875 Shares 7793 views

Tak, to "Nissan Patrol"! Liczba właścicieli po prostu oszałamiające!

Po siódme, uaktualniony generacja Nissan Patrol ogłosił się na rynku nie tak dawno temu. Ten legendarny samochód stał się bardziej elegancki i mocny. Współczynnik mocy zwrotnica przed najbliższymi rywalami i jest uważana za najbardziej wydajne w wypełnianiu.


Zapewne wiesz „nissan patrol”! Recenzje właścicieli tego samochodu to przyjemność czytać. Inżynierowie Nissana dały niezwykły technologicznie i najbardziej nowoczesnego sprzętu. Jazda tym samochodem daje maksimum przyjemności. Wygląd SUV ma bardzo świeży i modny design. Brutalność poprzedniej generacji ustąpiła wyjątkowy i uderzający wygląd, spełnia wszystkie wymogi nowoczesnego luksusowego SUV.

Samochód otrzymał dużą dziedziczenie przed optyki, która teraz ma jeszcze bardziej ciekawe kształty. Bieżących Reflektory są wyposażone w diody LED. Przód samochodu ozdobione dużą chrom krata, wykonany w rozpoznawalnej i eleganckiej formie.

"Nissan Patrol" w 2013 roku – doskonała maszyna. Ma bardzo bogate wnętrze. Fotele wyposażone są w uchwyty boczne dla komfortu i kontroli podczas pokonywania zakrętów i wykończone tkaniną skórzaną. Wszystkie materiały wykończeniowe wysokiej jakości. Panel przycięte również w skóry i nie sztywnych, przyjemnego plastiku.

W środku znajdują się wkładki, podobnej do drzewa. Panele drzwi pokryte są skórą, jak również. W konsoli środkowej zamontowany system multimedialny ekran, który jest wyposażony w nawigację. System multimedialny jest w stanie komunikować się z innymi urządzeniami za pomocą Bluetooth. Dla miłośników muzyki zwrotnicy jest wyposażony w najwyższej klasy Bose systemu medialnego z jedenastoma głośnikami.

Dla kierowcy, ten samochód jest bardzo wygodny, „Nissan Patrol”. Recenzje posiadacza certyfikatu dla maksymalnego komfortu w samochodzie. Jest on wyposażony w elektrycznie regulowanymi siedzeniami i kolumny kierownicy. Kabina jest wystarczająco dużo miejsca nie tylko dla kierowcy i pasażera z przodu, ale również dla pasażerów siedzących w drugim rzędzie siedzeń.

Jest to świetny samochód – „Nissan Patrol”! Recenzje właścicieli silników pojazdów terenowych tylko pozytywne. Pod maską samochodu jest 8-cylindrowy silnik w kształcie litery V z 410 KM. Ten silnik nie jest bardzo ekonomiczny, ale w porównaniu ze zużyciem paliwa koledzy zwrotnicy jest całkiem do przyjęcia. silniki benzynowe gamma małe. Może to być silnik sześciocylindrowy o pojemności 4,5 litra i mocy 200 koni mechanicznych lub 4,8 litra pojemności wydawania 245 KM. SUV-y z najnowszej napędowego są dostarczane do Federacji Rosyjskiej oficjalnie.

Duża liczba Nissan Patrol Y61 to silniki wysokoprężne. Pierwsze samochody wyposażone w silniki 6-cylinder o pojemności 2,8 litrów z turbodoładowaniem, opracowanie 129 do 135 KM.

Ale jeśli pierwotnie zaprojektowany dla Japonii i krajach Bliskiego Wschodu „Nissan Patrol”? objętość 4,2 litra oleju napędowego jest zamontowany w takich maszyn.

W 1999 roku, napędzany paliwem silnik wysokoprężny trzeci został stworzony. Jego objętość wynosi 3 l i mocy – 158 KM.

Nissan zaprezentował w Rosji spetsvariatsiyu Patrol crossovera o nazwie Titanium. Koszt nowych elementów jest RUB 3360000. To jest po prostu niesamowite, „Nissan Patrol”! Recenzje właścicieli nie pozostawi nikogo obojętnym.

Rzeczywiście, oprócz pełnego zestawu Patrol Titanium wszystkie rozmiary dostępne klasyczny Nissan Patrol, włączony pakiet bezpieczeństwa Safety Shield.