178 Shares 3021 views

Gratulacje Dniu budowniczy

Ci ludzie – budowniczowie – zawdzięczamy wiele: wszystko, co widzisz jest tworzony przez ich ręce. Budowniczowie, jak również przedstawiciele większości innych zawodów, jest dzień czerwonych list w kalendarzu, kiedy postanowił dać gratulacje Dzień budowniczego. Ten dzień przypada na drugą niedzielę sierpnia.

Sierpień – wysokość Latem wiele czasu, aby pozostawić, a oni – najwięcej pracy. Letnie dni są coraz krótsze terminy obiektów nieubłaganie zbliża. Prawdopodobnie po prostu się zrelaksować i odpocząć nieco od rysunków i planów rur i kształtek z pokrycia dachowego i linoleum, w tych dniach, i masz ten wspaniały wypoczynek.

Jeśli znajomy budowniczych, konieczne jest, aby przejść do wymyślić dla nich specjalne gratulacje Dniu budowniczego. Mogą być wierszem, lekko ironiczny, pełen humoru, ale w każdym razie – na przyjemny osoby, a w każdym razie nie szkodliwe. Na przykład, tutaj jest to przyjemne powitanie każdego budowniczego.

Hydraulicy i stolarze,

Elektryczne, wspinacze dużej wysokości,

Tynkarzy i kierowników budowy –

Największy zasięg

projektów budowlanych na całym świecie –

Ilu prace są Luda!

Wszystko, co przyspieszy pogratulować!

Gratulacje zakończyć

życzenia powodzenia

I zdrowia; Dużo śmiechu,

Radość, szczęście;

Dwupiętrowy domek;

Wakacje za granicą;

Kształcić dzieci godne;

Pieniądze – cały worek!

Są tu wiersze.

Oczywiście, to jest całkiem nadaje się do gratulacji w Dniu budowniczy w prozie, zwłaszcza jeśli są one przeznaczone dla szerokiego grona odbiorców.

I pewni, że po delikatne i łagodne słowa, po dobrych przyjaznych żartów cegieł będzie stawiać się gładsza, beton będzie łatwiej dostać się na drodze, a nawet tapety lepiej byłoby trzymać się ścian.

Wielu z nas, szczególnie dokonywania napraw w starszych domach, a Chruszczow era posthruschevskoy często złe słowo przypomnieć budowniczych tamtych czasów, nierównych ścian i zakrzywionymi otworami, obecnego dachu i kranów ociekających.

I kiedy myślisz: może to tylko z braku uwagi. Wszakże nawet znany listonosz Pechkin mawiał, że „był zły, bo jego rower nie było.” Co teraz pozwala nam raz w roku, na piękny letni dzień, napisać lub powiedzieć gratulacje w Dniu budowniczego.

Jeśli kiedykolwiek byłeś na budowie lub wynajętym załogi do naprawy, trzeba słyszeli i widzieli, jak ludzie komunikują się ze sobą doskonale, często stosując takie dane słowa, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Dlatego bliski człowiek jest całkiem możliwe, aby przygotować gratulacje Dniu budowniczego zabawy – to jest coś, co cenią swój humor!

Zgadzam się, osoba, która może w oku określić pionowe i poziome powierzchnie ma „oczy jak poziomnicy” – dlaczego nie przypominają zagotavlivaya gratulacje w Dniu budowniczy?

I możliwe jest pokonanie ciekawego słowo „budowniczy”. Na przykład wymyślić zabawy miniaturze, gdzie mąż gratuluje jego żona na to święto. Zastanawia się: „Dlaczego ja? Jestem, jak budowa nie mają nic wspólnego … „-” Jak można nie mieć? Państwo nie całe życie i robić to, co nigdy mi się nie uda! "

I możliwe jest pokonanie podobieństwo słów „Build” i „budować” – choć takie amografy (słowa o tej samej pisowni, ale różną wymowę) powinna przedstawić tylko bardzo blisko ludzi, którzy – Czy na pewno! – Nie obrażaj się. Po tym wszystkim, słowo „porządek” z czasów starożytnych znaczy „pić do trzech.”

I dość zabawne postrzegane miniatury, w których aktorzy amatorzy odgrywają scenę tak jak w przedszkolu zatrudniony remotno budowania bligadu. Zostali ostrzegł, że w obecności dzieci nie może być źle powiedzieć wyrażeń. Ale po odejściu dzieci Brygady zdesperowany przeklinać! Dyrektor opieki dziecko przychodzi na scenie i wypowiada brygady. Co zaskoczony majster wzruszył ramionami: „Nie, nigdy nie wypowiedział nieprzyzwoite słowo nie Iwanowa mnie za kołnierz stopiona cyna ociekającej, więc powiedziałem mu wtedy … powiedziałem, że, jak mówią, Iwanow, ja też boli go !!!”

Więc spróbuj pogratulować swoich budowniczych Sweetheart szczerze, z uśmiechem i ciepłem. I może wtedy nasz dom będzie stał dłużej, nie kapie z sufitu nie pęka ram drzwiowych i okiennych, nasza praca będzie znacznie cieplej, tam zawsze będzie na naszych rur prowadzących czystą wodę, a następnego naprawa jest znacznie opóźniony.