887 Shares 2454 views

Tworzenie rzemiosła z rękami do domu zwierząt i ogrodu

Jeśli chcesz, aby przynieść dziecko do pewnego rodzaju twórczości, a następnie zacząć budować z nimi rzemiosła zwierząt własnymi rękami. Rozwija wytrwałości, dokładności i uwagi. Uczestniczy również doskonałe zdolności motoryczne rąk i obserwacji. Klasy te zebranie rodziców i dzieci, bo dorośli wziąć udział w tworzeniu niezwykłych przedmiotów.

materiał DIY

Materiał, z którego może być konieczne, aby ręczne, jest dostępny. Najczęściej stosowanym tektura i papier kolorowy. Z takiego materiału łatwe do pracy z dzieckiem, cięcia poszczególnych detali. фетра, бисера, пластилина, теста, различной швейной фурнитуры, а также природного материала. Rzemiosła zwierzęta własne ręce są wykonane z plastikowych butelek, filc, koraliki szklane, glina, testy, różne akcesoria do szycia, a także jako materiał naturalny.

Produkty mogą być wykonane osobiście dla każdego wakacje z czterech pór roku. Może to być ozdoby ogrodowe, ogród, ogród przydomowy. Rzemiosło mogą uczestniczyć w projektowaniu krajobrazu, jak również w projektowaniu przedszkolu. Oczywiście, jeśli w produkcji rękodzieła trzeba używać narzędzi, takich jak piły, wiertarki, nożyce do żywopłotu, to ta praca nie jest dla dzieci. Jest lepiej zaangażować wytwarzania wyrobów wykonanych z drobnych części.

Prywatne zoo mogą być tworzone przy użyciu dowolnej techniki. To może być origami, Quilling, rzeźby, hafty, Frezowanie. Zwierzę, które zdecydujesz się zrobić, może być symbolem nadchodzący rok i lata, w których urodziły się członkowie rodziny. Kiedy robisz rzemiosła zwierząt z ich rąk, można połączyć kilka technik. Na przykład, lufa i pazur PET może być wykonany z utwardzonej gliny i wełny – włókniną pożądany kolor.

Wyroby z butelek

Na ogół takie produkty są umieszczane w ogrodzie lub w ogrodzie. Od butelki nie boi się zmiany pogody, trwały i nie wymaga żadnej opieki nad nią. W ogrodzie może być tak dzikich zwierząt i zwierząt domowych. Przykładem będzie nam służyć oryginalny świnię.

Do tego rzemiosła odpowiednie pojemniki dowolnej wielkości i średnicy, według własnego uznania. Oczywiście, powinno być pomalowane wodoodporną farbą w kolorze różowym, symulując świni skóry. Od strony zakrętką, rysować duże zastanawiasz oczy z rzęsami. Na najwyższej klasy butelki z obu stron do wkładania kart, które zostały wycięte z zapasowym pojemnikiem. Uszy są tego samego koloru farby, że i ciało. Na okładce obraz pysk jak dwie czarne kropki. Świnia może być używany jako łóżko dla kwiatów. W tym celu, z tyłu wyciąć prostokątny otwór, zalać ziemię i siać nasiona kwiatów. Oryginalny będzie wyglądać całe rodziny, a nie technikę. Pet, tworząc swój własny, będzie miłe dla oka, nie tylko podczas kwitnienia roślin, ale również w okresie spoczynku.

Owiec z filcu

Po dokonaniu rzemiosła zwierząt własnymi rękami, można bezpiecznie korzystać z filcu różnych kolorach. Tworzyć, na przykład owiec. Różowy odczuwalne będzie służyć jako futro, fioletowy, biały – pyska użytku dla oka, dobrze, czarny filc kopyta zrobić. Można znaleźć wzory i wzór może stworzyć własną. Lamb tors jak obłok, który chcesz wyciąć odpowiedni kawałek materiału. Nieznacznie wydłużona głowa z uszami, trzy razy mniejsze niż ciało, wycięte z fioletowym filcem. Na białym tle, narysować znak nieskończoności, przedstawiających przyszłych oczy.

Ten symbol jest nałożona na głowę zwierzęcia i przyszyć oczy – Paciorki, piercing obu materiałów. Wyszywania gwintu czarny usta i nos. Głowica przyklejają się do ciała. Następnie z fioletowy filc wycięte prostokąty czarne – pudełek. Przykleić nogi z kopytami, a następnie przykleić do części ciała. To już oryginalnego artefakt własnymi rękami!

Dary natury

Przy użyciu naturalnych materiałów, można tworzyć niepowtarzalne dzieła. Wszystkie dary natury są nie tylko przyjazne dla środowiska i bezpieczny, ale również bezpłatnie. Pracować z nimi – to proces informacyjny i fascynujące.

rzemiosło zwierząt z naturalnych materiałów, tworząc swój własny i brać udział w różnych wystawach szkoły, a nawet miejskich i konkursach. Różne liście, żołędzie są wykorzystywane do tworzenia arcydzieło, kasztany i szyszki, gałęzie, dynie i squasha, muszle, kamienie i inne.