141 Shares 3556 views

Recenzje Nissan Qashqai 2

Młody, ale już stało się popularne marki Nissan Qashqai został uzupełniony nowym składzie Nissan Qashqai 2. To siedem-osobowa jest nieco droższe niż w poprzednim modelu – 30 tys. Spróbujmy dowiedzieć się, co jest interesujące właściwości innego nowego samochodu wyłącznie na podstawie opinii Nissan Qashqai 2.

W 2008 roku samochód Nissan Qashqai był tak popularny, że zakład w Wielkiej Brytanii wprowadziły trzecią zmianę do wytwarzania większej ilości maszyn. Ale nie uspokoi na laurach, firma Nissan rozpoczął pracę przed krzywej. Efektem tej pracy i stał Nissan Qashqai +2.

Recenzje Nissan Qashqai 2 może spełnić najbardziej różne. Niektórzy mówią, że tylko Qashqai ma uzasadnione wszelkie nadzieje, że wszystko jest wygodne, mobilne, niezawodne, nic złamane, podczas gdy inni twierdzą, że samochód często załamuje, nierzetelne i że zawieszenie jest sztywne, że serwis gwarancyjny i złe …

Cóż, wisiorek, zestaw, a naprawdę sztywne. Jednak wielu właścicieli samochodów, że to nawet na plus, a nie minus, odnosząc się do faktu, że ta służy do szybkiego, po prostu zmienił styl jazdy – jazdy stalowej ostrożnie. Cóż, nie ma rachunkowość dla smaków … Ale fakt, że pojazd lądowanie Nissan Qashqai 2010 była wyższa, a zatem bardziej wygodne, nie ma wątpliwości.

Wysokie sufity i szerokie drzwi dodawać tylko wygodę. Dłuższy rozstaw osi pozwoliły na ustalenie bardziej przestronną tylną kanapę i „dużych” pasażerowie nie będą narzekać na fakt, że nie ma miejsca do mocowania nóg. Ale tutaj w trzecim rzędzie siedzeń, opinia została ponownie podzielone. Ktoś wierzy im bezużyteczne, a ktoś ich naprawdę potrzebują. Ale złożeniu tylnych siedzeń, można znacznie zwiększyć ilość bagażu, i to jest bardzo miłe.

Dane Nissan Qashqai po prostu doskonałe. Napęd na cztery koła pojazdu jest poza pochwały, więc tylko trzeba pozostać świadomy ewentualnego przegrzania sprzęgła i nie zapomnij wyłączyć ESP.

Niektóre dane techniczne Nissan Qashqai w nowej wersji niezmienione. Więc pod maską nowego modelu Qashqai pozostał silniki z poprzednich wersjach – z silnikiem benzynowym 1,6 litra. 115 KM i dwulitrowym 140 KM Biorąc pod uwagę, że zwrotnica stało się trudniejsze do 100-150 kilogramów, wszystkie następujące wady tej można określić bardzo łatwo. Nowy Qashqai 2 dostępne dla kupujących w kompletny zestaw z ręczną pięcio- lub sześciobiegową i sześciobiegową CVT z CVT, która może również dokonać wyboru świadomego.

Nadal istnieją jednak pewne wady nowego crossovera. Straty fizyczne w sprawności maszyn i kontrolowania inżynierowie byli w stanie zminimalizować, niemniej jednak pewne pogorszenie w zachowaniu zwrotnicy na drodze w porównaniu do poprzedniej wersji jest wyraźnie widoczne. Zwiększona i bezwładność i dość znacznie, co jest całkiem naturalne: znaczące zmiany w podwoziu nie.

Magazynowanie Nissan Qashqai 2010 nie zmieniła się znacznie, to pozostała na tym samym poziomie, jednak, jak w układzie kierowniczym, który wciąż brakuje ostrości. Przez zwiększenie masy i tylne amortyzatory samochód zatrzymał nadsterowność. Recenzje Nissan Qashqai i 2 odnoszą się do pieca. Według właścicieli Qashqai kuchenka, przyniósł mi do głowy, to nagrzewa kabinę 10 minut. Jednak opinie na temat systemu nawigacji sprzecznych – nie wszystko działa dobrze, nie

Wkrótce wszyscy fani Spółki samochód Chevrolet będą zachwyceni w niezwykłych czasach. Oczekuje się, aby zwolnić i montaż linii do produkcji nowego modelu Chevrolet Cruze hatchback. Dla Chevroleta Cruze roku 2011 będzie więcej niż udany. Po raz pierwszy w tym samochód został pokazany na Auto Show Auto Show w Paryżu. Produkcja nowego modelu Chevrolet rozpoczyna się latem 2011 roku. Wszystkie główne elementy samochodu, takie jak silnik, skrzynia biegów i kompletny zestaw, z tyłu nowego modelu hatchback będzie absolutnie nie różni się od modelu Chevrolet Cruze sedan.

