592 Shares 7166 views

Zabawki z papieru – mistrz rzemiosła zabawa własnymi rękami

Nowy Rok – specjalne święto. Wszędzie usłyszeliśmy strzały krakersy, musujące girlandy żarówki na choinkę zdobią kolorowe zabawki i śmieszne kulki. Proces zdobienia piękno Bożego Narodzenia od dawna coś tradycyjnego rytuału, w którym przyjemność i jest udziałem najmłodszych członków rodziny. I aby ta aktywność więcej zabawy, można własnoręcznie zrobić choinkę z papieru zabawki.

Więc, co można stworzyć? Tak, prawie wszystko. Zabawki wykonane z papieru, można to zrobić nie gorzej niż produkty fabrycznych i lotu myśli i wyobraźni są prawie żadne granice. Mistrz zabawka może być razem z dzieckiem – to zabawa, a nawet użyteczne dla jej rozwoju. Rozważmy najbardziej interesujących opcji, które mogą być wykonane.

W celu dokonania zabawek z papieru ze swoimi rękami, potrzebne będą: kolorowy papier, nożyczki, ołówek i przyklej papier. Obecność linijki i kompasu jest pożądane.

jodełkowy

Artefakt objętości, do której dwa koła muszą być przygotowane do wspólnego środka, pierwszy promień musi być większa niż w drugiej połowie. Okręgi są podzielone na osiem równych odcinków, po czym działa się na linii nacięcia sektora do obwodu wewnętrznego. Ponadto, każdy sektor jest cięte przez nalepki jest skręcony w czapce. Platforma gotowa jest odwrócona, a centrum wykonać otwór na przewód. W ten sam sposób, a wykonane w następujących „warstw” o malejącym promieniu wielkiego okręgu (jodełkę) naciągnięty na ich drutu. Jak na szczycie choinki, można zrobić trochę korek wykonany z tego samego papieru.

nadmuchiwany snegovichki

Nadmuchiwane snegovichki – zabawki z papieru, można zrobić całe rodzinnej zabawy. Zasada jest taka sama jak rzeźbienie bałwana ze śniegu – jest „guzek” jest mniejszy niż poprzedni. Coma może być wykonany na zasadzie bomby wodne placu (sześciany z papieru o różnej wielkości), po którym „w ciemno”, ponieważ bałwan. Do zabawki papierowe stał żywy, myśleć kolorowych akcesoriów do nich w tym samym papierze: czapki, szaliki, zdobione ubrania.

Boże Narodzenie kolorowe balony

Co za Nowy Rok bez kolorowych kulek na choinkę? Dodać do nich mogą być kolorowe, a wierzcie mi, żaden z piłką fabryki nie mogą być porównywane z własnym ręcznie wykonane koraliki.

W celu dokonania zabawki papierowe kulki będą musiały nożyczki, zszywacz, klej i kolorowe papierowe. Musisz wziąć małą okrągłą powierzchnię (trochę więcej kieliszki do wina), a koło to 12 razy na papierze. Powstałe koła być cięte, zginane na pół i złożyć stos. Poprzez złożenie kół liniowych trzeba zszywane, a następnie wyprostuj je i połączyć klejem sąsiednich półokręgami ze sobą. Każda połowa musi być przyklejony do jednej w pobliżu dna, a z drugiej – w górę. Uzyskane zabawki z papieru mogą być również pokryte lakierem i starego Glitter serpentyn.

Zabawki, wykonany własnymi rękami, z pewnością przyniesie wiele przyjemnych emocji w procesie ich wytwarzania i oryginalnej dekoracji choinki.