804 Shares 5540 views

Nowy Nissan Murano Platinum AWD: stylowe, wygodne, optymistyczne!

Więcej niż rok na drodze, można zobaczyć „Nissan Murano” – samochód ten zyskał popularność nie tylko wśród fanów tej marki, ale w ogóle wśród kierowców. A fani czekali kolejny news – zaktualizowany model już na drodze. Eksperci przeprowadzone w pełnym teście drogowym nowego Nissana Murano. Nadszedł czas, aby spojrzeć na to, co przyniósł modelu wznowieniu: co jest dobre, a co nie jest.

Co jest dobre?

Co jest uderzające w nowym „Nissan”, więc fakt, że może on być stosowany w każdych warunkach pogodowych przez cały czas. Można pójść lat bez przerwy, aby rzucić więcej niż 25 tysięcy mil, ale samochód nadal cię zaskoczyć – niewiarygodną ilość wolnego miejsca w kabinie, komfort dziale bagażowym. W „Murano” z trzema rzędami siedzeń ma swoje zalety, ale jeśli nie jest potrzebny trzeci wiersz, a następnie można łatwo zrezygnować, uzyskanie niezwykle pojemną crossover. A także warto zauważyć, że w porównaniu z innymi rozjazdy tak duży rozmiar, zużycie paliwa w „Murano” jest o wiele bardziej przyjemne patrzeć na tych, którzy lubią oszczędzać. Jednak to nie wszystko, że można odróżnić się od „Nissan” – na przykład, wysoka ergonomia tego modelu jest po prostu niesamowite. Istnieje również specjalny system kamer, który sprawia, że proces parking jest niezwykle proste. A zimą można korzystać z możliwości zdalnego startu silnika, podgrzewany wszystkie trzy rzędy siedzeń, a nawet kierownicę.

Co jest nie tak?

Jeśli nie zwracać uwagę na pojawienie się „Murano”, to ten model jest najmniej interesujący spośród ogromnej liczby innych takich jak ona. Jeden z ekspertów, który jechał o jeden i pół tysiąca mil na tym pojeździe, opisał to w jednym słowie – nudne. Jednakże, nie było innego opisu modelu, który również nie korzystnie różnić. Sterowniki oznaczone niezbyt ostry kierowalność, silny rolkę w zakrętach, a także przegląd kół spowolnić upływ większość tych obrotów. Negatywne opinie wpłynęły nawet schowek – to było tak głębokie, że usunięcie z niej coś wydaje się trudne zadanie, zwłaszcza w podróży. „Jeśli schowek posiada panel dostępu, byłoby możliwe, by sprawdzić olej silnikowy nie jest z samochodu” – powiedział jeden z ekspertów. Innym wspierali go: „Ta rękawica czuję się tak, jakbym poszedł do jaskini w poszukiwaniu skarbu.” Oczywiście, to jest całkiem normalne dla codziennego przechowywania rzeczy tam – większej pojemności objętości większej rzeczy. Jednak jest to bardzo niewygodne do codziennego użytku. Ponadto, nie powoduje radość i bezstopniową automatyczną skrzynią biegów – wszystko to było jeszcze gorsze niż w poprzedniej wersji „Murano”. Kierowca po prostu nie może uzyskać maksymalną moc z samochodu, kiedy chce.

Co może pójść nie tak?

Naturalnie, każdy kierowca chce wiedzieć, co może się nie udać ze swoim samochodzie. Jednak rutynowe sprawdzanie na stacji paliw w całym 20.000 mil nie wykazały żadnych problemów. Na około 10 tysięcy musiał wymienić filtr powietrza, ale to standardowa procedura. było znaleźć żadnych uszkodzeń.