Wielu ekspertów uważa, że ten nowy produkt będzie jednym z najbardziej udanych 4 prapremiery firmy Chevrolet we Francji w historii. Teraz, wraz z pojawieniem się ciałem hatchback, model, klienci mają możliwość wyboru pomiędzy alternatywnymi sedanów i nowej wersji organizmie.

Według prezesa i dyrektora Senior Chevrolet Europe, Wayne Brannon, ogólnej zdolności do rozwoju i wzrostu popytu na nowym modelu jest dość duży. „Już Chevrolet Cruze hatchback stał się prawdziwą historią globalnego sukcesu firmy. Wykonujemy sprzedającą się marką w ponad 70 krajach, a ostatnio popyt na sprzedaży przekroczyła Aveo hatchback, w rezultacie stając się najlepiej sprzedającym się modelem naszej marki. Hatchbacki różnych firm samochodowych zawsze odgrywały kluczową rolę na wielu rynkach całego świata.

Nowoczesne hatchback stanowią około 65% całkowitej wielkości sprzedaży wielu firm motoryzacyjnych. Dlatego nasza firma spodziewa się szybkiego wzrostu sprzedaży samochodów w wielu regionach. W ten sposób możemy stwierdzić, że Chevrolet i do dnia dzisiejszego jest poważnym graczem w samochodach segmentu masa na europejskich i światowych rynkach. "

Należy również zauważyć, że na początku 2010 roku sprzedaż Cruze zwieńczona oceny spośród wszystkich kompaktowych sedanów. Ponadto, poza Europą, sprzedaż starych wskaźników modelu Cruze są nadal wysokie. Zapewnia to dobrą podstawę dla popytu na nowy Chevrolet Cruze hatchback.

Chiny jak dotąd sprzedano około 90000 modeli samochodów Cruze i Chevrolet Cruze hatchback może także pewnie i skutecznie sprzedawane na rynkach w kraju. Ponadto, w krajach takich jak Indie i Rosja, Chevrolet Cruze kredyt jest podana w niskich stóp procentowych, co zwiększa zapotrzebowanie na tą marką.

Nowy hatchback posiada unikalny wystrój wnętrz, ale również szeroki wybór wysokiej jakości wszystkich komponentów. Elegancka linia dachu jest szczególnie godne uwagi i krótkie zwisy przedni i tylny. Wszystko to daje pewność, aby powiedzieć, że Chevrolet Cruze hatchback został zaprojektowany w wyjątkowym stylu dynamicznego. Taki wzór będzie korzystne należy uważać jako prostą asfaltową i zboczach nieprzekraczalne szlaków. Główną zaletą tego modelu jest nowoczesna konstrukcja ciało stonowanych i nowy monocoque, która jest uzupełniona przez zoptymalizowanych elementów podwozia systemu. Ten nowoczesny organizm ciężko łożysko w modelu zapewnia najwyższą niezawodność i bezpieczeństwo pasażerów. Całkowita objętość w bagażniku Chevrolet cruz hatchbacka osiąga prawie 400 litrów, a nowy oparcie ma zdolność do zaginania, w proporcjach od 60 do 40 lat.

Ponadto model posiada unikalne cechy dużych prędkości i układ hamulcowy uniwersalnych, co planują korzystać z samochodu, aby wziąć udział w serii wyścigów o nazwie World Touring Car Championship. Warto zauważyć, że w tym sezonie, przed upływem którego istnieją tylko cztery wyścigi zespołu Chevroleta w ołowiu w klasyfikacji pilotów i producentów klasyfikacji. Tak, że udział w tych wyścigach nowy model doskonale demonstruje swoje i pokazać wszystkie zalety i wady dynamicznych cech nowej marki. W tym przeglądzie samochodu kończy.

który musiał go przeprogramować, warto nie jest tanie.

Ci, którzy zastanawia się, czy nie wziąć wziąć samochód na opinie Nissan Qashqai 2 pomogą określić wybór, jednak uważne słuchanie poglądów kierowców, wyniki trzeba zrobić po wszystkim ich własne. Ściśle mówiąc, nie jest to absolutnie prawdziwe dla wszystkich innych przypadkach, nie tylko dla tego konkretnego samochodu.