856 Shares 7619 views

Gratulujemy 70. rocznicy kobiety

Siedemdziesiątych urodzin nie znaczy, że życie się skończyło. To nie powinno być traktowane jako dla tej rocznicy. Wręcz przeciwnie, musimy być zadowoleni, że twoja babcia lub mama przez wiele lat żyli na tym świecie, udało nam się zdobyć ich dzieci i wnuków, aby gromadzić przyjemne i dobre wspomnienia. Konieczne jest również, aby napisać gratulacje z okazji 70. rocznicy kobietą, która zrobiła tak wiele dla ciebie. Traktować jej wieku z miłości, a nie jak do tej daty, który zbliża się do końca życia.

Więc gratulacje w 70. rocznicę kobieta musi ją przekonać, że to jest o wiele bardziej pożądane i kochał, niż za czasów jego młodości. A po drugie, trzeba mieć cierpliwość i rozpocząć przygotowania do rocznicy co najmniej 3 tygodnie przed dniem przełomowym, aby mieć czas, aby zrobić wszystko na czas i dokładnie.

Tak, twoja mama lub babcia zamienia siedemdziesiąt. Spróbuj zrozumieć ją, czy ona mówi, że nie chce odbierać gratulacje za 70 lat, kobieta może być frustrujące, ponieważ ich logika jest znacznie różni się od mężczyzn. Cóż, jeśli bohaterem dnia skromnie milczy, nie wiedząc, że chce wakacje, czy nie, to dlaczego nie zaryzykować, dać jej niespodziankę urodzinową.

W tym ostatnim przypadku, zebrać całą swoją cierpliwość i dostać się do pracy, ponieważ zorganizować gratulacje kobieta z 70-lecia bardzo odpowiedzialna i trudna. Nie jest konieczne, aby wymyślać nic oficjalnego, bo pewnie mama lub babcia chce ciepło i miłość, zamiast długich przemówień i wierszy.

Pierwszą rzeczą, którą trzeba zrobić, aby przygotować urodziny, pisać listy gości, a nie próbować wybierać swoich przyjaciół i znajomych i tych, którzy chcą zobaczyć bohater dnia. Również gratuluję 70 lat kobieta może wyrazić podczas wakacji kilku ludzi, którzy znają i potrafią toast urodziny chłopca mówić. Byłoby jeszcze lepiej, jeśli kilka asystentów, ponieważ sam jest bardzo trudne do radzenia sobie z urodzin organizacji, a tym bardziej tak ważny jak ten.

Po liście zaproszonych muszą zająć miejsca. Wybierz taki, w którym nie będzie w pobliżu, i nikt nikogo nie przeszkadza. Na przykład, możemy doradzić, aby wybrać salę bankietową, a jeśli fundusze nie są wystarczające, można zrobić wakacje w ciepłym środowisku domowym. Jednakże, jeśli rocznica poradzi sobie w domu, podczas gdy dziewczyna urodziny będzie musiał coax z domu w tym dniu, aby mieć czas na dokończenie niespodziankę.

Nie zapomnij wziąć pod uwagę wystrój sali. Można wybrać balony o różnych kolorach, napisać kilka ciepłych słów na temat Whatman papieru i powiesić je na ścianie, zrobić kolaż z najlepszych zdjęć i kupić wielki album, w którym goście będą pisać pozdrowienia w 70. rocznicę Woman – bohater dnia. Na przykład, jak:

Babulechka (MOM), miód, jubileusz
Serdecznie gratulujemy!
Każdy z nas zawsze coś żal –
Ale ty nigdy nie dotknął!
Zdrowie i siłę, życzę,
Dla nich wystarczy dla wszystkich czasów!
Niech twoje szczęście nie opuszcza,
Niech nikt nie dotyka kłopoty!

Nie zapomnij o kwiaty, nie powinno być dużo, ponieważ, jak to jest smutne może wydawać się jednak, że jest to możliwe, że kolejna rocznica nie zauważysz, jak wiele radości i, jak to jedno, ale trzeba zrobić to święto twoja mama lub babcia zapamiętany na długie lata.

Teraz pomyśl o tym, co święto dania będą serwowane. Oczywiście, powinno to być żywność, która kocha swoje urodziny, a nie to, co chcesz. Jeśli rocznica nadal odbywa się w domu, a następnie przekonać jeszcze kilka osób, które pomogą Ci przygotować jakąś sałatkę, nakryć do stołu i dekoracji potraw pięknie. Nie zapomnij ciasto, mimo wszystko gratuluję 70. rocznicy kobiet zabrzmi o wiele piękniejsze na tle ogromnego tortu. Na przykład tutaj jest:

Semdesyat- sporo,

I nadal żyć, ale żyć,
Przed drodze
Podobnie, na dłuższą metę.

Tutaj Bóg daje zdrowie,
Rodzina otoczony miłością,
Niech Twój wieczór będzie miły,

Po tym wszystkim, na pewno zasługują na to!

Zrobić jak najwięcej zdjęć urodzinach dziewczyny na pamięć, jeśli ona ma wnuka lub syna, pozwól mu zaprosić ją do tańca, a ten punkt będzie punktem kulminacyjnym jubileuszowego wieczoru.

Mamy nadzieję, że nasze porady nawet w czymś pomóc przy organizacji uroczystości. Z kolei, pozwól mi pogratulować urodzin i życzymy jej długie życie!