264 Shares 4871 views

Kompletny przegląd nowej „Volkswagen Tiguan”: specyfikacje techniczne, projektowanie i zużycie paliwa

Kompaktowy, „Volkswagen Tiguan” wiarygodne i zwinny zwrotnic produkowane przez niemiecki przemysł samochodowy jest stosunkowo niedawno (od 2007). Należy zauważyć, że model ten był najbardziej udany niemal w historii grupy. Na poparcie tego możemy powiedzieć, że nowy produkt na 5 lat produkcji na linii produkcyjnej nie daje pierwsze miejsce w rankingu sprzedaży. Ale nawet najbardziej udanych modeli prędzej czy później trzeba restyling. W związku z tym, w 2012 roku, firma przedstawiła nową generację zaktualizowanego „Volkswagen Tiguan”. Konstrukcja i dane techniczne tego samochodu zmienił się nieco, co oznacza, że nie mamy o czym rozmawiać. Tak więc w ramach naszego przeglądu, rozważymy wszystkie cechy nowej generacji legendarnych niemieckich rozjazdy.

projekt

Zewnętrznie, nowa „Tiguan” nie różni się zbytnio od swojego poprzednika, tylko dwie główne tendencje obserwuje się w projektowaniu nowych produktów – sprawiają, że samochód bardziej praktyczny (zwłaszcza w wersji off-road), a jednocześnie podkreślić jeden styl korporacyjnej firmy. Nawiasem mówiąc, „Volkswagen Tiguan” jest obecnie dostępna w kilku wersjach nadwozia, z których każdy jest dobry na swój sposób. Na przykład wersja Track & Field masywne progi i zderzaki, pokazujące samochód należącej do klasy off-road. Cóż, w wersji Sport & Style, wręcz przeciwnie, uznał możliwości sportowych, tak, że samochód jest bardziej jak „samochód osobowy”. W innych częściach odnowiony Jeep ma wiele wspólnego ze swoim starszym rodzeństwem nazwie „Volkswagen Touareg” (przy czym są one często mylone pewne kierowców).

wewnątrz

Pomimo faktu, że nowość jest przedstawiony w czterech odmianach wnętrza (która jest dużo), wnętrze zaktualizowanej SUV wciąż charakteryzuje minimalizm i prostotę. Jednak warto zauważyć pozytywne aspekty, które, nawiasem mówiąc, jest więcej niż wystarczająco. Po pierwsze, model ten wyposażony jest w nowej kierownicy wielofunkcyjnej, a po drugie, deska rozdzielcza ma teraz żadnej takiej trucizny-zielone podświetlenie, no i po trzecie, szczególne miejsce we wnętrzu zajętych siedzeniach, które zyskały bardziej ergonomiczny kształt i wiele korekt.

"Volkswagen Tiguan": specyfikacje techniczne

Należy zauważyć, że producent kupujący niemiecki przygotowało miłą niespodziankę, która jest w szerokiej gamie silników. Są one teraz aż 6 (cztery silniki benzynowe i 2 Diesla). Jeśli chodzi o pierwszy rodzaj silnika, tutaj kupujący może wybrać jednostki o pojemności od 122 do 210 KM i pojemności 1,4 do 2,0 litra. silnikami wysokoprężnymi mają pojemność od 110 do 170 litrów. s., a ich objętość pracy jest równa dokładnie dwóch litrów. Nawiasem mówiąc, inżynierowie opracowane ponownie cały silnik. Jest również zaprojektowany od podstaw z myślą o nowej przekładni „Volkswagen Tiguan”, których cechy obejmują automatyczne przełączanie z siedmiu biegów.

„Volkswagen Tiguan”: Charakterystyki techniczne paliw

Nowe wydaje około 10-11 litrów na 100 km w cyklu kombinowanym. Dla takich silników obszernych i zaawansowanych to jest całkiem normalne stawki, choć tu oszczędności nie zaszkodzi.

Jednakże, nie można szczególnie rozwodzić na temat zalet takiej maszyny jak „Volkswagen Tiguan”: specyfikacje techniczne „Niemiecki” mówią same za siebie!