559 Shares 6722 views

Jak kokosznik w rosyjskim stroju

Kokosznik – kapelusz, który symbolizuje rosyjski strój narodowy. On jest znany od dawna. W dawnych czasach był on wyprodukowany mistrzów, specjalizujący się w kapelusze szycia, którzy wiedzieli, jak zrobić kokosznik tak piękne, że oczy mu trudno było podjąć.

Nosić kokosznik na święta, więc jego stworzenie stosowany w większości przypadków, drogich tkanin i ozdób, naturalnych pereł, warkocze, nici srebra i złota, szklane paciorki, na żywo lub sztuczne kwiaty. Dziś kokosznik również stosowany jako nakrycie głowy w produkcji rosyjskim stroju narodowego. Ponadto, jest on często stosowany w produkcji strojów świątecznych dla Snow Maiden.

Jak zrobić własne ręce kokosznik

Pierwszą rzeczą do zrobienia – przygotowanie materiałów do produkcji nakryciu głowy. Będzie trzeba papier budowlany, z którego podstawą będzie. Pożądane jest, że zachowuje swój kształt, gdy pochylił się i nie pękają. Przed dokonaniem kokosznik należy również przygotować mrugnięcia lub wypychania poliester, niewielką ilość pi abażur to pożądane, taśmy elastyczne, taśmy, perełek, kulek, cyrkonie, cekinów, materiałem do zastosowań produkcyjnych.

Jak kokosznik tektury

Po pierwsze, trzeba zabrać swoje pomiary, zrobić rysunek na papierze zwykłym, wyciąć i dokonać wstępnego montażu. Jeżeli kształt i wymiary produktu będą odpowiednie – możliwe jest, aby przenieść wzór na kartonie i wyciąć przygotowany fundament w przyszłości owy. Podobny kawałek powinien być wycięty z mrugnięcia poliestru lub dopełnienia, a następnie zszywa dołączyć go do kartonowego wykroju w taki sposób, że nie może się poruszać.

Następnie można rozpocząć wycinanie kawałków tkaniny, potrzebują dwa – do wykończenia przednią i tylną stronę. Wzdłuż krawędzi powinna pozostać dodatki nie mniej niż 1,5 cm. Maszyna do szycia konieczne sostrochit do cięcia na górnej części obwodu (z wyjątkiem części, która znajduje się w sąsiedztwie łba) i następnie obrócić go do obrabianego żelaza, usunięcie nici fastrygi.

Teraz jesteś gotowy do montażu. Mówiąc o tym, jak uczynić kokosznik, należy pamiętać, że wszystkie operacje dotyczące jego produkcji mają być wykonane bardzo starannie. Ponadto, w tym przypadku wykonana z tkaniny podstawy kartonu dodaje Watolina, aby pojawiła się na przedniej części urządzenia. Pozostała otwarta dolna część muszą być dokręcone i hem wewnątrz.

Wreszcie, można przystąpić do najbardziej przyjemny części rozmowy o tym, jak uczynić kokosznik – na pytanie o jego dekoracji. W tym celu, przygotowane cekinów, perełek, kulek i cyrkonie. Elementy dekoracji przyszyte do produktu o małych oczek, podczas gdy jest ona przebita na wylot. Tworzenie wzorca, należy ściśle przestrzegać jego symetrii. Aby kokosznik blisko głowy i dobrze zachowywały się w trakcie ruchu na swoim dolnym końcu jest zamocowany elastyczny oplot.

Jak kokosznik Snow Maiden

Zgodnie z technologią opisaną powyżej mogą również noworoczne kokosznik pasować Maiden. Oczywiście, kolor powinien pasować do koloru sukni, to najlepiej produkować go do podjęcia tej samej tkaniny. Udekoruj kapelusz, można użyć srebro koraliki i cekiny, koraliki, może być również wykonana z tkaniny srebrny brokat aplikacją w postaci szronu, ozdobić kokosznik piękny srebrny oplot.