462 Shares 9154 views

Życzenia urodzinowe siostrzenica – Princess wakacje

Często rozwija się tak, że strona dla dzieci urodziny zamienia się w wielki rynek zbytu dla rodziców i ich przyjaciół. Świąteczny stół dzieci często życzymy zdrowia, materiał samopoczucia i szczęścia w życiu osobistym … i dziewczynę, jak zawsze, po prostu chcą czuć się księżniczką. Dostać piękne prezenty i prawdziwe gratulacje. Ciotki i wujkowie (zwłaszcza jeśli są młodsze niż ich rodzice) dla dziewcząt jest bardzo wiarygodne. Ciotka pomóc dziewczyna czuje się jak dziewczyna, pokazuje przykład zachowania damskiej. I rola wuja jest dziewczyna poznaje wzorce zachowań z mężczyznami. Dlatego siostrzenica życzenia urodzinowe powinny być bardzo poprawna, dziewczyna nauczył się wszystkiego najlepszego.

Jak świętować urodziny dziewczyna?

Sam proces uroczystość dla dziewcząt odgrywa znaczącą rolę. Dla niej, to jest bardzo ważne nie tylko, że zostanie on przedstawiony i jak pogratulować. Znacznie ważniejsze, jak będzie urządzony pokój, co ona będzie nosić, jak zostanie pokryta ze stołem i wielu innych „drobiazgów”. W tym przypadku, gratulacje siostrzenica urodziny nie powinien być ograniczony przez prezenty i kartki z życzeniami. Dziewczyna jest ważne, że przygotowania do obchodów odbyła się w organizację piłki. I nawet jeśli święto będzie obchodzone w wąskim kręgu rodziny – można ozdobić apartament zaledwie drogę zasługuje na prawdziwą księżniczkę. Ze względu na pracę rodziców, jak życzenia urodzinowe siostrzenica podobną organizację może to zrobić, ciotka wujka. Ale oprócz bezpośredniej organizacji obchodów jest również ważne, aby być w stanie pogratulować pięknej dziewczyny. I może to być:

1. proza. Może to być sugestie, że czyste serce są określone, na przykład, na pocztówce. Alternatywnie, można użyć następującego wiersza:

  • Z okazji urodzin! Niech wasze życie będzie jak najwięcej uśmiechów, dobrych przyjaciół i nastroju.
  • Jesteś dziewczyną, a następnie – piękna! Dążenie do doskonałości – to jest konieczne. Sen, miłość, i pamiętaj – jesteś najlepszy na ziemi.

2. forma poetycka – zazwyczaj wydaje dziewcząt formalne, więc trzeba bardzo starannie wybrać te gratulacje. Na przykład:

  • Wszystkiego najlepszego, kochanie! Jesteś jak córka mnie. Niech wszystkie swoje marzenia, a smutek odchodzi!
  • Jak mała księżniczka chce powiedzieć – jesteś najlepszy na świecie, aby szukać takich!
  • Stajesz się dorosły, piękny, mamo! Bardziej jesteś szczęśliwy dzień i niech sen nie zostaną oszukani.

Alternatywnie, można wymyślić nieskończoną liczbę. Co najważniejsze, siostrzenica urodziny powitanie było z serca, a tym bardziej szczery jak to możliwe.

Co dać, jeśli nie chcą być powszechne?

Lalka, encyklopedia jak „Little Lady”, kosmetyki, zestawy kuchenne dla dzieci i innych śmieci – standard darów innych. A najbardziej zdumiewającą rzeczą w tym wszystkim jest to, że takie prezenty są dla dziecka można spodziewać się w 6-7 lat, które niewymownie cieszę, ale często prawie 16 dziewcząt są takie same. Oczywiście, w oczach matek, ojców, wujków, ciotek, dziadków i innych członków rodziny ich dziecko jest zawsze dzieckiem. Ale staramy się brać pod uwagę fakt, że jeśli rodzice i dziadkowie są normą, ciotka i wuj powinien być bardziej obiektywny. Dlatego twoje pozdrowienia urodziny siostrzenicy powinien najlepsze dziewczyny spotykają się z wiekiem. Więc, co można dać obchody niedokrwienie:

1. Coś oryginalność. Oczywiście, liczba wszystkich prezentów prezent powinien wyróżniać. Nie dość logiczne będzie, jeśli 15-letnia dziewczynka dasz helikopter na pilocie. Ale jeśli zrobisz to w ciągu 7 lat, ona będzie bardzo szczęśliwy. Co? Dziewczyny też kochają zabawki „chłopców”.

2. Coś jasne, że może ona być przydatna. Co dziewczyna nie byłby zadowolony elegancki strój z błyskotki i cekinami, które można nosić i pokazywać poza jej przyjaciół? Rodzice zazwyczaj dają bardziej pragmatyczne rzeczy, tak jak życzenia urodzinowe siostrzenica można przedstawić dokładnie, co chcesz (i co chce).