868 Shares 2047 views

Zbiorniki i „Chevrolet Blazer” nie boi się brudu

Chevrolet ma wieloletnie doświadczenie w produkcji pojazdów terenowych. Historia jest bardzo bogaty, jak rodowodzie jednego z jego najbardziej znanych samochodów Chevrolet Blazer – „”. Ten duży i bezpretensjonalny SUV ślady historii od 1969 roku, kiedy ukazał się na rynku amerykańskim po raz pierwszy samochód Chevrolet Blazer serii K. Nowy model był tak udany, że w 1982 roku firma wyprodukowała dwie różne wersje tego samochodu. W sercu pierwszym rozwiązaniu, zwany Blazer S10, leżący pickup Chevrolet S10. Modyfikacja ta wytwarza dużo czasu tylko w wersji trzydrzwiowego, wyposażone w silniki o objętości od 2,5 do 4,3 litrów. Druga wersja pięć drzwi zwane blezer C / K. Ten samochód był ojcem idei legendarnego samochodu Chevrolet Tahoe.

1991 przyniósł wiele nowych rzeczy. Model "Chevrolet Blazer S10" przeszła restyling. Został on wprowadzony do produkcji modyfikacji pięciodrzwiowej, która jest teraz wypełnić tylko silnik 4,3-litra. W zależności od wersji, to urządzenie może wydać od 160 do 200 koni mechanicznych. Kolejne lata nie przyniosły żadnych znaczących zmian: dział marketingu firmy parał się tylko nazwami. W 1993 Model Blazer S10 zaczął nazywać blezer S, a w 1994 roku i całkowicie usuwa napis.

W 1991 roku zakres model Blazer S10 poważnie aktualizowany. Rodzina „Chevrolet Blazer” ukazał modelu 5-drzwiowego. Jednocześnie, modele zostały wyposażone w silnik o pojemności 4,3 litra, który może być 160 lub 200 KM. W 1993 roku przeszedł remont i nazwę SUV, od tego momentu stał się znany jako Blazer S. A w 1994 roku nazwy innego kroju, wyblakłe litery S, teraz nowe modele w tej serii stał się znany po prostu Blazer. Tak więc świat nie widział „Chevrolet Blazer” 3-i 5-tidvernymi ciała oraz z silnikiem o pojemności 4,3 litra, który ukrywa mocy 193 KM

W 1995 roku ukazał się „Chevrolet Blazer”, który został zaprojektowany do Ameryki Południowej. Ta maszyna ma nieco zmodyfikowany wygląd i inne jednostki mocy: głośność silników benzynowych 2,2 i 4.3 litra i mocy 113 koni mechanicznych i 179 odpowiednio. Model ten wyróżnia się tym, że jego zespół rozpoczął w 1996 roku w mieście Elabuga, Tatarstan. Dlatego też model ten jest dobrze znany w Rosji, ona nawet wymyślił pseudonim „Elabuzer”. Jednak projekt ten zakończył raczej haniebnie, ponieważ kryzys z 1998 roku sprowadzone wszystkie sprzedaży, a konkurenci tej marki pozwoliły plotkę masom, że rzekomo „Elabuzer” zły silnik jest wypełniony. Posiadanie tego samochodu musi stawić czoła konsekwencjom chwyt marketingowy aż do teraz: sprzedać samochód z historii skomplikowane. Taki czy inny sposób, ale z powodu tych dwóch czynników kupić samochód jest zły, mimo że jest bardzo atrakcyjna cena, więc w 1999 roku produkcja musiała zamknąć.

W 2001 roku w Stanach Zjednoczonych zadebiutował nowy Chevrolet Blazer „”. Prawdą jest, że stary model jest krótki, nawet zmieniono nazwę: teraz model nazywa się Trial Blazer. Samochód wyposażony był nowego typu aluminium silnika sześciocylindrowego to Monster jest w stanie dać się 273 koni mechanicznych w objętości 4,2 litra. Można również wybrać opcję, a osiem, podczas gdy pojemność będzie miał 294 koni mechanicznych.

Uwalnianie tradycyjnego modelu trwa nadal, choć teraz jest to nieco poniżej „Procesu” w hierarchii prestiżu, który łączy w sobie doskonałą wydajność „Chevrolet Blazer” z nowego podejścia do motoryzacji.