211 Shares 9111 views

Bungalow domek. Z rękami na swojej stronie

Budowa domu krajem na swoim miejscu należy rozpocząć od racjonalnego planu, który przewiduje perspektywę na nim wszystkie wymagane atmosfery. I nic więcej. Bezpośrednie działanie będzie uzasadnione, aby rozpocząć od ogrodzenia obszaru i budowy struktur podstawowych. Można wątpić, każdy będzie w stanie zbudować swój własny duży dom kraju? Ale doskonalić swoje umiejętności twórcze mogą być w takich strukturach jak małe domki dla domków działkowych. Z ich ręce, aby go zbudować, jesteśmy zdolni. Było z nią i rozpocząć wyposażanie strefie podmiejskiej. Zapewni to zakres prac na przyszłość. A z tym możemy obsłużyć.


Bungalow Domek z własnymi rękami. Od czego zacząć?

Przy wyborze miejsca dla niego. I za pomocą prostego zrozumienia faktu, że kabiny dla domków działkowych, wznoszone własnymi rękami, z czasem musi zmienić swoją funkcję. Gdy dom do zabudowy, powinno być hozblok lub jego część. Jest to przy założeniu, że nie ma dodatkowych pieniędzy, aby zbudować coś, a następnie rozebrany. A więc do budowy kabin powinny być traktowane bardzo poważnie – będzie nam służyć bardziej w przyszłości. Musimy zacząć z pełnym piwnicy i cyklu zerowego. Jeśli masz plany na przyszłość, aby przekształcić szopy w dostawach wody bez kąpieli, konieczne jest zapewnienie dalszego podsumowujących komunikacji i urządzeń sanitarnych. Ale możliwe jest, aby ograniczyć światła węgielnego typu pasa, w skrajnych przypadkach może zastąpić kilka poziomych stosy. Ważne jest, aby skonsultować się z właściwymi ludźmi – stoisko jeśli takiego obciążenia fundamentu na nim? Albo, żeby go ocenić samemu studiując te budynki na sąsiednich stronach.

Konstrukcje nośne

Po powstaniu niezawodności, aby upewnić się zbudować szopę własnymi rękami. Istnieje kilka możliwych opcji. Prawdopodobnie musiał wybierać między drewna i pianki bloczków betonowych. Jako podłoża bazowego całej konstrukcji wybrać karkkas drewna. Ten materiał jest równie wiarygodne i manufacturable. Rama jest pionowym stojaku, połączone ze sobą poprzeczkami. Z otworami na okna i drzwi w odpowiednich miejscach. Przy łączeniu musi brać pod uwagę równe przekątnych każdej prostokątnej ramy opraw komórki. Zapewnia to niezawodność i stabilność całej konstrukcji jako całości.

Poszycie i pokryć dachowych

Opcje Elewacje, istnieje wiele. Najszybszy sposób zbudować szopy materiałów arkuszowych takich jak płyta wiórowa lub płyt OSB naszyte kształtowanie ramki. Ale będzie bardziej wyrazisty wygląd boazeria lub bocznicy. Wyboru dokonuje się w oparciu o możliwości finansowe i celu wznoszonych budowli. Dach najłatwiej zrobić Budka, niewielką różnicę wysokości, będzie to ułatwić dalszą modernizację kabin w coś więcej. Najprostszym zadaszenie – łupek lub Onduline. Tego zrobić – kabiny do letniej rezydencji zbudowany własnymi rękami. Podsumujemy i analizować błędy. Oprócz gotowych kabin wielofunkcyjnych, zdobyliśmy cenne doświadczenie w pracach budowlanych. Dał nam bardzo potrzebne w przyszłości, kiedy zaczniemy budować dom ogród własnymi rękami.