819 Shares 2545 views

Najlepszy kompaktowy crossover

Rozjazdy – cztery koła napędowe samochody, które są projektowania off-road, wzrosły one prześwit. Kompaktowe zwrotnice, kierowcy są nazywane „SUV”, zazwyczaj aż do 4,6 m. Są one obecnie u szczytu popularności, ponieważ łączą w sobie funkcjonalność i ekonomiczność pojazdów rodzinnych z możliwościami terenowymi. W tym artykule, twoja uwaga będzie oferowana kompaktowe zwrotnice, które zostały złożone w 2013 roku, a te, które są nadal przygotowuje się do dopuszczenia do obrotu. Modele te są oficjalnie sprzedawane w Rosji. Tak, badania i wybrać!

Kompaktowe zwrotnice 2013 roku modelowego

Prezentujemy Państwu jedne z najlepszych rozjazdy w 2013 roku:

  1. "Toyota RAV4". Zaktualizowany wygląd, jednak nowy organ spowodował kontrowersje wśród fanów tego modelu. Poprawiona aerodynamika, tułowia stała się bardziej pojemna.
  2. "Mitsubishi Outlander Sport". Najtańszy SUV na liście. Oszczędne zużycie paliwa.
  3. "Honda CR-V". Dość przestronne Motor Show. Zwrotnica posiada duże i wygodne szereg opcji, z doskonałych hamulców.
  4. „BMW X1” .Samy mały rozjazd z „BMW” serii. SUV 5 siedziska. Łączy w sobie cechy właściwe dla tradycyjnych „BMW”: obsługa, komfort i oszczędność.
  5. "Skoda Yeti". Jest to konkurencyjna jednostka w segmencie kompaktowych i niedrogich rozjazdów ze względu na ich wygląd, doskonały silnik, przyzwoitych cenach wnętrz i przystępne. W entuzjasty baza samochodowym dostanie klimatyzację i elektryczne szyby.
  6. "Mazda CX-5". Jest to pierwszy samochód tej marki, która obejmuje wszystkie elementy nowej „skutecznej” technologii SKYACTIV. Wysoka sprawność samochodu w połączeniu z jego modnym stylu, wspaniałe możliwości, wydajności i przyjazności dla środowiska. Wśród zalet należy zauważyć, doskonały samochód obsługa, przestronne wnętrze.
  7. „Nissan Qashqai” i „Nissan JUKE” – kompaktowy crossover, które są liderami sprzedaży w Europie. Łączy w sobie styl awangardowy, skuteczności, 4-cylindrowy silnik. A wszystko to wraz z wszystkimi koła układu napędowego. Do głównych cech „Nissan JUKE” są pamiętne konstrukcja wewnątrz i na zewnątrz, dobra obsługa, wysoka wydajność.
  8. "Subaru Forester". To już czwarta generacja, to ewoluowała od cztery koła napęd stacji wagonu do kompaktowego crossovera. Pod maską kryje się silnik turbo dwulitrowy. W samochodzie warto zauważyć doskonałą pozycję siedzenia i przestronne kabiny.
  9. "Ford Kuga". Model ten oparty jest na nowej platformie, silnik jest wyposażony w „Ecoboost”.

Kompaktowe zwrotnice 2014

«Renault» Francuska firma przygotowuje się do wydania w 2014 roku na rynku rosyjskim zaktualizowany model crossover «» Duster. Model ten jest jednym z najlepszych opcji budżetowych dla kompaktowego crossovera. Spółka bierze pod uwagę wszelkie skargi kierowców, poprawy wyglądu widzenia projektowania wnętrza i specyfikacji. W Tokio zaprezentuje firma Mitsubishi «» Trzech nowych rozwiązań kompaktowych modeli. Pełni zaktualizowany zwrotnice modelu linii. Istnieją pewne zmiany w stylu zewnętrznego i wystroju wnętrz, korzysta z najnowszych technologii. Według gazety «Automotive News», w przyszłym roku amerykańska firma planuje wydać rozjazd subcompact. Nowy «JEEP» wykonana jest w stylu «» Wrangler z turbodoładowanym silnikiem Multiair «».

Kompaktowe zwrotnice – jeden z najpopularniejszych i najszybciej rozwijających się segmentów rynku motoryzacyjnego w Rosji i na całym świecie.