215 Shares 5047 views

Ślub na plaży w Moskwie – to jest prawdziwe!

Ślub na naturze – to naturalne rozwiązanie na lato. Możesz iść do domu kraj hotelu lub pensjonacie, wynajem szklany taras lub jeśli chciałbym wspomnieć jeszcze bardziej dynamiczny i łatwy – z okazji ślubu na plaży.

Jeśli zdecydujesz się ograniczyć światła formie – można przejść do dowolnego publicznej plaży Moskwie, a jeśli nadal chcesz zorganizować pełnoprawnym święto – lepiej jest wynająć namiot na plaży w Moskwie i restauracji na imprezy.

Nowożeńcy zużycie: Oczywiście, będzie musiał zrezygnować z bujne sukienki na podłogę i ścisłego smokingu. Ale w rzeczywistości, w 30 stopniowym upale w nich i nie jest zbyt wygodne. Najlepszym rozwiązaniem byłoby krótkie i otworzyć suknię ślubną dla panny młodej lub koszulę i spodnie dla pana młodego. Od obcasach, oczywiście, też powinien być opuszczony, preferując im wygodne i piękne sandały niskiej podeszwie.

Rejestracja małżeństwa: dzisiaj to nie jest problem, można zamówić usługi Tamada, że wszystko poszło naprawdę imponujące. Koszt usług profesjonalnych w Moskwie, około 10.000 rubli.

Bankiet – można oczywiście pokrycie tabele na świeżym powietrzu, ale lepiej jest wynająć altanę lub markizę za bezpieczne, w przypadku, gdy pogoda się źle. Ponadto, bankiet ślub w białym namiocie na brzegu rzeki – to bardzo romantyczne. Koszt usług gastronomicznych (organizacja bankietów od 2500 rubli. Na osobę.

dekoracja strona – jeśli zdecydujesz się świętować swój ślub w przyrodzie, jest to możliwe do zrobienia minimum dekoracji – tylko łuk kwiatów i świąteczną tabeli w namiocie.

Rozrywka Usługi – ślub na plaży otwiera możliwości, nie cieszył się takim wydarzeń w miejskiej dżungli. Narzeczeni mogą wynająć konie do sesji zdjęciowej i uroczyście przybyć na plaży. Można zastąpić tradycyjne przejażdżki limuzyny rejs po rzece Moskwie. To świetna alternatywa – biorąc pod uwagę, że koszt wynajmu 7500 rubli. za godzinę dla 20 gości. można zrobić piękne zdjęcia, cieszyć się otoczeniem bez przeciążenia i gwaru.

Rozrywka na plaży jest więcej niż wystarczająco – w pierwszej kolejności, to wszelkiego rodzaju gier akcji w zależności młodą i dynamiczną firmą – siatkówkę plażową, Flyboard, chodzić na katamaranie i paintball. Można zorganizować świąteczną quest i udać się na poszukiwanie zaginionego skarbu. Oczywiście, na tym festiwalu nie może obejść się bez kąpieli.

Wypełnij ten wspaniały dzień możliwą imprezę plenerowa na plaży i fajerwerkami!