261 Shares 1968 views

„Złota Beczka” – piwo dla koneserów dobrego smaku

„Złota Beczka” – piwo, trafi do sklepów w 1999 roku. Jasny klasyczny napój łączący tradycyjny smak – bogata, gęsta z chlebem i posmak goryczy. Przyjemny zapach, wysokiej jakości przyniósł znaczną sławę i szacunek wielu fanów marki „Złoty Barrel”. Piwo zawiera co najmniej 5% prędkości. Oryginalny ciężkości wynosi 12%. Do 100 gramów produktu zawiera 45 kalorii. Składniki: woda, chmiel, słód i syrop skrobiowy.


„Złota Beczka” – piwo jest szkodliwe lub pomocne?

Teraz kilka szczegółów. „Złota Beczka” – piwo o różnych właściwościach – i szkodliwe i pożyteczne. Jeśli chodzi o korzyści, napój zawiera witaminy z grupy B i witaminę PP. Sprzyja prawidłowemu funkcjonowaniu serca i lepszego metabolizmu. Jednak można go używać, oczywiście, tylko „w granicach rozsądku”. W przeciwnym wypadku, ciało ludzkie jest umieścić znaczną szkodę. Miłośnicy regularne spożywanie piwa mogą pojawić się różnego rodzaju choroby serca. tkanka serca jest zniszczone od wewnątrz ze względu na występowanie patologicznych formacjach. Choroba nazywa się „piwo serce”. Ponadto umierających komórek mózgu, które następnie dostają się do krwiobiegu i filtrowane przez nerki. Po tym, zachodzą zmiany w rdzeniu kręgowym. Wynik może być zapalenie trzustki, żołądka, wątroby, zwiększa ciśnienie krwi.

piękny design

„Złota Beczka” – piwo nie tylko smaczne. Zewnętrznie, butelka „Classic”, na przykład, nawet po prostu miło patrzeć. Na szyi wyciśnięte małych diamentów. Przypominają Szabołowskaja Tower. Etykieta jest również bardzo stylowy. Krótko mówiąc, nie podoba tylko smak, ale także projektowania.

Samo piwo też wygląda bardzo atrakcyjnie. Złoty kolor światła, niejednorodna luźna pianka – Ogólnie rzecz biorąc, wszystko jest tak jak powinno być. Dosłownie od pierwszego łyku, można cieszyć łagodny, słodki smak. Ponadto, istnieje również niewielki smak ryżu.

„Hit sezonu jesień-zima”

Nawiasem mówiąc, nie tylko w czasie upałów, wysoki popyt na piwo „Złota Beczka”. Opinie mówią, że okres jesienno-zimowy, nie traci na popularności. Oczywiście, bo smak jest dość gruba i cierpki, trochę słodkie. Jednak piwo w głowie nie trafiony. Sądząc po opiniach pracowników sklepów spożywczych w chłodnej porze roku, jest bardzo często stają się fanami tego piwa. Piwo sprawia wrażenie typowego „północnym” odmiany, taki, który jest warzone Skandynawów. Jedyną różnicą jest to, że w Finlandii pije więcej alkoholu.

"Projekt", "jasny", "Classic"

Biorąc pod uwagę opinii sprzedawców, możliwe jest również, aby ocenić towar najbardziej rynkowy. Piwo „Złota Beczka, Classic” jest duże zapotrzebowanie. Jednakże, „Light” – jest również bardzo popularnym napojem. Ostatnio coraz więcej kibiców pojawiło się w „projekcie” piwa. Do tej pory ten gatunek, wraz z dwoma powyższymi, reprezentowana na Ukrainie.

W każdym przypadku, gdy produkt ma smak piwa niezrównane. Dla miłośników piwa – to idealny prezent. Rich i nasyconym słodowy smak uzyskuje się ze względu na wysoką gęstość piwa.

Współczesny konsument jest, oczywiście, woli odmian naturalnych. W procesie ich produkcji są przechowywane i smakowitość napoju oraz jej korzystnych właściwości. Eksperci twierdzą, że ten trend jest wzmocniona rocznie. „Złota Beczka” dobrze pasuje do tej roli. Nowoczesna technologia produkcji, przy użyciu wysokiej jakości składników pozwala browary, aby osiągnąć piękny aromat i smak. Miłośnicy piwa potrafią docenić godność tym wspaniałym produkcie.

najbardziej popularne

Więc napój jest naprawdę w stanie zdobyć ogromną popularność. Piwo „Złota Beczka, Light”, znany od 1999 roku na terenie Federacji Rosyjskiej w 2009 roku pojawiły się już na Ukrainie. To opracowała preparat, biorąc pod uwagę wszystkie preferencje smakowe potencjalnego konsumenta. Podstawą technologii jego przygotowanie jest proces naturalnej fermentacji (bez specjalnych metod, w celu przyspieszenia produkcji). Bo w piwie i zachowuje wszystkie ważne elementy w postaci, która jest łatwo wchłaniany przez organizm ludzki. Czyste i bogate w smaku nie może nie zadowolić konsumenta. Nawiasem mówiąc, istotne znaczenie przypisuje unikalny smak i bardziej miękkie, stosowano dodatkową oczyszczoną wodę. Dojrzewa napój warzony według klasycznej receptury, do swojej najlepszej kondycji.

przygotowanie

Zastanów się, jak to jest warzone piwo „Złota Beczka”. Producent (Kaługa) są bardzo wrażliwe na ten proces. Napój dojrzewa od 16 do 18 dni.

Wszystko zaczyna się coraz wskoczył brzeczki. Ten etap trwa 12 godzin. Warzone piwo w warzelni. W tym celu, chmielu, słodu i wody.

Następny etap trwa od 7 do 9 dni. Przy niskich temperaturach procesu fermentacji. Brzeczka jest podawana do cylindra ściętego zbiorników. To również dodać, i drożdże piwne. Pod koniec fermentacji brzeczki przekształca się piwa. Ale używać go w tej chwili nie jest jeszcze gotowy.

Po tym, jeszcze około 10 dni na drinka dojrzewania. To wymaga niskiej temperatury. Pod koniec tej fazy, piwo nabiera bukiet smaków.

Ostatni dzień jest potrzebne do produktów rynkowych. Napój jest filtrowana w celu usunięcia resztek drożdży, jest pakowany i „piękna suknia”. W tym procesie gotowania jest całkowicie zakończone. Miłośnicy piwa mogą korzystać tylko wspaniały smak, uzyskać ogromną przyjemność.