896 Shares 6221 views

Haval H8 – obiecujący chiński SUV klasy wykonawczy

Chiński rozjazd Haval H8 – to SUV klasy executive, stylowy i nowoczesny samochód. Na zewnątrz nieco przypomina japońską Land Rover, te same kontury i szybkiego wrażenie niezawodności. Ale w ogóle, model Haval H8 jest zupełnie samowystarczalny. Na jej podstawie planuje się stworzyć modyfikację wyścigowy Haval Dakar.

Chińska marka

Dane pojazdu zewnętrzny Haval H8, których zdjęcia są prezentowane na stronie są atrakcyjne dla miłośników SUV ramy i rozjazdów z nadwoziem samonośnym. Ryk urządzeniu przytrzymującym dwa litr pojemności 220 litrów. a. dopełnia obrazu. Staje się oczywiste, wysoka konkurencyjność modelu maszyny Haval H8 jest już na równi z najlepszymi markami SUV.

wnętrze

Wnętrze samochodu jest przeznaczony do pięciu miejsc z dużym siedzenia. Nie przymus, przestrzeń wewnętrzna jest rozległe, wszyscy pasażerowie są rozmieszczone dowolnie, z maksymalnym komfortem. Maszyna posiada ogromną ilość bagażnika 700 litrów w standardowym położeniu i 1800 litrów złożeniu tylnych siedzeń. Crossover jest idealny do długich podróży z całą rodziną.

Krzesła w stylu przyjętego na SUV-high-end, pokryte prawdziwym kid skóry. Wewnętrzna powierzchnia paneli drzwiowych weluru. Delikatne, rozproszone oświetlenie wnętrza, meble w ogóle jest relaksujące uczucie.

elektrownia

Urządzenie jest benzyna czterocylindrowy silnik w czasie wstrzyknięcia wtryskiwaczy zmiennych faz rozrządu zaworowego i układu DOHC 16 zaworu. Silnik jest wyposażony w sześciobiegową automatyczną skrzynią biegów z potrójną funkcję: Sport, Śnieg i Eco. Ponadto, skrzynia biegów, w razie potrzeby, można pracować w trybie ręcznym zmianowym.

podwozie

Podstawową modyfikacją SUV tylne napędowego. Cztery koła pojazdu napęd jest zainstalowany na górnym opcji przy użyciu TOD inteligentny system łączy Oś przednia w trudnych warunkach drogowych. Crossover Haval H8 w apartamencie jest również wyposażony w kompletny system zestaw NIVOMAT regulować wysokość prześwitu podczas jazdy off-road. Nie ma znaczenia dla maksymalnej ładowane samochodu lub jej waga nie przekracza poziomu.

Przednia pojazdu niezależne zawieszenie Skrzyżowanie z podwójnie działającym tłumików hydraulicznych. Tylny – częściowo zależny od wahadła z uchylnym belki, rolkę. STEROWE rack, koła zębate i zmienna elektrohydrauliczne wzmacniacz. Przekątna układ hamulcowy, podwójny obwód na wszystkich kołach – mechanizmy supportnye tarczowe, przednie – wentylowane.

Opcje

Wersja podstawowa wyposażona jest w 18-calowe koła, szef optyki ksenon, LED do jazdy dziennej, światła przeciwmgielne, chromowane wykończenia zewnętrzne części ciała, tapicerowanymi skórą fotele, elektryczne szyby i mechanizm „stop napędu”, podgrzewane fotele przednie i zewnętrzne lusterko wsteczne, komputer pokładowy z wyświetlaczem ciekłokrystalicznym, multimedia, asystenta parkowania oraz szereg systemów bezpieczeństwa biernego.

Kompletny pakiet zostanie dodany do wszystkich wymienionych strojenie z pamięcią i elektrycznych dla przednich foteli, multimedialny Super System z dwoma monitorami dla pasażerów tylnej klapy, moc, Ogrzewana szyba przednia i tylna szyba, czujnik deszczu, śniegu i światła.

bezpieczeństwo

Haval H8 zwrotnicy jest wyposażony w awaryjne ośmiu poduszek umieszczonych na wewnętrznym obwodzie przeciw blokowaniu kół ABS pojazdu zapobiega poślizgowi. Istnieje program stabilizacji ESP oraz szereg mechanizmów regulacyjnych: EBD, HAC, BAS, TPMS.

parametry techniczne

Wymiary i waga i parametry dynamiczne:

– prędkość blisko maksimum – 180 km / h;
– uruchomienie do 100 kilometrów na godzinę i na ziemi – 8,2 sekundy;
– zużycie benzyny – w trybie mieszanym 14 litrów;
– długość pojazdu – 4806 mm;
– wysokość – 1794 mm;
– szerokość – 1975 mm;
– rozstaw osi – 2915 mm;
– prześwit klirens – 197 mm;
– Całkowita masa – 2750 kg;
– masa własna pojazdu – 2200 kg;
– objętość zbiornika paliwa – 68 litrów.

opinie klientów

SUV Haval H8, których opinie są na ogół pozytywne, na rynku około roku. Właściciele są jednomyślni mówiąc, że rosyjski pojazd drogowy niepokój, że bez wysiłku pokonuje wszelkie nieprawidłowości. W szczególnie trudnych warunkach, aby w pełni przejść przez drogi wind machine system, który regulować prześwit. Koła Vosemnadtsatidyuymovye również pomóc w pokonywaniu przeszkód.

Sama jednostka napędowa jest również godny uznania. Moc silnika jest optymalny, silnik jest w stanie przyspieszyć do prędkości samochodu i względnej sprawności ponad 180 kilometrów na godzinę, a jego dynamika wystarczająca dla ruchu miejskim manewru. Właściciele podkreślają wysoki poziom komfortu w kabinie, jak również wygodę krzesła, siedząc, gdzie można jechać kilkaset kilometrów i nie czuć się zmęczony.