811 Shares 9947 views

Straż Graniczna dni

Dzień Straży Granicznej jest najstarszym święto. Ten profesjonalny święto obchodzone przez wszystkich zaangażowanych w personelu oddziałów granicznych , nie tylko Rosji, ale także w wielu innych krajach. Pierwsze przejścia graniczne zostały zorganizowane przez kilkaset lat temu.

Dużo uwagi poświęca nawet do granic dawnej Rosji, kiedy zaczęto budować specjalne ochronne i obronne struktury lub drzewa. Po raz pierwszy w służbie granicznej wymienionej jako strażnik Zasechnaya stworzony, aby spojrzeć poza granicami terytorium Federacji Rosyjskiej bezpośrednio.

Już w 18 wieku, celne graniczne zostały ustalone w Rosji. I na koniec 19 wieku został wykonany organizować odrębnego ciała tej właśnie straży granicznej (SACB), który został zaprojektowany do walki nie tylko z nielegalnym przekroczeniem granicy, ale również przemytu.

Straż Graniczna Day – to dzień, kiedy oddać hołd dla tych ludzi, którzy są bardzo odpowiedzialne i nie mniej niebezpieczne usługi, ochronę granic zewnętrznych państwa. Ich zawód to, aby bronić naszego kraju.

Nie każdy Siła ta praca. Po tym wszystkim, praca straży granicznej – niebezpieczne, trudnym, wymagającym wytrwałości i dyscypliny, dzięki czemu będzie mógł wykonywać wyjątkowo ludzi odpowiedzialnych i odważnych, prawdziwymi patriotami swojego kraju.

Dzisiaj, rosyjski Straż Graniczna – to jednostka strukturalna rosyjskich służb bezpieczeństwa. Jego obowiązki obejmują nie tylko ochronę granic państwa, ale również ochronę jego interesów. W związku z tym zapotrzebowanie na taką ścisłą kontrolą ze względu na fakt, że Rosja graniczy z wystarczająco dużą liczbę różnych krajów (16!).

Dlatego, Straż Graniczna Dzień zwyczajowo wyrazić wdzięczność i uznanie dla tych, którzy przeprowadzają bezpośrednią walkę z przemytem, terroryzmem, handlem narkotykami i wielu innych rodzajów nielegalnych działań jest na granicy.

straży granicznej mają pewne obowiązki i odpowiedzialność. Tak, kontrolują reżim zgodności na terytorium granicami kraju i obszarów przygranicznych. zatrzymują one również naruszające reżimu i odzwierciedlają zbrojną inwazję. Ponadto osoby, w postaci towarów jest przepuszczany i osoby po drugiej stronie granicy, które nie są sprzeczne z prawem, stanowi pomoc dla służby celnej i tak dalej.

Należy również zauważyć, że państwo dba o obrońców ich terytorium nie tylko w Dniu straży granicznej, ale również przez cały okres ich eksploatacji. Oraz w celu ułatwienia pracy, Federacji Rosyjskiej pod warunkiem jego służby granicznej nowoczesnego sprzętu i broni (Special, motoryzacji i wojskowych).

Tytuł straży granicznej jest zawsze cześć i szacunek. Głównie dlatego, że usługa ludzi zawsze wiąże się z trudnościami i niebezpieczeństwa. Po tym wszystkim, nie tylko chronić granicę przybrzeżnej, ale także powietrze i morze. Są ciągle na straży naszego odpoczynku.

Ten festiwal jest skierowany głównie do faktu, aby zademonstrować siłę bojową wojsk bezpośrednio, jak również do podniesienia morale wszystkich żołnierzy, którzy wykonują taką ważną obowiązek własnego kraju i państwa.

A w każdym kraju po prostu musi wiedzieć, kiedy dzień straży granicznej. Jego data – 28 maja. Wybrany go celowo. Rzeczywiście, tego dnia w 1918 roku został utworzony zarządzanie główna granicy i powstała sama Straż Graniczna RFSRR.

Zazwyczaj żołnierze dzień obchodzony z dużym rozmachem. Wymagany atrybut cały Celebration – niezapomniany pokaz sztucznych ogni i wystarczająco silne, jasne i piękne fajerwerki. I gratulacje w dniu straży granicznej usłyszał tylko najlepsze, szczery i wdzięczny.

We wszystkich miastach znajdują się liczne uroczystości. Dzielnego straży granicznej, którzy zawsze chronią nasz spokój i chronić nasze życie, pamiętaj, aby ten dzień nosić swój kształt i zieloną czapkę. Wiele z nich dostać Nagrody im w tym dniu podwyższeniu rangi lub przedstawić im świadectw.