128 Shares 7428 views

Bolero szyć swoje ręce? Nie ma nic prostszego!

Bolero został wymyślony jako męska bez rękawów w Hiszpanii. Teraz to znakomity rzeczą wziął swoje miejsce w damskiej szatni. Bolero doskonale pomaga w zimnie, jeśli sukienka z odkrytymi ramionami iz powrotem. Dlatego wielu narzeczonych uzupełniają strój bluzkę, w tym futra, jeśli dzień ślubu jest zaplanowane na zimnych porach roku. Ten kawałek odzieży damskiej jest idealny nie tylko na strój wieczorowy, ale również codziennego noszenia, nadają obrazowi szczególną elegancję. Bolerko można szyć swoje ręce denim do codziennego noszenia, i pięknej materiału z haftem lub koronką – na uroczystych okazjach. Oczywiście, można kupić coś w sklepie, ale w tym przypadku nie będzie to wyłącznie dla tego samego pick osobnej kartce do gotowego zespołu jest znacznie bardziej skomplikowana, niż własnej marki.

Często młoda mama próbuje zrobić bolero z rękami na jej spółek zależnych, na przykład oprócz fantazyjny strój na rano w ogrodzie. Obejmuje to każdy dziecko będzie księżniczką, zwłaszcza jeśli haftować bluzka piękne koraliki, kokardki, czy aplikacja. Dorastających dziewcząt sukienki prom też może potrzebować takiego szczegół toalety.

Nie ma nic łatwiejszego niż dokonać bolero z rąk, jeśli istnieje przynajmniej trochę umiejętności pracy z maszyną do szycia. Niekoniecznie nawet kupić tkaniny. Można umieścić na adaptację starej kurtce, która znajdzie nowe życie w ciągu zaledwie kilku godzin. Na tyle, pozostawiając uprawnień spoiwa, odcięte dno, tuleja (jeśli nie chcesz, żeby zostawić), złożyć i zszyć krawędzi na maszynie. Można połączyć z rękawami bolero, szyć ramiączkami, ozdobiony warkocz lub co chcesz. Powstały zapinając bluzkę może być na broszkę lub nie zip, niektóre funkcje są bolerko nie ponoszą.

Wzór można patrzeć w magazynach lub po prostu wziąć swój ulubiony model (z przyjacielem, na przykład), a koło to na tkaninie, pozostawiając naddatek szwu. Przy pierwszym montażu, ustawić dopasowanie.

Jeszcze kilka wskazówek, jak dokonać bolero. Wzór, znajduje się gdzieś, nie może przejść do ustawień będzie musiał zwrócić jej rękę. trzeba będzie zabrać swoje pomiary z ramion i klatki piersiowej. Załączyć szczegóły wzór na tkaninie. Zamocować agrafki i wyciągnąć z kredą lub prosty ołówka, jeśli tkanina jest światło. Wyciąć szczegóły i podlać je ręcznie. Teraz jest to możliwe do przeprowadzenia pierwszego okucia i dokonać niezbędnych zmian. Dopiero wtedy można zszyć wszystkie wprowadzone i przetwarzane krawędzi. Ostatni etap – dekoracja gotowego produktu.

Jak widzieliśmy, bolerko szyć swoje ręce jest bardzo prosta. Nawet łatwiej shreg – bluzki, składający się tylko z rękawami iz powrotem. Aby zrobić to ma prostokątny kawałek tkaniny o wąskim boku, których długość. – 70 cm druga powinna odpowiadać szerokości pleców, a także z dwóch wymaganych długość rękawów. Szyte przeciwległej krawędzi, ale nie osiąga szew w środku.

Bolerko można dokonać własnymi rękami kilka bardzo prostych sposobów. Wybrany w zależności od smaku dekoracji dać oryginalność produktu. Cóż, jeśli wykończenie powtórzy szlafrok, dla których jest bolerko uszyte.