867 Shares 6832 views

II generacja "Honda Ridgeline" – pick-up dla zwykłych ludzi

W ciągu ostatnich 5 lat „Honda Ridgeline” (pickup w Japonii) został z powodzeniem podbija rynek światowy. Jest to chyba pierwszy azjatycki SUV, który łączy w sobie wszystkie innowacyjne rozwiązania projektowe. Niespodzianka „Honda” (pickup) może być wiele rzeczy: jest to niezależne zawieszenie sprężyny i tylne drzwi, które można otworzyć w 2 kierunkach i podwozie „unibody”. Pomimo tego dziwnego zestawu samochód z sukcesem zadebiutowała na wystawie i nadal nie straciły popyt wśród konsumentów. W tym artykule postaramy się dowiedzieć, co jest sekretem sukcesu drugiej generacji „Honda Ridgeline” (pick-up).

Zdjęcia i przegląd projektu

Jeśli spojrzeć na nowość, można od razu zobaczyć nieskładny linie i krajów w proporcji do ciała. Reflektory przednie zdobią dziwne kształty, kątowe zderzak i boczne – dwie wklęsłe linie wewnątrz drzwi. Jednak sami właściciele samochodów powiedzieć, że te niedociągnięcia są zapomniane natychmiast, gdy siedzisz za kierownicą pickupa.

salon

Więc przechodzimy do środka. Stanowisko kierowcy jest wykonany bardzo dobrze, deska rozdzielcza jest prosta. Aby dowiedzieć się odczyty z różnych czujników nawet nie musisz ujawniać się z instrukcją obsługi. Podoba również obecność ogrzanego siedzenia – na kilku sekund fotela natychmiast ogrzewany. Kierowcy północnych szerokościach geograficznych to doceni. Ale to nie wszystko. To zasługuje specjalnego systemu nawigacyjnego pochwała, która charakteryzuje się prostą obsługą. Nawiasem mówiąc, w celu określenia trasy, nie koniecznie zatrzymać samochód na poboczu drogi – wszystko można zrobić w podróży. Ta funkcja nie może pochwalić się nawet „Honda CR-V».

Mile zaskoczony dostępności wolnej przestrzeni w kabinie. Jeśli trzeba przetransportować jakąś objętość ładunkową i bagażnik jest już zajęte, można wykorzystać przestrzeń wewnętrzną poprzez składanie drugiego rzędu siedzeń w ramach obszaru płaskiego. Tak, wymieniając wygodę i funkcjonalność kabiny jest naprawdę zapomnieć o „standardowym” zewnątrz samochodu.

Co pod maską?

Produkowane przez koncern „Honda” pick-up na rynek rosyjski jest dostarczany z benzynowym silnikiem sześciocylindrowym o 3,5 litra. W jego posiadaniu tak dużo jak 247 koni mechanicznych. Moment obrotowy maszyny, jak również na wysokości – 332 N / m. „Honda Ridgeline” może być słusznie nazywany jednym z najbardziej oszczędnych pickupów. W cyklu mieszanym samochód zużywa 12,9 litra paliwa do „setki”.

Ile jest "Honda" (pickup)?

Cena nowej gamy SUV waha się od 1 730 tys. Mill. Do 1 820 tys Mill. (W zależności od wyposażenia i sprzętu poziomie). Całkiem dobra cena za takiego samochodu, ze względu na jego łatwość zarządzania i efektywności.

wniosek

W ogóle, stworzył koncern „Honda” pick – udanej kombinacji crossoverów i SUV. Według bieżących cech on nie ma konkurencji, a jego poziom komfortu można porównać tylko z samochodem premium. Dla podróżnych, model „Ridgeline” – idealnym rozwiązaniem. Jest możliwe, aby umieścić wszystko, co jest konieczne, a pasażer będzie jeszcze dużo wolnego miejsca.