869 Shares 9911 views

Co do przejść się latem

Jeśli zamierzasz dołączyć do świata wędrówka po raz pierwszy, wtedy będzie zainteresowany tym artykułem. W nim, będziemy rozmawiać o tym, co się w wędrówkę w lecie. Dlaczego lato? Niedoświadczony podróżnik najlepiej spędzić wakacje w lecie, ale w naszym kraju najbardziej korzystny czas podróży jest tak zwany „Indian Summer” – tydzień lub dziesięć dni pod koniec września, gdy natura hojnie daje nam ciepłe i jasne dni przed nadejściem deszczów jesiennych.


Tak, trzeba przejść się? Przede wszystkim dbamy o ubrania i buty. Jeśli idziesz na wycieczkę, czy to wystarczy, aby zabrać ze sobą dodatkową parę skarpet tylko w przypadku, jeśli uzyskanie stopy mokre i polietylen kurtka lub peleryna z nagłym deszczem. Ponadto, nie zaszkodzi chwycić długim rękawem lub sweter. Zwrócić większą uwagę na buty. W każdym razie nie neraznoshennuyu buty. Nawet jeśli to będzie super drogie trampki. Mogą one nadal masować stopy, a to sprawi, że prawdziwe nieważny, nie można przenieść na własną rękę. Ci zepsuć przyjemność z kampanii i samego siebie i swoich towarzyszy.

Multi-dni wędrówki także wymaga dokładniejszego sprzętu. Zanim zaczniesz tworzyć listę co zabrać campingi, myśleć o tym, że cały ciężar trzeba przeprowadzić na własnych plecach. Nie bądź leniwy, postawił wszystko masz napisane na papierze w moim plecaku, a teraz starają się go podnieść. Iw jaki sposób? Cargo uważasz, że jest to wykonalne, jak ty, choć z trudem, ale udało się wyciągnąć go z ziemi? I teraz staram się być taki jak on w mieszkaniu co najmniej pół godziny. Ale w kampanii nie trzeba iść na gładkiej podłodze i na nierównym terenie.

Zaczynamy od nowa. Odzieży należy wziąć kilka par skarpetek, bielizna, kilka T-shirty, spodnie, swetry, kurtki. Obowiązkowe nakrycia głowy. Na podejściu obuwia jest taka sama – wygodne, trwałe, worn-.

Nawet co do przejść się? Pamiętaj, aby wziąć nóż, łyżka, kubek i miskę z metalu, zapałki, apteczka, śpiwór, telefon komórkowy, sól, żywność, zbiornik na wodę i mapy. Jest to minimalna. Telefon komórkowy powinien być naładowany, i to najlepiej uchwycić nawet zapasowy akumulator do niego. Może trzeba orient, lub zadzwonić po pomoc.

Jakie pokarmy aby przejść się? Przede wszystkim, nie powinny być pakowane w szkle i traktować kategorię „psujących”. Czyli o wszelkiego rodzaju Kiełbasy gotowane, sałatki i ciasta można zapominać, jak również o smażonego kurczaka z gotowanymi jajkami. Jeśli po prostu nie można sobie wyobrazić bez tych kampanii podróżnika kolei atrybuty, a następnie zjeść wszystko domowej roboty na pierwszym postoju. Zahamowanie zorganizować to tak szybko, jak to zostanie wybrany poza miastem. Można i należy wziąć płatki śniadaniowe, przyprawy, konserwy, zupy w torebkach, chleb i ciastka, kawa i herbata, cukier i sól, czekolada, suszone owoce … i butelkę wódki. Wódka lepiej wlać do butelki z tworzywa sztucznego. Może okazać się konieczne dla pocieranie, leczenia ran i ustawić nastroju na przystankach przed snem.

Zgadzają się między sobą co do podjęcia kemping do każdego uczestnika. Odnosi się do podstawowych rzeczy, jak siekiera melonik dmuchanym materacu i namiotu. Są one podejmowane w tempie jednego kawałka do dwóch lub trzech.