586 Shares 4810 views

Opis głównych cech ATV „Stealth 600 Leopard”

"Stels ATV 600 Leopard" – jest to pierwszy prawdziwie rosyjski ATV. Jest ona korzystnie stosowana na części domowe. Opracowane i zmontowane „Stealth 600 Leopard” w Żukowski motocykli i rowerów. Aby zoptymalizować produkcję części przez twórców procesu, zdecydowano się na wdrożenie korzystania z tego modelu jest znany i ugruntowaną ciało Hisun ATV 500. Szczegółowe informacje na ten temat.

jakość wykonania

Wskaźnik głośności silnika "Stealth 600 Leopard" jest 594 cm³. To urządzenie jest 4-cykl 1 cylindra. Jego pojemność osiąga 39 KM. Jest to dość korzystne dla silnika ATV. Ze względu na wysoką dynamikę tej maszyny ma doskonałe właściwości prędkości. Wszystkie części, które podczas gdy Rosja nie produkują, mają zastosowanie wyłącznie od sprawdzonych i zaufanych producentów. Na przykład, realizowane w montażu łożysk piast „Koyo”, ale szok maszyny z „Forsa” firmy.

Komfort w aplikacji

ATV „Stealth 600 Leopard” jest modelem typu użytkowego. Oznacza to, że przeznaczony jest głównie z udziału w sporcie wyczynowym, a do praktycznego wykorzystania. Jest to jedna z cech charakterystycznych pojazdu. Chociaż zdarza się, że w tych modelach zorganizować zawody. W niektórych sytuacjach, ten 4-kołowych pojazdów może być najlepszym rozwiązaniem. Na przykład, dla niektórych użytku problemy pojazdu nie jest bardzo wygodne i drogie. Motocykl też w wielu sytuacjach, może nie być właściwe, gdyż nie jest w stanie do przewozu ładunków. W tym przypadku istnieje alternatywne rozwiązanie. Po tym wszystkim, z przodu iz tyłu „Stealth Leopard 600”, którego opinie są pozytywne, wyposażonego w kraty, tułowia. Mogą dołączyć praktycznie każdy ładunek. Na fotelu, model ten stawia 2 osoby.

Obecność dużej przenikalności

Są chwile, kiedy trzeba stały ruch na drodze. W tym przypadku, „Stealth 600 Leopard”, którego opinie są pozytywne, jest optymalnym rozwiązaniem. Ponadto, jest on specjalnie opracowany dla potrzeb gospodarstwa domowego „i” ma zwiększoną wytrzymałość. Konstrukcja tego modelu sprawia, że jest łatwy do pokonania obszary błotne, które mogą tkwić wiele samochodów. Również na tym ATV mogą bezpiecznie przechodzić przez bród rzeki. „Stealth Leopard 600” ma taką konstrukcję, która umożliwia zanurzenie do poziomu siedziska wody. Dla tych przypadkach, wariator tego modelu ma niedopałek. To pozwala dokonać szybkiego opróżniania.

Opis układu hamulcowego

I opuściły ten obszar niezauważony. System ten jest w „Stealth 600 Leopard” został zaktualizowany. Został on opracowany we współpracy z tajwańskim producentem. Ustaw hamulce „Stealth 600 Leopard” mają większą wydajność i lepszą informację zwrotną. Aby zwiększyć niezawodność aplikacji zostało przeprowadzone w tym systemie wzmocnione przewody hamulcowe.

urządzenia elektryczne

W tym kierunku, istnieje również wiele ciekawych faktów. Aby zwiększyć wydajność i niezawodność „Stealth 600 Leopard” jest wyposażona w wodoodporną typu instalacji elektrycznej. Jest wiele ważnych urządzeń. W tym modelu, wszystkie bezpieczniki i przekaźniki znajdują się w polu kurz i wodoszczelny.

Wszystkie dane, takie jak działania prędkości obrotowej silnika, temperatury chłodziwa i innych parametrów wyświetlanych na desce rozdzielczej włoskiej produkcji „Koso”. Firma jest znanym producentem elektroniki dla istniejących typów pojazdów silnikowych.

ATV „Stealth Leopard 600”, przeglądy, które są pozytywne, wyposażone tajwańska panele. Odgrywają one rolę przełączników sterujących.

parametry techniczne

"Stealth 600 pantery" ma:

 • Stal, spawania ramy rurowej.
 • 4, udar, i 1-tsindrovym silnik o chłodzącej cieczy i objętości 594 cm³.
 • Max. pojemność 38 KM lub 5500 ob.m.
 • Max. moment obrotowy: 54 Nm lub 4250 ob.m.
 • Układ paliwowy gaźnika. W tym przypadku należy użyć benzyny liczbę oktanową , która jest nie mniejsza niż 92.
 • Bezstykowy układ zapłonowy z elektrycznym.
 • Transmisja pasowy z przekładni bezstopniowej (CVT) (LHNR), którego tryb – 2 koła / 4WD / 4WD Lock.
 • Tsentorobezhnym sprzęgające z łaźni olejowej.
 • Głównym przesyłowego. W tym przypadku wał napędowy jest dostępny w kołach przednich i tylnych.
 • Uruchomienie systemu. Model ten posiada instrukcję i rozrusznik elektryczny.
 • Niezależne, podwójne wahacze z przodu. Ma ona sprężynie amortyzatory hydrauliczne amortyzatory (z pola wynosi 170 mm).
 • Niezależne, podwójne wahacze tył. Posiada również sprężyny i amortyzatory hydrauliczne (nastawiony 225 mm).
 • Przedni i tylny hamulec: W obu przypadkach, to jest hydrauliczny napęd dysku.
 • Pojemność zbiornika paliwa wynosi do 17 litrów.
 • Przednie i tylne koła. W tym przypadku „AT26h10-12” i „AT26h9-12”.
 • Przednie i tylne koła aluminiowe.
 • Wymiary: 2250h1210h1225.
 • Rozstaw 1365 mm. W tym przypadku, odprawa będzie wynosić co najmniej 320 mm.
 • Ograniczyć ciężar 319 kg.