665 Shares 1378 views

"Smartphone Samsung Galaxy Win Duos" (Samsung Galaxy Win Duos): opis, opinie

Smartphone "Samsung Galaxy Win Duos" charakterystyka jest dość wysoki. To w dużej mierze ze względu na mocny procesor czterech rdzeni. System operacyjny pozwala także na korzystanie z urządzenia wygodnie. Jeśli mówimy o ogólnych ustawień, dotykowy ekran w devayse jest ustawiony na 4,7 cala.


Zgodnie z dokumentacją, a jego rozdzielczość wynosi 480 x 800 pikseli. W tym przypadku, w komorze 5 znajduje się na Mn. przykład wymiar reprezentuje następujące: długość 133,3 mm, szerokość 70,7 mm, grubość 9,65. Z takim kompaktowy model waży tylko 143,9 g Worth „Samsung Galaxy Win Duos” (cena rynkowa) z około 9400 rubli.

"Iron"

Farsz telefon „Samsung Galaxy Win Duos” jest jakościowo inna. Urządzenie o wysokiej wydajności jest osiągnięta za pomocą modulatora przeprowadzona. Jeśli uważasz, że opinie konsumentów, a następnie powiesić smartphone są bardzo rzadkie. Od zakłóceń w systemie zwalcza składnik taki jak zespół tyrystorowy. Również w smartfonie to zasługuje na szczególną uwagę jako przemieszczenia. Mieści się on od rodzaju styku wióra. Konwerter w tym modelu nie jest dostępny.

Narzędzia do komunikacji

Narzędzie do wygodnej komunikacji na telefon „Samsung Galaxy Win Duos I8552” przeglądarce godnego uwagi jakości. Z pomocą Internetu z rodziną i przyjaciółmi na czat – to przyjemność. Przede wszystkim należy zauważyć, że „Google Chrome” przeglądarka pozwala dostosować panel bez problemów. Dodatkowo, użytkownik może zmienić ustawienia zabezpieczeń dla połączenia sieciowego. Linki można przemieszczać w razie potrzeby.

predykcyjny system tekst dostarczony przez producenta. Wiadomości język wybiera się z menu urządzenia. szybki dostęp do systemu telefonicznego jest skonfigurowany oddzielnie. Standardowe komunikaty w tej devayse minęło bardzo szybko. Wkładać przedmiotów do tekstu użytkownik ma prawo. Ponadto, system posiada wiele znaków do wykorzystania. destination funkcja insert w telefonie. Jednak należy zauważyć opcję przekierowania. Jeśli to konieczne, właściciel może łatwo w stanie wydobyć z emeil tekstowym. Ustawienia wiadomości można przeglądać informacje na temat wszelkiej korespondencji.

kamera

Charakterystyczną cechą aparatu w smartfonie „Samsung Galaxy Win Duos I8552” można uznać za wysokiej rozdzielczości. Dotyczy to jednak tylko do zdjęć. W tym czasie, pliki wideo brakuje trochę ostrości. Ponadto, należy zauważyć, że funkcja regulacja balansu bieli devayse nieobecny. W galerii można poruszać się po menu.

Aby dostosować rozmiar obrazu, należy przejść do zakładki Effects. Mikrofon w modelu przedstawiony dobry zestaw. Zatem, dźwięk w filmie jest napisane normalnie. Jasność w tym przypadku może być regulowana. Ponadto, urządzenie to oferuje możliwość wykazywania samowyzwalacza opóźniającego fotografowanie.

Recenzje komory

Na telefon z aparatem „Samsung Galaxy Win Duos' opinii większości dostaje dobre. Jednak negatywne komentarze, ma on również. Przede wszystkim konieczne jest, aby zdemontować atuty modelu. Jeśli wierzyć opinie właścicieli w porze nocnej nie trafia do zaakceptowania kamera. Ostrość w jej całkiem dobrze.

Jednak przejście do filmu w aparacie czasami problematyczne. Gdy migawki nie zawsze działa. Również powiesić wystąpić podczas funkcję oszczędzania. Wzrost w tym przypadku działa poprawnie. Ponadto, mocne punkty to ustawienie wysokiego kontrastu. Jasność, aby dostosować model jest dość prosta.

odtwarzacz multimedialny

Gracz ten smartfon wykorzystuje dość interesująca. Przede wszystkim ważne jest, aby wspomnieć o funkcji łączenia. Wykazy w tym przypadku może tworzyć. wyświetlany jest czas utworu. Ponadto, użytkownik ma możliwość przeglądania stracony czas utworu. Wszystkie główne gatunki są reprezentowane w smartfonie. śledzenie funkcji wyszukiwania według nazwy tam. Telefon działa również opcjonalne piosenek separacji alfabetycznie. Z kart pamięci, aby szybko i łatwo ściągnąć muzykę.

Recenzje odtwarzacza multimedialnego

Gracz opinii smartfonów złożone często dostaje dobre. Wynika to przede wszystkim z szybkim wykryciu odtwarzacza. W tym przypadku, to rzadko zamarza. Jednak należy zauważyć, że niektóre utwory są ładowane przez długi czas. lista utworów z kolei powstają w ciągu kilku sekund. Na szczególną uwagę zasługuje w odtwarzaczu ciekawe menu. Narzędzia w nim, istnieje wiele, ale szybko je zrozumieć początkujący mogą.

