148 Shares 6931 views

Klasa Master: drut baleriny i chusteczki

Drut Ballerina i serwetki – bardzo interesujący hack, które będą ozdobą sypialni pokój, pokój dzienny lub przedszkola. Jest w stanie nieważkości, więc okazuje oświetlenia wnętrza i przewiewne. Proponujemy, aby dowiedzieć się, jak zrobić tancerkę serwetek i drutu.

potrzebne narzędzia i materiały

Aby dokonać takiego tancerza, nie wymaga dużo materiałów i narzędzi. Wystarczy zabrać ze sobą:

  • serwetki (lepiej stosować zwykły biały różowy, niebieski, i tak dalej);
  • przewód elastyczny;
  • PVA kleju;
  • silne gwint (taki sam kolor jak serwetki);
  • nożyczki;
  • szczypce.

Drut Ballerina i serwetki: Master Class

Odd praca jest wykonywana bardzo szybko, zaledwie kilka kroków:

  • tworzy ramkę z drutu;
  • pełni przygotowany za pomocą tkankach;
  • jest przepona, do pakowania;
  • Należy uważać, aby zebrać baleriny i jego instalacja.

Zrobić ramkę

Drut Ballerina i tkanek rozpoczyna się uwagę na fakt, że rama ciała jest tworzony. Aby to zrobić, należy wziąć drut i ugryzł długi kawałek. Następnie złóż go na pół. W krotnie dokonać małej pętli. To będzie przyszły szef baletnicy. Po dwóch pętli z drutu, skręcać razem, ale nie całkowicie. Pozostawić nezapletennymi końce – to nogi. Im dłużej, tym lepiej.

Wziąć kawałek drutu jest mniejsza i złóż go na pół. Teraz musi być całkowicie twist, pozostawiając pętli i końce. Będzie to ręce, więc umieścić wynikowy kawałek drutu w naszej „ciała”, nieco odchodząc od głowy. Przykręcić część wokół ramy. Jeśli długość dłoni odwrócił się i nurkowie, to można skorygować za pomocą szczypiec.

ciało wykończenie

Weź dwa lub trzy serwetki (liczba zależy od DIY) i zgrać je w cienkie paski o szerokości pół centymetra. Pamiętaj, aby oderwać ręce, nie nożyczkami. Musimy ścierki były podarte krawędzie. A następnie wlać do szerokiego pojemnik kleju PVA.

Teraz ma jeden pasek, zanurza się w klej, tak że jest ona całkowicie nasycony nich. Wyciągnij kawałek materiału i owinąć ją na nogi baletnicy. Jeśli twoje palce do pracy niewygodne, brać pęsety. W ten sposób całkowicie owinąć szkielet. Twój drut baleriny i chusteczki (patrz zdjęcie powyżej) powinien wyglądać jak mumia.

Czekać, aż forma wstępna jest sucha. Aby tak się stało szybciej, umieść rzemiosła lampkę, lub umieścić na baterii.

mamy zapakować

Weź szmatkę i złóż go po przekątnej kilka razy, jak na zdjęciu powyżej. Wyciąć podglądania trójkątne, zaokrąglone brzegi. Następnie przekręcić serwetkę wokół własnej osi. Po tym, rozwiń ją. Ty ze swej bujnej stożek. Zrobić kilka z tych preparatów. Im więcej, tym bardziej bujna dostać paczkę.

Można również dostosować długość spódnicy: wyciąć bardziej z przesunięciem krawędzi pakować był krótszy. W przypadku korzystania z wielowarstwową tkankę, a następnie złuszczają im.

Ostatnim etapem

Stosuje się dwa półfabrykaty opakowania środkową ramę z obu stron i primotat podpaski za pomocą gwintu. Następnie stosuje się dwa więcej od góry, jak na zdjęciu powyżej. Primotat chusteczki, tak aby otrzymać sukienkę. Jest również możliwe, aby ograniczyć wierzch i spód tkaniny wykonanej w każdym z otworem w środku i dmuchać górę i dół odpowiednio.

Pomiędzy pierwszą i drugą warstwą serwetek zrobić trochę więcej do spódnicy był wspaniały. Kiedy skończysz majstrować strój, nadać kształt baleriny. Rozłożyła ręce i unieś jedną nogę.

Ballerina serwetek i drutu gotowy!

Takie rzemiosła może być umieszczone na stojaku (na przykład na drewnianej brusochek). Wygląda wspaniały wieniec z tancerzami. Aby to zrobić, trzeba zrobić im kilka sztuk. Używaj różnych kolorów serwetek do Garland okazało jaśniejsze. Następnie powiązać ciąg do każdego tancerza. Można również użyć cienkiej wstążki lub sznurka. Że wątek miał atrakcyjny wygląd, ciąg na nią kilka dużych kulek. Przymocować je do pożądanej wysokości, można użyć guzek. Powiesić z tancerzami taśmy pod oknem lub obok łóżka. On garland najmniejszy powiew mieszać i baleriny – korkociąg i unosić się w powietrzu.