281 Shares 4297 views

Holiday Village „Park Wodny Kum-Kul„: opis i opinie turystów

W okolicach Czelabińska wiele pięknych i wygodnymi siedziskami. Istnieje również nowoczesne centrum rekreacji, oferując doskonałe warunki do weekendu, a nawet całe wakacje. Reszta jakość, jak to możliwe, bez wychodzenia z dala od swego rodzinnego regionu. Doskonałym rozwiązaniem dla mieszkańców Czelabińska – ośrodek wypoczynkowy „Water Park Kum-Kul”, to idealne miejsce dla rodzin, położony jest nad brzegiem jeziora.


„Sandy” jezioro

Czelabińsk – duże miasto z rozwiniętym przemysłem, ale w 30-50 kilometrów zachowały się pierwotne plamy przyrody. Kum-Kul jezioro – jest to jeden z najbliższych dużych zbiorników wodnych do ośrodka regionalnego. Jest to jedno z ulubionych miejsc wielu mieszkańców. Jezioro jest otoczone lasami, więc jest to bardzo korzystny mikroklimat. Brzeg i dno zbiornika – piasku, tam są piękne plaże. Ciekawostką jest to, że funkcja ta dała nazwę jeziora. „Kum-Kul„w dosłownym tłumaczeniu z języka tureckiego oznacza”Sandy Lake". Dziś staw wystarczająco czysty, nie było roślinności, ale to wystarczy zwykły ryby. W okolicach jeziora znajduje się kilka ośrodków i nowoczesne centra rozrywki, w tym rekreacyjnym „Water Park Kum-Kul”.

Aqua centrum rozrywki

Wielu wczasowiczów przybywających na jeziorze Kum-Kul, staramy się skupić na odtworzenie tej samej nazwie. Jest on umieszczony jako „Klub rodzinny”, a zapowiada się zadowolić gości na swój własny park wodny. Rzeczywiście, w rekreacyjnym ma strefę wody. W nim znajdują się dwie zjeżdżalnie dla dorosłych i wiele atrakcji dla dzieci. Ośrodek rekreacyjny „Kum-Kul Water Park” znajduje się również basen, oddzielny basen dla najmłodszych gości kompleksu. Obszar atrakcji wodnych jest tylko w miesiącach letnich, kiedy pogoda jest dobra, jak to ma miejsce na świeżym powietrzu. Centrum rekreacji posiada również dobrze wyposażoną plażą nad jeziorem, z parasolami i leżakami, tutaj można przejechać na łodzi i katamaranów. Jedną z cech „Kum-Kul” – kąpiel kąpiele w czasie tutaj zimą, jak można ogrzać się w saunie, a następnie zanurzyć się w przerębli.

zakwaterowania turystów

Korzystać ze wszystkich przyjemności wypoczynku nad jeziorem w centrum współczesnej rodziny jest trudna do jednego dnia. Ośrodek rekreacyjny „Kum-Kul„oferuje zakwaterowanie dla gości odwiedzających na weekend lub zorganizować sobie mini wakacje. Leisure oferuje nowoczesne domki z innym przestronności. Wśród domów nie zawsze są „rodzina” lub aby pomieścić duże i zwartych grupę przyjaciół. Dzieci w wieku poniżej trzech lat pobyt bezpłatny z rodzicami. W centrum rekreacyjnym znajduje się przytulna kawiarnia, wyposażoną na grill, za dodatkową opłatą można wypożyczyć sprzęt do grillowania i zakup drewna opałowego.

Powiązane usługi i rozrywka

Holiday Village "Water Park Kum-Kul" działa przez cały rok. W zimie można jeździć na nartach lub cieszyć się urokiem sezonowego połowów, a następnie udać się do sauny. rozrywki w lecie dużo więcej – w uzupełnieniu do parku wodnego, można odwiedzić ściankę wspinaczkową lub mały park trampolina. Dzieci będą cieszyć się przytulną zoo lokalnej, gdzie zwierzęta mogą być karmione i dotknął. Ośrodek rekreacyjny „Kum-Kul” zapewnia wszystkie warunki na wesela, imprezy firmowe i inne uroczystości. Może przeprowadzić rejestrację na miejscu małżeństwa, seminaria i kursy mistrzowskie.

Ośrodek Wypoczynkowy „KumKul” park wodny: zdjęcia i opinie

Wielu mieszkańców Czelabińska już odkrył to miejsce i był szczęśliwy, że tu tak szybko, jak to możliwe. Najbardziej popularny ośrodek rekreacyjny położony w miesiącach letnich. Aquapark „Kum-Kul” ma pozytywne opinie. Opłata za wstęp jest bardzo tani, a jednocześnie nie będzie się nudzić spędzić pół dnia, a dzieci nie znudzi się chlapać w wodzie aż do wieczora. Co jest szczególnie wygodne – centrum rekreacji zawsze jest możliwe, aby zatrzymać się na noc. Urlopowicze docenią korzystną kombinację usług tanich i ich wysoką jakość. Wszystko urlop nad jeziorem w centrum rodziny myślał o szczegóły. Jest to przypadek, kiedy można uciec od cywilizacji i cieszyć się pięknem natury, bez odczuwania niedogodności. Aktywne i kontemplacyjne wakacje, weekend z rodziną lub przyjaciółmi – to wszystko oferuje Wypoczynkowy „KumKul”. Waterpark jest najbardziej korzystne, a co mówią o domach wypoczynkowych i usług związanych? Negatywnych opinii o tym rozwoju bardzo trudne do znalezienia. Nadużywany nie częściej niż zbyt płaskiej drodze z Czelabińska do Kum-Kul jezioro i rekreacyjnym o tej samej nazwie każdy lubi. Uwaga: Jeśli chcesz odpocząć na wakacjach tutaj lub zamówić bankiet, zarezerwuj termin pobytu z góry.