245 Shares 8714 views

Druty marszczona spódnica – ciepłe, wygodne, świetnie!

Dla wielu kobiet, dziś kierunek «strony uczynić» otwiera możliwość nie tylko efektywnie rozwinąć swoją garderobę lub Dochkin modne i wygodne ubrania. Często praca fizyczna pozwala dać się ponieść jak ciekawym i ekscytującym hobby, które doskonale uspokaja nerwy, dokonaj wyobraźnia i umiejętności do wykonania. A pierwszy spośród szerokiej gamy działań twórczych i hobby podjęcia hobby, jak na drutach.

Druty spódnica posiada kilka wariantów tego sprzęt: proste cięcie przepony lub wzburzyć przepony „w oblipku” lub ażurowej dołu obrzeże paski przeponę lub „Gade”. Jeśli mama zdecyduje się na ich spotkania wieczorne drutach spódnice dla dziewcząt szprychy, możesz zaoferować jej model w owczarni.

Rozpocząć dziewiarskich spódnica powinna obliczyć liczbę pętli. W tym celu wybranych produktów przędzy wybierania igieł, które działają wzór 31 pętli i dzianiny elastyczny cm pięciu 1×1. Następnie zmierzyć centymetr taśmy szerokość badanej próbki w postaci wolnej (próbki ze szprych może nawet zostać). Zakładamy szerokość próbki wynosi 10 cm. Teraz przeprowadzi obliczenia.

30: 10 = 3 – oznacza to, że jeden centymetr od swojej drodze do dziania zawiera 3 pętle. Zmierzyć szerokość bioder dziewczyny (kółko), to łatwo obliczyć wymaganą liczbę pętli dla modelu. Na przykład, szerokość biodra. – 90 cm Dodajmy do tego, wielkość 10 cm, całkowita – 100 cm Stąd 100H3 = 300) .. (pętle

Tak więc, aby rozpocząć spódnice dziewiarskich na nasze możliwości należy wykręcić 300 + 1 pętli koralik, i więcej – aby wykonać wzór „Guma 1×1”. Najpierw trzeba dokonać „kuliske” na gumie, która będzie sprawować spódnicę w talii. Dzianiny 2 cm, trzeba dzianiny liczbę twarzy 1 (to miejsce składany pas – „kuliske”) i dzianiny 2 cm gumką więcej.

Teraz musimy kontynuować dziania wzór spódnica + 4 twarzy 1 źle – to jest główny panel produktu. Głównym warunkiem – aby rozpocząć spódnice dziania tkaniny muszą być z tej serii, gdy zaciskane numer „kuliske” zostanie wysłany do Executive pętli bełkot.

Zatem algorytm wykonywany jest częścią modelu do połowy bioder lub nieco poniżej, z miejsca, w którym planuje się zorganizować fałdy. Potem zaczyna drutach spódnicę inny wzór – vyvyazyvayut rozszerzenie do dna fałd.

Dla wygody, zakładamy te symbole: pętle twarzy – X; galon – V SC – H. Zatem, w rzędzie bełkot wzór przedstawia się następująco: 4 V + 1 X Z przodu pętli powinna vyvyazat 3 (X + N + X).

W dalszej części, w drugim rzędzie algorytmu dziania 4 x + 3 V.

3 i 4 rzędy są dziane w strukturze.

Wiersz 5: * 4 V + X + 1 1 x 3 wykonać w sposób opisany powyżej, + 1 x * – algorytm czy raport powinien być powtórzony do rzędu końcowego.

Z rzędu 6, następujący algorytm: 4 * X + 5 V *.

7 seria powinna być dzianiny w deseniu.

Następnie dodać już na pierwszej stronie drutach. 8 wiersz 2 * X + 1 + 2 H + 5 X V *.

Wiersz 9 5 * X + 5 V *.

10 Nr 2 * X + 1, H-1 + H X + 1 + 2 X + 5 V *.

11 numer 5 * X + 7 * V – w strukturze dzianiny.

12 Nr: 7 * X + 5 V *.

13 Nr 2 * X + 1 vyvyazat x 3 + 2 x 7 + V *.

14 Zakres: * 7 7 X + V *.

15 Nr 2 * X + 1 + 3 + H + H + 1 2 + 7 x V *.

16 Zakres: * 7 9 X + V *.

17 Nr 2 * X + 1, H-1 + X + 1 3 H + X 1 + X + + 1 1 H H + + 2 X 7 V *.

18 * ilość 13 7 X + V *.

19 * ilość 13 7 X i V *.

20 Zakres: * x 3 + X 1 od robienia pętli + 3 + 3 + 13 V *.

21 Nr 13 * X + V * 9.

22 obejmują: * X 4 + X 1 z vyvyazat 3 pętle + X 4 + 13 V *.

23 Nr 13 * X + 11 V *.

W ogóle, sam algorytm działa już jasne artystę, więc jest to łatwe, aby kontynuować pracę, jeśli jest to konieczne, ale również do wykończenia modelu możliwe jest na każdym etapie drutach. Wystarczy zamknąć wiersz i odciąć nić, zacisnąć węzeł i schowany w spódnicy złom szmatką. Ponadto boczne obrzeże tkaniny przyszyte szwem, składany „kuliske” pas w rzędzie lewe (powinna być na osobę), a także przyszyte wewnątrz. W "kuliske" guma vdevaetsya. Jeśli produkt dolny brzydkich okłady można przyszyć wzdłuż krawędzi dolnej części spódnicy spodnie na jedwabnej wstążce lub związać dno haka spódnicy.

Jako dekoracja tej sukni, wygląda świetnie szeroki pas z dzianiny, które mogą być umieszczone w przedniej części oryginalnej dużą klamrą lub uszyć duży przycisk piękny i bezpieczny tak, że pas nie jest stracone i nie przeszukania. Ale za piękny łuk jest związany tak, że końce wiszące swobodnie.

To, jak łatwo i szybko można połączyć wspaniałą dziewczynę plisowanej spódnicy. A mama przyjemność i córeczka – radość!