607 Shares 4361 views

jak to jest możliwe wytwarzanie lekkich bloków kruszywa z rękami

Do budowy małych budynków potrzebują budulca, z którego można łatwo i szybko realizować swoje pomysły. Do takich celów, może dochodzić nawet silne i nowoczesne bloki lekkie kruszywa. Są lekkie, zadbany ciepły iz ich pomocą można szybko zbudować pożądany obiekt. Niewiele osób wie, ale lekkie kruszywo bloki z ich rąk i jest możliwe, aby w domu.

Aby skierować proces wytwarzania takich bloków trzeba piasku, wody, beton, cement, blok vibrostanok blachy stalowej. Nie trzeba wywierać wiele wysiłku, wytwarzanie tych produktów – dość łatwy proces, a nie uciążliwe. Keramsit bezpośrednio kompozycja zawiera piasek, cement, oraz rozszerzonych granulatu gliny.

Aby rozpocząć, wytworzyć następujące substancje w odpowiednich proporcjach: trzy części piasku, jednej części wody z jedną – suchego cementu sześć sztuk ze spienionego granulatu gliny. Dodanie tej mieszaniny do miksera elektrycznego w określonej kolejności: woda, gliniec i cementu. Tak więc, lekkie kruszywo bloki z ich rąk jest obecnie w początkowej fazie produkcji. Roztwór mieszano przez kilka minut, bez konieczności zatrzymywania procesu na minutę. Etap gotowości jest zdefiniowana w następujący sposób: jeżeli roztwór ma mieć w ręku, powinien płynąć z niego.

Jak można zrozumieć z powyższego, produkcja glinki – dość trudne procedury tylko należy uważnie monitorować zgodność z sekwencją ulubionych składników do mieszalnika, tak, aby nie zakłócać procesu rozwiązania procesu produkcji.

Następnie, za pomocą wcześniej przygotowanych vibrostanka tworzą kruszywo lekkie bloki. Kładziemy stalowej płyty formującej z zasypianiem przygotowanej mieszanki. Po włączeniu urządzenia silnikowego – górna część urządzenia powinna zacząć aktywnie wibrować. Jest to niezbędny proces. Jest to konieczne, aby wyszedł nadmiaru powietrza i skład przyszłości bloku jest równomiernie rozłożone w całym produkcie. Nie zapomnij usunąć nadmiar roztworu Keramzyt-betonowe. Teraz keramzyt bloki z rękami gotowymi, wystarczy podnieść płytę z urządzenia. Obróć uchwyt vibrostanka dobry – a potem blok zostanie usunięty.

Teraz rozpoczyna się ostatni etap produkcji. Wkrótce keramzyt bloki, z ich rąk wykonane, przejdź do wyschnięcia. W żadnym wypadku nie spieszą i nie wyjmować płyt stalowych z wyprzedzeniem. To zajmie co najmniej dwa dni przed kruszywo lekkie bloków całkowicie suche. Dopiero po tym czasie będzie możliwe, aby zwolnić blokadę – a dopiero wtedy będzie całkowicie gotowy do użycia.

Dokonywanie domowe lekkie kruszywa betonowe bloki można zapisać niezbędne fundusze. Darmowe pieniądze mogą być wydane na dekoracji wnętrz lub innych celów budowlanych.