829 Shares 4545 views

Budżet SUV – tanie i smaczne

Istnieją pewne nieco mgliste pojęcie – SUV budżet. Co rozumie się przez to po prostu oczywiste. SUV w standardowym zdaniem powinno być więcej lub mniej swobodnie poruszać w przypadku braku dróg, a także upewnić się, że pojazd jest zaprojektowany, aby być bardziej dostępne. Sobie sprawę, mogą być różne, a w rezultacie, mimo wspólną nazwą – SUV do jazdy możliwe bez dróg dla pojazdów uważa się za pojazdy terenowe, może być bardzo różna.

Konieczne jest zatem początkowo, przynajmniej dla mnie, aby określić rozumienie terminu „SUV budżetu.” Muszą rozważyć samochód przystosowany do pokonania poważny off-road i ma minimalny koszt.

A trzeba pamiętać, że minimalny zestaw cech Jeep, można oczekiwać, aby przezwyciężyć te drogi obejmują:

– rama pojazdu;

– sztywno połączone (uchwyt), albo stałe z napędem na cztery koła ;

– blokowanie (międzyosiową, zamykane dyferencjały, etc …);

– przekładnię redukcyjną ;

– duży prześwit;

– zawieszenie osi;

– ciągły most.

To o takich urządzeń powinny być wyposażone w pojazdach terenowych: Ford, Renault, Toyota – marka nie ma znaczenia. Są to akcesoria i wyposażenie samochodu pozwalają mu na swobodne poruszanie się w przypadku braku dróg. Należy zauważyć, że nie jest to najtańszy sprzęt, a samochód, rozpoznał SUV, to jest droższe niż zwykły sedan, ceteris paribus. A więc, starając się określić SUV budżetu, konieczne jest, aby postępować z faktu, że będzie to dość użytkowym samochód, a przede wszystkim przeznaczony do radzenia sobie z off-road i nie wykonywać żadnych innych czynności.

Samochodów krajowych takie maszyny to przede wszystkim Niva i UAZ. Chociaż sama Niva nie w pełni spełniają wymagania dla SUV-ów (nie ma ramkę), ale jego konstrukcja zapewnia wiele elementów, które pozwalają ją łatwo poruszać się po nieprzejezdnych dróg. O UAZ można tylko powiedzieć, że to było pierwotnie zaprojektowane do użytku terenowego. A cena tych pojazdów spada w kategorii samochodów budżetowych. Oto tylko miłośnicy komfortu i wysokich prędkości w tych samochodów będzie niewygodne. Ale to jest wersja budżetu SUV.

Jest jeszcze jedna okazja do jeepa w przystępnej cenie. Aby to zrobić, można wybrać SUV z przebiegu. W tym przypadku, można stać się właścicielem droższy samochód z dobrym wiązki i akceptowalnej wydajności, ale będzie to samochód b / r, co, oczywiście, nie będzie znacząco zmienić charakterystykę pojazdu. W zależności od wieku jeepa, cena może być porównywalna lub zbliżonym do ceny niedrogiego nowego SUV. Należy pamiętać, że chińskie samochody mają zwykle bardzo rozsądne ceny, można także wybrać odpowiednią jeepa.

Jeśli mówimy o tym, co SUV budżet, konieczne jest, aby zrozumieć, że przez ten samochód może pokonać bardziej lub mniej poważne off-road, których cena, w przeciwieństwie do bardziej popularnych modeli, nie jest nadmierna. Choć koncepcja ta jest w każdym, jak wybór odpowiedniej maszynie.