolorów. W przeciwnym razie, to meble wyglądają raczej wątpliwe.

Bardzo modny i nowoczesny wygląd i półki, które wypełniają ścianach pustych niszach. I biorąc pod uwagę fakt, że te przestrzenie mogą się różnić o różnych wymiarach i kształtach, na przykład luz nadają wnętrzu specjalnego oryginalności.

Jeśli zamierzasz powiesić na ścianie gładka, wyczyścić półki o tym samym rozmiarze, umieść je asymetrycznie. Ułożone jeden nad innymi modelami wyglądają zbyt zwyczajny i nudny.

Jednak w każdym przypadku, bez względu na styl, rozmiar i kształt wybrać do zawieszania półek, to z pewnością stanie się odpowiednim dodatkiem do wnętrza każdego pomieszczenia. Ale meble wykonane własnymi rękami, będzie podwójnie zachwyci Ciebie i Twoich gości.