427 Shares 5156 views

Jak upiec w piecu Wieprzowina: gotowanie recepty

Istnieje wiele przepisów kulinarnych, jak upiec karkówka w piekarniku. Ta część wieprzowiny jest miękki i bardzo soczyste. Nie jest konieczne, przez długi czas marynować. Danie okaże się smaczne i satysfakcjonujące. Proponujemy kilka receptur.

Przepis: Pieczone mięso wieprzowe szyja z ziemniakami i czosnkiem

Aby przygotować mięso do tego przepisu, trzeba będzie:

 • karkówka kawałek o wadze około 700 g;
 • Ziemniaki – 700-800 g;
 • adzhika parę łyżki;
 • olej słonecznikowy;
 • czosnek, pieprz i sól.

Technologia przygotowania

Przed upiec karkówka w piekarniku, trzeba przygotować mięso. Opłukać i osuszyć. Następnie ostrym nożem zrobić kilka nakłuć iw każdym położyć obrane i pokrojone na kawałki czosnku. Po tym kawałku solą, posypać pieprzem i rozpowszechniania adzhika i oleju słonecznikowego. Umieścić marynatą. Szyja – miękkie mięsa, tak godziny wystarcza. Przygotować blachy do pieczenia. Smarować olejem, to mięso. Aby pieczeń karkówka w piecu zaleca się, aby ustawić temperaturę około 180 stopni, a timera przez 1,5-2 godzin. Po podaniu przez połowę czasu trzeba umieścić na ziemniaki do pieczenia. Należy wstępnie umyć i pokroić na duże kawałki. Pora je solą, szczotki z masłem i nakładki wokół mięsa. Pieczone karku na płytce z ziemniaków. Posypać ziołami.

Receptura: karkówka, pieczone w folię

Prosty przepis na pieczenie wymaga następujących składników:

 • karkówka kawałek o wadze około 800 g;
 • główka czosnku;
 • sól i pieprz

Technologia przygotowania

Jak upiec w piecu wieprzowina? Jest to najprostszy przepis, który wymaga minimalnej ilości wysiłku, ale wynik będzie zadowolony z wszystkiego. Czosnek przechodzą przez prasę. płukania mięsa i pat suche. Dobry kawałek natrzeć solą, pieprzem i czosnkiem. Można zrobić kilka nakłuć i układać mieszanki sól i czosnek w nich. Przykryć mięso folii i pozostawić do marynować przez godzinę lub dwie. Oderwać duży kawałek folii i owinąć go wieprzowina nigdzie lewo otwory, przez które sok może wypływać. Piec mięsa niezbędne w temperaturze 210 ° przez godzinę. Po upływie tego czasu, obrócić i umieścić folię szyi przez kolejne pół godziny w piecu. brązy mięsne i nabyć piękny skorupę. Sprawdzić gotowość wieprzowiny – trzymać kawałek nożem. Sok powinien być lekki. Podawać szyi może z warzywami lub ziemniakami.

karkówka w otworze: przepis

Potrzebne będą:

 • karkówka kawałek o wadze około 700 g;
 • Czosnek – kilka ząbków;
 • Dwie łyżki musztardowy;
 • sól i przyprawy do mięsa.

Technologia przygotowania

Mięso umyć, trochę suche. Pocięte na cienkich płytach czosnek nashpiguyte kawałku. Gotowany wody rozpuścić sól. Dial ciecz do strzykawki, wprowadzenie solanki w różnych części elementu. Jest równie prosolit go. Szyja pocierać przyprawy, pieprz i musztardę. Mięso Promarinuyte przez kilka godzin. Że był szczególnie aromatyczne, wieprzowina można pozostawić na całą noc. Następnie umieścić kawałek w rękawie do pieczenia. Zabezpieczyć krawędzie. Umieścić mięsa w suszeniu w piecu w temperaturze 220 ° w ciągu pół godziny. Następnie dolny ciepła 180 i przytrzymywania karku dalsze 30 minut. Aby utworzyć piękny brązowy rękaw potrzebę przełamania wieprzowinę i piec przez kolejne 10-15 minut. Następnie danie można zjeść.