774 Shares 5843 views

Użyteczność i kalorii Charlotte z jabłkami przepis

Pomimo francuskiej nazwy Charlotte, naczynia, nazwali, nie pojawił się w domu Dumas i Maupassant, w Anglii. Został on poświęcony namiętnego kochanka jabłek Queen Charlotte, żona Jerzego III. Ale wszystko jedno danie zmodyfikowany i otrzymał specjalną elegancję we Francji. Jest on wykonany z białego chleba z owocami, nasączonego likierem z kremem. Kucharze wykorzystywane nie tylko jabłka, ale także gruszki, brzoskwinie, rabarbar. Mamy też to danie skromnie nazwie „Charlotte”. Kalorii jest bardzo niska, a korzyści dla organizmu jest znaczący. Receptura preparatu jest również bardzo proste.


korzyść

Ten „deser wzbudzać” składa się głównie z jabłek. Przez siebie, są one – użyteczny produkt, a pieczony – nawet bardziej. Mają dużo witamin i antyoksydantów, flawonoidów, garbniki, pektyny i inne składniki odżywcze. Jabłka zwiększenia odporności, usuwanie toksyn. Pieczone owoce są łatwo wchłaniane przez organizm. Dlatego niska kalorii Charlotte z jabłkami – nie jest jedyną rzeczą, że można powiedzieć, na rzecz potraw. Deser jest nie tylko delikatna talia, ale odzwierciedla również dobrze na zdrowie.

wartość energetyczna

Ona, podobnie jak wszystkich potraw, w zależności od receptury. Dokładniej, ze składników, które zatrudniają do gotowania. Jak już wspomniano, klasyczny szarlotka z białego chleba, a raczej od tej francuskiej bagietki zamiast „nie tego-co-jest oczywiste”, że wydaliśmy za bochenek. Dlatego w rosyjskiej wersji gospodyni stosować mąkę, jajka, cukier w niektórych receptur, nawet śmietanę i masło. W skrócie, pozostawiają ciasto „ciasto z jabłkami”. taki produkt jest wartość odżywcza odpowiednie. Oczywiście, jak się okazuje bardzo smaczny deser, ale człowiek siedzący na diecie, to może zjeść tylko kawałek.

Ale jeśli to w naczyniach posiłków tylko stałe odmian jabłek, cynamonu, trochę cukru i białka jaj, to kalorii Charlotte z jabłkami Może on być obniżony z 300-400 do 180 kcal na 100 g produktu. Po prostu trzeba wziąć pod uwagę wszystkie rodzaje rzeczy, dopóki otrzymuje się w postaci tłuszczu, nasmarować pergamin. Dla porównania, należy rozważyć dwie receptury deser.

Charlotte z jabłkami po polsku

Mamy przesiać 300g mąki, pocierać do 200 g zamrożonego masła i rozgnieść mu wszystkie ręce na okruchy. W innym naczyniu zmieszać trzy żółtko, 120 g cukru, dwie łyżki stołowe śmietany i szczyptę soli. Łączymy obie masy, zagnieść ciasto, owinąć folię i włożyć do lodówki na godzinę. Pół kilo jabłek czystych, pokroić w kostkę. Dusić je z łyżeczką cukru do miękkości, a następnie wymieszać z odrobiną mąki. Posypać napełnianie cynamonu i wanilii. Postać smaru. Od najbardziej testu tworząc spód ciasta i zderzaków. Nakłuć widelec i umieścić pieczone w piecu nagrzanym do 12 minut w temperaturze 180 ° C wytwarza się „kosz” nadzienie do ciasta jaj. Wygaszania siatki pozostałych pasków ciasta. Piec przez kolejne pół godziny. Kalorii Charlotte z jabłkami Polska będzie około 400 kcal na 100 g ciasta.

dieta przepis

Bić białka z cukrem, stopniowo wprowadzać mąki durum. Forma zanieczyszczane papierem do pieczenia. Kruszyć w jej jabłek. Wypełnij test. Piec przez pół godziny w temperaturze 230 ° C w wyniku, kalorii jabłkowy Charlotte Sprowadza się to do 173 kcal.