563 Shares 6174 views

Jak wyciąć kokosowe i jak z niego korzystać

Po raz pierwszy zobaczyłem kokosy portugalskich żeglarzy, którzy nazwali ekscentryczny owoce – „Coco”, co oznacza „małpa”, są bardzo zaskoczeni „kudłaty” wygląd z kokosa. Był to pierwszy portugalscy żeglarze byli zaskoczony jak złamać kokosowy, można sobie wyobrazić, ile tortury dał im. Owoców orzecha kokosowego – pestkowiec, o długości 15-30 cm, ciężar 1-2,5 kg. Na zewnątrz są włókna, które rosną na solidnej skorupy, wewnątrz powierzchnia owoców jest biały, który jest nazywany miazga. Wewnątrz kokosowym czystą wodą, która, wraz z miazgi, nie tylko pożywne, ale także niskokalorycznej. Ponadto kokosowego zawiera włókna, które oczyszczono jelita toksyn. Kuchnia z wielu krajów korzysta kokos dokonywania słodkie potrawy, desery, napoje, a nawet zup i sosów.

Na pytanie „jak wyciąć kokosa”, występuje w wszystkich, którzy tak czy inaczej to „nabyte”. Zacznij wyrzeźbić kokos złego najcieńszej części płaszcza, który jest około trzech czarnych dziur na koniec kokosa. Wziąć nóż i śrubokręt i odwrócił się, popychając aż całkowicie przebijania otworu. Kładziemy w otworze rury z którego wylewa soku w pojemniku. Po wypiciu soku lub wykorzystywane do innych celów, dochodzimy do problemu jak wyciąć kokos wyciągnąć miąższ. Nie jest konieczne do podjęcia radykalnych środków w kontaktach z jak złamać kokosowy – aby pokonać go na asfalcie, ściany lub innej twardej powierzchni.

Kokos, choć wrażenie stałej i nie do zdobycia, ale ma też wady. Jeden z nich, po czym dostał sok, już znalezione, będzie teraz omówić słabą spot numer dwa. Więc odpowiedź brzmi wyciąć kokosowy, bardzo prosta – owinąć nakrętki w plastikowej torbie (nie śmieci), bierzemy ostry nóż (można użyć młotka), najlepiej dużego, umieścić kokos na dowolnej płaskiej powierzchni, takich jak podłogi, przewidujemy punktu uderzenia , Hit raz lub dwa razy w miejscu, gdzie szew kokosa, kokos obrócić na drugą stronę i wykonaj tę samą procedurę i uzyskać pozytywny wynik na pytanie, jak wyciąć kokosowe bez zbędnego wysiłku i nerwów. Często powłoka łatwo odchodzi od miąższu kokosa, jeśli jest to konieczne, aby pomóc oddzielić, a następnie włóż go do przestrzeni pomiędzy celulozowo-shell łyżeczką, tak będzie szybciej i wygodniej. Jasny kokosowy ze skór, który jest brązowy, można – biorąc odklejanie lub nóż i czyste, jak również ziemniaki. Rub miazga może być na małej tarce. kokos sklep może być ewentualnie w zamrażarce wcześniej umieszczenie w opakowaniu. Do lodu tworzą się w opakowaniu, musi być skompresowane, aby wypuścić powietrze i powiązać.

Problemem jest to, aby wyciąć kokos, zdecydowaliśmy teraz rozpatrzyć wniosek kokosa. Olej kokosowy jest szeroko stosowany do celów kulinarnych. Najpowszechniej stosowany w kokos, które można ozdobić ciasta i torty, wystarczy posypać na wierzchu i jeśli chcesz dodać. Ponadto, miąższ kokosowy jest dodawany do niektórych win i alkohol. kuchnia wschodnia wykorzystuje pulpę jako przyprawa do mięsnych i warzywnych potraw. Kokosowe gotować rozmaite słodycze. Korzystanie z kokosa okazały się nie tylko w kuchni, ma wielką asystenta w kosmetyce. Olej kokosowy jest doskonały dla skóry i włosów. Kokosowy pomoże zwalczać tłustej skóry, łagodzi stan zapalny trądzik, skóra po zastosowaniu oleju kokosowego staje się elastyczna i miękka. Olej kokosowy jest używany w zastosowaniach przemysłowych, mydeł, szamponów i detergentów. Egzotyczny owoc zawiera składniki odżywcze, które pomagają walczyć z zawyżone poziomy cholesterolu we krwi, zwiększają odporność, walcząc przeciw miażdżycy, wzmacnia zęby i kości.