Opcje

Z użytkownikiem telefonu jest w stanie znaleźć zestaw do ładowania baterii, a także instrukcję w języku rosyjskim. Jeśli wierzyć opinie konsumentów, okno w smartfonie jest dość zwarty. Dysk sterownik dla modelu jest przewidziane. Ponadto, istnieje słuchawki. Kabel Yusb w tym przypadku nie występuje. Okładki „Samsung Galaxy Win Duos” właściciel będzie musiał odebrać w sklepie sam.

funkcje PIM

Organizator w modelu „Samsung Galaxy Win Duos” składa się z kalkulatorem i zegara. Kiedy ten kalendarz jest dostarczana przez producenta wielofunkcyjnego typu. W celu zaplanowania ich sprawami, użytkownik może robić notatki w nim. Ponadto, istnieją pozycji przypomnień i spotkania. Stoper używa standardu. Godziny są korygowane automatycznie.

ustawienia ogólne

Smartphone „Samsung Galaxy Win Duos” pozwala na bezproblemowe zarządzanie urządzeniem pomyślnie. Jeśli to konieczne, parametry połączenia przychodzące można regulować. Ponadto, użytkownik może włączyć tryb przekazywania. Lista kontaktów w modelu prezentowanym w bardzo łatwy w obsłudze. Uzupełnienie informacji na temat liczby właściciela jest zabronione. Również w smartfonie można przeglądać dane na karcie SIM. Grupy lokalne w devayse stworzony przez kartę kontaktów.

Ponadto, należy zauważyć, wygodny interfejs. Zakazy połączeń wychodzących, można dołączyć. Aby aktywować Teston, należy przejść do zakładki Device Manager. Sprawdź ustawienia połączenia akcesoriów właściciel jest w stanie devaysa menu główne. Automatyczne wezwanie zawarte w smartphone. smartphone słuchawkowe "Samsung Galaxy Win Duos" ma oddzielne tryby. ustawienia zabezpieczeń urządzenia są przypisane. Aby zmienić hasło na telefonie, użytkownik musi przejść przez menu głównym na karcie ochronnej.

Ustawienia wyświetlacza

Wyświetlacz w tym telefonie można regulować z poziomu menu głównego. W tym przypadku obraz tła w tym modelu jest możliwość wyboru. Panel operacyjny można regulować kartami ekranu. Bezpośrednio tryb czuwania możliwe jest dostosowanie. Czcionka wybrana w menu głównym. Wszystkie główne aplikacji, użytkownik jest w stanie przenieść na wygody wyświetlaczu.

dostępność

Specjalnego telefonu Samsung Galaxy Win „Duos” Ważne jest, aby wspomnieć, łatwy w użyciu interfejs. W tym przypadku, obwody zabezpieczające są powoływani przez samego właściciela. Jeśli to konieczne, haseł do systemu ochrony może być zmieniony. Ponadto, użytkownik jest w stanie przywrócić pierwotną konfigurację, przywrócić wszystkie ustawienia. Aby narysować w modelu niektóre narzędzia są dostępne. Błędy aplikacji w smartfonie mieć możliwość przeglądania. W celu dostosowania ich raportu, przejdź na zakładkę wystarczającej ochrony.

Urządzenie pamięci ma również możliwość śledzenia. Jeśli to konieczne, granice układu można zmienić. Aby wyrównać ekranu urządzenie może być używane. To wprowadza również funkcję sprzętowej nakładki. Jest on przeznaczony do poprawy wydajności systemu. wskazanie formatów devayse prezentuje różne. Na szczególną uwagę zasługują ustawienia synchronizacji telefonu. W tym przypadku, funkcja kopii zapasowej jest domyślnie włączona.

aplikacje

Aplikacje w telefonie Samsung I8552 Galaxy Win Duos, istnieje wiele. Jeśli mówimy o rozrywkę, a następnie z menu głównego, użytkownik jest w stanie wybrać różnorodne gry zręcznościowe, jak również gry w karty. W tym symulatorze wyścigowym w smartfonie pod warunkiem. Na szczególną uwagę zasługuje w modelu jakości dla edytora zdjęć.

Z pomocą „ADOB Photoshop”, aby zmienić parametry obrazu, użytkownik może w prosty sposób. Znaleziono narzędzia wystarczy, ale gdy jest trudne do zrozumienia ich za to w załączniku. Aby przetestować smartfon można znaleźć „Linpak”. Zgłoszenie to jest ocena obciążenia procesora. Również może być stosowany do oceny wydajności karty graficznej. Jeśli mówimy o anty-wirus, posiada szereg „Doctor Web” w urządzeniu. Jako właściciele mówią, że zwalcza wirusy pomyślnie. Jednak urządzenie w tym zakresie jest jeszcze w stanie pomóc, „Cleaner”.

Wspomniana aplikacja przeznaczona do czyszczenia smartphone pamięci. Rozpocząć skanowanie za pomocą „Cleaner” jest dość prosta. Transfer danych może odbywać się za pomocą różnych aplikacji. Domyślnym Smartphone Samsung I8552 Galaxy Win Duos do tego celu jest program "Superba". Jeśli wierzyć opinie konsumentów, doskonale nadaje się do wymiany teledysków. Menedżer plików w devayse przedstawił serię „Astro”. Polecenia widok z systemu jest możliwe.