92 Shares 3676 views

Symulator dla prasy własnymi rękami. Domowe symulatory, rysunki

Nie trzeba chyba mówić po raz kolejny, że zdrowy tryb życia – to jest dobre. Wielu z nas ma siedzący tryb pracy, co przyczynia się do słabej postawy i wyglądu w ogóle, a nie ma czasu na fitness. Jednak ćwiczenia mogą być w domu. Nie trzeba prawie żadnych specjalnych narzędzi. Chociaż, jeśli chcesz, możesz zrobić symulator dla prasy własnymi rękami. Przyczyni się to do wzmocnienia mięśni Koranu. Ale niech nas wszystko w porządku.


Ogólne pojęcia i informacje

Można ze 100% pewnością powiedzieć, że mięśnie się pompowana bez symulatorów kory i innych urządzeń. To jest naprawdę. Na przykład, za to poziomy pasek, z którego możemy podnieść nogi w imadle. Skuteczne ćwiczenia, jednak wymaga pewnej podstawy. To wystarczy, aby znaleźć właściwą równowagę, a prasa może zacząć skakać na podłodze. Wszystko to od dawna znane. Ale faktem jest, że symulator dla prasy, własnymi rękami wykonane, pomoże poprawić skuteczność szkolenia i poziom komfortu. Jest to dość ważne czynniki, które nie powinny być ignorowane. A teraz przejdźmy do praktycznej części tego artykułu, i zrozumieć, z pasemkami.

Co to jest „Roman krzesło”?

Na pewno słyszeliście o tym popularnego symulatora. Generalnie sporo nazwisk, „Roman pokładzie”, „Roman ławce” itp, ale niezależnie od tego, struktura jest taka sama wszędzie, a zatem te same mięśnie pracują …

Według legendy, jak sportowiec pocisk pojawił się w Rzymie. To gladiatorów zaczęli używać go do pierwszej pompy prasy. Może to prawda, ale może nie tak jak dzisiaj nikt nie może powiedzieć. Ale w każdym przypadku postaramy się zrobić podobną ćwiczeń dla prasy własnymi rękami. Skomplikowane o tym nie ma nic. Musimy konkretnego narzędzia i materiały. Ale niech nas wszystko w porządku.

prace przygotowawcze

Informacje przedstawione w tym artykule, projekt rzymskiego fotelu zakłada działania sportowiec ważący nie więcej niż 90 kilogramów. Jeśli ważyć nieco więcej, rama musi być wykonana z grubszych rogach i rur o dużych średnicach. Jeśli chodzi o narzędzia i materiału, prawie wszystko będzie można znaleźć w jego pracowni. Jeśli coś jest nie tak, to może poprosić przyjaciół lub sąsiadów, w skrajnych przypadkach – do wynajęcia.

Jeśli chodzi o materiały do wytwarzania „Roman chair” trzeba 3,5 m z metalowej rury, płyty lub płyt pilśniowych 1000h400 cm, lekko gęsta piana, i łączniki (nakrętki i śruby). Narzędzie wymaga w przybliżeniu następujące: wiercenie wiertłami bułgarscy i zgrzewarki. Innym ważnym punktem: potrzeba symulatory rysunki. To pomoże ci trzymać się maksymalnych rozmiarach i są zgodne z cech konstrukcyjnych pocisku.

prace montażowe

A teraz przejść bezpośrednio do jednostki produkcyjnej. W większości przypadków ma to sens, aby przedniego słupka wysokość 50-80 cm. Z tego pocisku nadania stabilności wskazane jest przeprowadzenie pochylenie przedniej rozpórki. Długość pręta do mocowania nóg jest zamocowany bezpośrednio pod sportowców. Ponieważ wszystkie wzrostu jest różne, pożądane jest, aby wykonać jego regulacji. Niektóre rysunki symulatory oznaczać sztywne zamocowanie, z drugiej – połączenie przegubowe, które jest w ruchu. Długość ćwiczącego nogi wybrany indywidualnie i może zmieniać się od 40 do 70 cm. Zbyt wysokie nogi producenci niepraktyczne. Lepiej zatrzymać się na poziomie około 50-60 cm. Na końcach rury, pożądane jest, aby podkładki gumowe, że niektóre stabilność wzrostu. Lepiej jest dodatkowo zwiększyć zębatki szalik. Wszystkie metalowe części ramy połączyć ze sobą przez zgrzewanie.

