265 Shares 3262 views

Słodycze „Roshen”: doskonała jakość i szeroki asortyment

Przed przybyciem gości lub po prostu dla zwykłych stron herbaty rodzina zawsze chce położyć się czekoladki lub inne gadżety. Obecnie rynek oferuje szeroki wybór słodyczy, co sprawia, że wybór niezwykle trudne. Porozmawiajmy o jednej z fabryk produkujących słodycze – „Roshen”

TM "Roshen". Słodki znak jakości

Domu do zakładu do produkcji słodyczy na Ukrainie jest – mianowicie, miasto Kijów. Ale w tej chwili korporacja rozszerzyła i zajmuje 18. miejsce w stu największych firm produkujących wyroby cukiernicze, w szczególności cukierki czekoladowe. „Roshen” posiada oddziały w Rosji, Węgier, Białorusi, Ameryce, a nawet w Chinach. Warto zauważyć, że unikalna nazwa pochodzi od nazwiska założyciela – Petro Poroszenko. Pomimo faktu, że to wszystko zaczęło się bardzo skromnie, teraz wszystkie urządzenia (i ich nie tak mało) certyfikowany zgodnie z międzynarodowymi normami i standardami jakości produktu. Słodycze „Roshen” są ściśle kontrolowane. Są one wykonane wyłącznie z wysokiej jakości surowców, z nowoczesnym wyposażeniem, w pokojach wyposażonych we wszystko co niezbędne do zachowania smaku i świeżości słodyczy. Każda z fabryk Corporation dostępny Certyfikat zgodności i uważnie monitoruje bezpieczeństwo produktu. Ponadto, w celu optymalizacji organizacji i produkty zaopatrzenia, magazynowania i transportu, „Roshen” prowadzi własny dział logistyki. Zarządza całym systemem produkcji słodyczy wykwalifikowany personel, który niestrudzenie oglądania tak, że „Roshen” cukierek przychodzi do ciebie na stole zawsze świeże i smaczne. Ścisłe przestrzeganie technologii produkcji, surowców wysokiej jakości i wykwalifikowanych rąk pozwalają Corporation ma zaszczyt zaoferować swoje produkty.

eksport

Tylko na Ukrainie raspolzheny cztery baz produkcyjnych jak oni odbudowany i oddany do użytku w Rosji, Kazachstanu i Białorusi, dostaw produktów mlecznych wykonany z Węgier. Sprzedaż i dystrybucja jest w prawie wszystkich krajach byłego Związku Radzieckiego, w wielu krajach europejskich, a także w Stanach Zjednoczonych. W 2013 Rospotriebnadzor zakazała importu produktów „Roshen” na terytorium Unii Celnej, uzasadniające zakaz jakości i bezpieczeństwa naruszenia, niedopasowania dopuszczalnych norm substancji szkodliwych, a także obecność w substancji batony niebezpiecznych dla zdrowia. Słodycze „Roshen” ponownie przetestowane, ale władze kazachskie, substancje niebezpieczne zostały zidentyfikowane. To samo zostało potwierdzone przez białoruskich specjalistów.

asortyment

Obecnie w sklepach szeroka gama produktów, produkowane przez „Roshen”. Słodycze (zdjęcia można znaleźć w obfitości na specjalnych środków) – to tylko niewielka część tego, co oferuje nam „słodki znak jakości”. Razem grupa produkuje około 200 rodzajów słodyczy: to cukierki, czekolady i wafle i ciastka, i wszelkiego rodzaju smakołyki herbatników. Wielkości produkcji w 2012 roku wyniosła ponad 450-500 tysięcy ton. Jednym z najbardziej popularnych produktów marki jest legendarny ciasto „Kijów”, rozpoznawalny przez wszystkich. Jest często napędzane jako pamiątkę stolicy Ukrainy.