467 Shares 3162 views

Chevrolet Niva: specyfikacje techniczne na wysokim poziomie

Chevrolet Niva – wspólny projekt amerykańskiego koncernu samochodowego General Motors „i” rosyjski „AvtoVAZ”. Dostępne w Togliatti. Samochód ma pięć drzwi w całości z metalu typu ciała JAZDA „uniwersalne” wszystkie koła z napędem na wszystkie koła, dwupołożeniowy urządzenie dozujące i 5 skrzynią biegów. Obrotowy jest przekazywany na koła za pośrednictwem centralnym mechanizmem różnicowym z blokadą wymuszoną.

silnik

Pojazd Chevrolet Niwa, którego cechy zostaną utrzymane na wysokim poziomie, wyposażony w silnik VAZ-2123, 4-cylindrowy, 1,7 litra, 80 litrów. a., o nominalnym obrotu wału korbowego, 4000 obrotów na minutę. Chevrolet Niva Pojemność zbiornika paliwa wynosi 58 litrów, urządzenie wymaga paliwa o liczbie oktanowej jakości od 92-95. Nowy silnik VAZ-2123 powiela wszystkie główne parametry swojego poprzednika, silnika VAZ-21214. Ponieważ komora silnika Chevrolet Niva (specyfikacje samochodów pozwalają na wprowadzenie zmian w procesie produkcyjnym) jest znacznie różni się w konfiguracji od modelu podstawowego przedziału silnikowego „Pole-2121”, adaptacji silnik miał głównie z powodu przeniesienia niektórych węzłów: generator przesunięty w górę, filtr oleju otrzymał Środkowy uchwyt, podwójny pasek napędowy został usunięty, a obrót jest przesyłany jest jeden pas klinowy.

podwozie

Podwozie Chevrolet Niwa, którego cechy techniczne są stale ulepszane, składa się z przedniego i tylnego zawieszenia wysięgnikowej, przedniej niezależnego dwóch dźwigni tylnej dźwigni 5 liter. Zarówno Zawieszenie wzmocnione sprężyny. Teleskopowe amortyzatory z hydraulicznie. Na Chevrolet Niva specyfikacje obejmują następujące parametry: długość 3900 mm, szerokość 1770 mm, wysokość 1650 mm. Rozstaw osi 2450 mm. Prześwit pojazdu lub luz, wynosi 200 mm, to wystarczy do jazdy po każdej drodze z pełnym obciążeniem. Masa pojazdu w ciągu 450 kg. ładowność bagażnika dachowego do 75 kg.

hamulce

Opony o standardowej głębokości promieniowej 205/75 R15 z bieżnikiem, duży wzór, urządzenie nie musi opony z kolcami. SUV Chevrolet Niwa, których cechy, które zapewniają przyspieszenia do 100 km / h, w ciągu 19 sekund, wyposażonym w skuteczne podwójny układ hamulcowy z rozkładem hydraulicznego na tarczy hamulca przedniego, tylnego bębna. System zawiera wzmacniacza próżniowej. Wszystkie hamulce są samoregulujące. robak kierownicy, łatwość prowadzenia osiąga się poprzez wzmacniacz hydrauliczny znaku ZF niemieckiej produkcji.

Zewnętrzne i wewnętrzne

Pojawienie Chevrolet Niva, który opublikował zdjęcie w artykule, ultra-nowoczesny, na zewnątrz samochodu został zaprojektowany w centrum włoskiego designu samochodów Bertone. Kontury ciała w stylu „Chevrolet”, ale niektóre zewnętrzne szczegóły są zapożyczone z VAZ SUV „Niva-2121”. Niemniej jednak, emblemat na samochód Chevrolet jeszcze GM. Salon Chevrolet Niva przestronny i dość wygodne. Wysoki poziom komfortu, nawet gdy samochód jazdy w trudnym terenie pasażerowie nie odczuwają drżenie, siedzenia są ergonomiczne i mają swoje właściwości amortyzujące. Chevrolet Niva wnętrze jest urządzone w pastelowych kolorach, tapicerki i paneli drzwiowych weluru.