Jak zrobić symulator: ważne szczegóły

Jeśli nigdy nie prowadzi prac spawalniczych, proces ten może też powierzyć specjalisty, lub starać się zrobić wszystko samodzielnie. Ale pożądane jest, aby trenować na dowolnym złom. Należy zauważyć, że płyta „rzymskiego krzesła” składa się z kilku części, co jest spowodowane kątami nachylenia. Przymocować go do podłoża za pomocą śrub lepszego. Bolt musi przejść przez pokład i mocowania rury wspornika. Takie połączenie będzie bardzo wiarygodne, ale nadal trzeba okresowo dokręcać nakrętek.

Co jeszcze trzeba zrobić, to rolki obtyanut nogi zatrzymać pianę. Ma to zapewnić, że nic nie jest wciśnięty na kończyny podczas ćwiczeń. Faktycznie pod płytką można również umieścić pianki i przeciągania go w dowolnym odpowiednim materiale. Ogólnie rzecz biorąc, powłoka jest gotowy do użycia.

Gimnastyka film i wszystko o nim

Shell zwana gimnastyka klip pojawił się dawno temu. Zgodnie z projektem, to jest bardzo proste, ale mimo to jest bardzo skuteczne. Oczywiście, podczas pracy z wałkiem gimnastycznego działa nie tylko wiadomości, ale także kilka innych mięśni. Jednak wielu sportowców używać go jako narzędzie do badania kory mięśni, a on naprawdę wyróżnia się w tym zadaniu. Obecnie istnieją różne wzory gimnastycznych filmów. W szczególności, zmieniając liczbę kół, co zapewnia wysoką stabilność. Jeśli chodzi o produkcję, samo-podobny elementarny symulator można zrobić bardzo szybko. Zobaczmy, jak to jest.

Zespół rolki gimnastyczne

Tak więc kluczowym elementem w tym przypadku jest jedno lub więcej kół. Ich średnica wynosi nie mniej niż 10-20 cm. Ponadto, ważne jest, aby wybrać opcję, która pozwoli wygodnie umieścić szczotkę, żeby nie dotykać podłogi podczas ćwiczeń. Jako opcja – aby usunąć koło z wózkiem lub rowerem. Byłoby to normalne rozwiązanie. Nawiasem mówiąc, pożądane jest, aby wziąć tylko dwa identyczne koła, które umożliwiają bardziej efektywne, aby zachować równowagę podczas pracy.

Należy również rurkę. Jego długość powinna wynosić około 30 cm, a średnica – ok. 3-3,5 cm w odniesieniu do materiału, nie ma dużej różnicy, to jest możliwe, aby w sposób uprzywilejowany, metalu i tworzyw sztucznych. W każdym razie te symulatory do mięśni brzucha są coraz wystarczająco wytrzymałe i niezawodne. Rura w tym przypadku odgrywa rolę osi i kół musi pasować do otworu.

Domowy symulator dla prasy: Opinie

Dziś możemy zobaczyć wiele opinii i zaleceń krajowych rzemieślników na produkcji sportowych muszli. Tak, symulatory dla prasy nie są to ostatnie miejsce na liście. Na przykład, istnieje wiele wskazówek na temat jak zrobić domowej roboty symulatory do pompowania mięśni kory. Opinie mówią, że najłatwiejszym i najszybszym opcja – gimnastycznego wałkiem. I najtrudniejszy z wielu muszli uznany pełną stół lub krzesło „Roman”.

Jeśli mówimy o czymś przeciętnym, ludzie w know polecić konsolę do prętów ściennych. Ogólnie rzecz biorąc, w hotelu, amatorskie sportowcy zawsze brzmią porady, aby takie bomby na własną rękę, a nie kupuje. Zwłaszcza jeśli robi w domu.

Zasadniczo, teraz wiesz jak zrobić symulator dla prasy własnymi rękami. Wyrafinowane w tym procesie nie ma nic, najważniejsze – mieć chęć i cierpliwość. Jeśli coś pójdzie nie tak, spróbuj jeszcze raz, i trzeba zrobić przyzwoity i skutecznego trenera.