636 Shares 3712 views

Jak odróżnić fałszywy Tequila „Olmeca”? Kryteria fałszowaniem

Zauważono, że spożywanie napojów elitarnych rośnie z każdym rokiem. I co roku, niestety, zwiększa produkcję i konsumpcję podrobienia. Zazwyczaj fałszywe jest całkiem znośny pić, ale nie płacisz koszt zastępczego, a to specjalne napoje.


Prawdziwy niebezpieczeństwo pozyskania sfałszowane nawet w całkiem przyzwoitym sklepie czy supermarkecie. Aby zabezpieczyć się przed może tylko nauczyć się odróżnić markowy alkohol na jego podróbki.

W Rosji, tequila stał się sławny dzięki popularyzacji amerykańskich filmach i serialach. Mezcal (destylowany napój alkoholowy, który jest rodzajem tequili) jest reprezentowany na półkach sklepów specjalistycznych w szerokim zakresie. Szczególnie popularny jest obchodzony „Olmeca”. Jak odróżnić fałszywy Tequila „Olmeca”?

O rodzaju „Olmeków”

Obecnie marka jest dostępna w trzech liniach produktowych: Olmeka, Olmeka Altos i Olmeka Tezon. Większość zakupiono ze względu na jego względną taniość, jest uważane za normalne „Olmeca”, który wlewa się do stałej kwadratowy pojemnika.

Olmeka Altos – napój wieloletniej ekspozycji. Łączy on w sobie klasyczny smak, nutami wanilii i cytrusów.

Olmeka Tezon – pić specjalne, typowo produkować ograniczoną ilość niego. Każda butelka ma swój własny numer, a także zawiera podpis właściwej dla partii uwalnianiu.

Aby dowiedzieć się, jak odróżnić fałszywe Tequila „Olmeca” i wybierz oryginalnego napoju, należy zapoznać się z rodzajami i cechami produktu.

"Olmeca" – fragment

W zależności od czasu opóźnienia wyróżnić następujące odmian tequili:

 • „Unseasoned” ( „srebro»): Blanco (Plata) – klarowny napój, który nie jest przechowywany przez okres dłuższy niż dwa miesiące w dębowych beczkach.
 • "Młody" ( „złoto»): Joven (Gold). Napój ten różni się tym, że dodaje karmel, co jest powodem jej ciemnego koloru.
 • «Wypoczęty» (reposado), który utrzymuje się przez okres dwóch miesięcy do roku.
 • „Dojrzała» (Anejo), który czeka na swój czas w piwnicach przez okres 3 lat.
 • W 2006 roku powstał jeden bardziej wersję „podtrzymania» – Extra Añejo, który jest przechowywany w beczce od trzech do sześciu lat.

W Meksyku, około 110 producentów mają licencji do produkcji tequili, wytwarzają one ponad tysiąc odmian niego.

Podrobionego napoju dość często, jak w każdym popularnym produktem. Dlatego tak ważne jest, aby wiedzieć, jak odróżnić fałszywe Tequila „Olmeca”. Chociaż jego autentyczności i jakości w Meksyku i jest kontrolowana na szczeblu państwowym.

rejestracja

Konstrukcja zewnętrzna napoju, jak i jego zawartość, spełnia najwyższe międzynarodowe standardy, będąc uosobieniem tajemniczości, mistycyzmu i prestiż tej tequili. Ci, którzy są poważnie zaniepokojeni pytanie, jak odróżnić fałszywe Tequila „Olmeca” – należy najpierw dokładnie rozważyć butelkę zawierającą cenny napój. To musi być ostemplowane „starożytnych pism” Olmeków plemię – przypomnieniem ciągłości tradycji.

Prawdziwi smakosze uważają, że nie jest to tylko projekt dekoracji i tajny kod składnik, nadając jej niepowtarzalny smak tequili.

Jak odróżnić podróbki?

Poza tym, że picie zafałszowane produkt jest szkodliwy dla zdrowia, każda osoba jest nieprzyjemny dać się oszukać.

Aby odróżnić podróbki będzie znajomość z oryginalnej konstrukcji i danych etykietach:

 • Nigdy nie mniej 30 – $ 40 Tequila "Olmeca". Jak odróżnić fałszywe? Spójrz na metce. Jeśli butelka jest narażony na niższą cenę, można mieć pewność – to fałszywy.
 • Butelka różni ekskluzywny design: trzeba mieć przekrój kwadratowy, pofałdowań do szyi.
 • Na twarzach butelce musi być dekoracja w postaci znaków – przypomnienie o kulturze starożytnych Olmeków ludzi.
 • Trzeba mieć wysokiej jakości korka, jest gładka (non-żebrowym!) Edge.
 • Obłożenie – zawsze w środkowej części szyi.
 • Etykieta musi zawierać: NOM (średnia jakość), indywidualny numer fabryczny.
 • Ponadto twierdza powinna być zawarte na etykiecie 35 – 55 stopni.
 • To musi być koniecznie nazwać stan, w którym napój jest produkowany. Brak znaku na stanie – pewny znak podrobienia.
 • I oczywiście, kod kreskowy, to poprawnie identyfikuje produkt prostej arytmetyki: podsumowanie liczby parzyste (od lewej do prawej) mnoży się przez 3, dodać sumę liczb nieparzystych. Następnie trzeba wziąć dziesiątki, to suma jest odliczana od dziesięciu. Ostatnia cyfra kodu (kontrola) powinny pokrywać się z wyniku. Jak odróżnić oryginalny Olmeca Tequila „” od fałszywych? Jeżeli wynikiem obliczeń drugiej – znaleziono podrobione.

Najpopularniejsze: Tequila "Olmeca Blanco" i Tequila "Olmeca Gold". Jak odróżnić fałszywe?

Oczywiście, najważniejsze – smak, bardzo miękki i niepowtarzalny. Eksperci nie pomylić z niczym. Najbardziej popularne wśród konsumentów są Tequila „Olmeca Gold” i Tequila „Olmeca Blanco”. Jak odróżnić fałszywy te dwa ulubione napoje?

Smak i aromat – wierni wydajność mezcalu autentyczności.

Olmeka Blanco różni unikalny aromat zielonej trawie, połączonych prawie niesłyszalne nutami cytryny i pieprzem. Napój Smak – słodki miód zawierający szlachetne odcienie dymu.

Aroma Olmeka Gold – niezwykłe połączenie cytryny i słodkie owoce, dodają trochę namacalny drzewa cień. Smak – bardzo miękkie, słodkie, o zawartości notatki pieprzem.

Konieczne jest, aby odkorkować butelkę i słuchać swoich uczuć. Jeśli one zbieżne z powyższego opisu, pijący można gratulacje: odkrywa autentyczny smak Meksyku!

Jak pić?

Wszystko jest proste. Tequili nie chłodzone, ich temperatura powinna pokrywać się z pokoju. Drink opiera się na wzorze: "lizać" (sól) + "napój" (tequila) + "ukąszenie" (wapno). Eksperci oferują opcję: + tequila chili.

Co tu dodać? Jest to, że „Ministerstwo Zdrowia ostrzega …”.