448 Shares 4462 views

Brema atrakcji i historia miasta udanych biznesmenów

Na mapie Nordic małym punkcie oznaczonym przez jednego z najbogatszych i najbardziej rozwiniętych i najbardziej udanych miast niemieckich – Brema. Atrakcje, których jest wiele, są w stanie zaspokoić wszystkie żądania najbardziej wymagających turystów. Ich różnorodność ze względu na korzystne położenie geograficzne niemieckiego „Northern Palmira”, dzięki której Brema wieków pozostawał w środku wydarzeń historycznych i zawsze była ważnym tematem życia politycznego, naukowego i kulturalnego.


Dziś dziesiątym co do wielkości niemieckie miasto o populacji 547,685 ludzi jest nadal bardzo zamożnych duża metropolia przemysłowa, gdzie fabryka rasplozhen samochód „Daimler” przedsiębiorstwo do produkcji różnych echosondy, systemów sonarowych, sonar, jak firma produkuje przestrzeń high-tech system OHB , I to nie licząc licznych przedsiębiorstw do produkcji dóbr konsumpcyjnych. Na ogół atrakcji, które Brema pełni odzwierciedlają wszystkie etapy historycznego rozwoju tego hanzeatyckiego miasta, nie za nic nie zyskał sławę „biznesmenem”.

Założony przez Karola 787th roku jako biskupstwo, Brema wieków później stała się wolnym i hanzeatyckiego miasta o tej samej nazwie i na środku ziemi, na terytorium, które wraz z nim, i wchodzi Bremerskhafen. Nawiasem mówiąc, to edukacja publiczna jest uważany za najstarszy w ogromnej nowoczesnej Niemczech. Wkrótce miasto stało się głównym ośrodkiem życia katolickiego w Europie Północnej, a tym samym zdobył przydomek północnej części Rzymu.

W XX roku atrakcji Bremen których duża część jego troski i do tego okresu historycznego, otrzymały darmowy działalności handlowej oraz szereg przywilejów dla handlarzy 965. Od tego momentu, z szybkim rozwojem Brema, co pozwoliło mu zdobyć sławę jako „biznesmen” w krótkim czasie. Miasto prowadzone intensywne działania nie tylko w handlu i sfery gospodarczej, ale także w polityce. W XVI wieku, w okresie jej największego średniowiecznego rozwoju, Bremen akceptuje protestantyzm i staje się ostoją reformacji.

Stowarzyszenie niemieckich ziemiach w 1871 roku jest również w nowo powstałym Imperium i „Północnej Palmyra” ze statusem wolnego miasta. Brema tak pozostało aż naziści doszli do władzy. W czasach Trzeciej Rzeszy, miasto odegrało kluczową rolę w budowaniu zdolności wojskowych w kraju. Nie jest to zaskakujące – jeśli już Brema był jednym z najbardziej uprzemysłowionych miast niemieckich. Z portu w stoczniach Brema została ona rozpoczęta sporo krążowniki, niszczyciele a nawet okręty , w tym takich potworów wojny morskiej jako „Koenig”, „księcia” i „Markgraf”.

Brema atrakcje, które są jeszcze w stanie powiedzieć wiele rozrywkowych twórców przemysłowe triumfuje admirał Raeder w początkowym okresie wojny morskiej, został poważnie uszkodzony przez bombardowania alianckiego samolotu wahadłowym i zostało zajęte przez wojska USA w 1945 roku. A od 1947 roku miasto stało się częścią Republiki Federalnej Niemiec.

I nawet dzisiaj, nowe i dostatniej Brema jest trochę z dala od popularnych szlaków turystycznych, gdzie ogromna liczba zabytków historycznych, kulturowych i architektonicznych, które odzwierciedlają burzliwą historię północnej Europie, a może spowodować prawdziwe zainteresowanie w najbardziej wymagających i wybrednych turystów. To, na przykład, tradycyjne dla większości starożytnych miast niemieckich Kwadratowe zespół Rynek, na którym zamontowana jest spektakularny pomnik ukochanych bohaterów w świecie baśni „The Bremy”. Tam, na prawo od ratusza można zobaczyć majestatyczny pomnik konia, wzniesiony na cześć „żelaznego kanclerza” Otto von Bismarck.

atrakcje Bremy obejmują i najkrótsza ulica miasta (około stu metrów długości) – Bottenhershtrasse, w XVI wieku było tylko siedem domów. Konieczne jest również, aby wspomnieć słynnego parku rododendronów z botanicznego muzeów i galerii sztuki Kyunsthalle gdzie fani sztuki mogą być świadkiem wielu malarstwa Dürera, impresjonistów i dużą kolekcję dzieł Maksa Bekmana.

Wyrafinowany i naprawdę pedantyczny niemiecki usługi prosimy podróżnych każdym mieście jest wiele hoteli. Brema są zawsze gotowi do udzielenia na ciekawskich turystów oglądania swoich skarbów historycznych i artystycznych, a także zapewnić im maksymalny komfort. Mieści się w nim również jedną z największych muzeów europejskich naturalnej historii i etnografii. Ale Brema słynie nie tylko zabytki minionych epok. Nie odbywa się to bardzo odważne i bardzo ambitny z 2000 roku projektu architektonicznego zatytułowanych „Marine City”, który będzie służyć jako biznesowej dzielnicy miasta.

Innym przykładem innowacyjnych technologii architektonicznych – Research Center „Universe”, który wygląda jak latający spodek. A w środku jest około dwustu pięćdziesięciu interaktywnych eksponatów, które są dedykowane do ewolucji Ziemi, człowieka i kosmosu. Celem twórców muzeum było bezprecedensowe zamienić nudne naukę w ekscytującej przygodzie. Tutaj można znaleźć odpowiedzi na wiele różnych pytań, najbardziej niezwykłym poczuć dreszcz latania, nieważkości, nurkowania. I wiele innych eksperymentów są dostępne w tym high-tech miejscu.