133 Shares 7056 views

Co dzień Dzień Ojca obchodzony jest w Rosji

Mama – najbardziej niezbędne dla niemowląt człowieka. Ale papież również jest bardzo potrzebne, to pomoże w trudnej sytuacji, zrozumieć. A przecież on może mieć śmiejemy się bawić i grać, tak bardzo, że moja matka nigdy nie marzył. Co dzień Dzień Ojca w Rosji? Będziemy zrozumieć.

Które kraje świętują

W wielu krajach dzieci są zaangażowane w papieża jest nie mniejsza matkami. Mieszkańcy każdego stanu obserwować dzień na swój sposób i na określony dzień. W Anglii i Litwy obchodów przypada na pierwszą niedzielę po 1 roku od miesiąca w Holandii, Kanadzie, Francji, Japonii, Chinach, Stanach Zjednoczonych – w dniu 3 czerwca niedzielę. Wakacyjny Dzień Ojca obchodzony jest w Rosji w dniu 23 lutego oficjalnie, ale w niektórych obszarach miast i mieć pełny dzień ojca, który obchodzony jest w czerwcu.

Po raz pierwszy w dniu oficjalnej rozmowy z USA w 1909 roku. To było wtedy, że pani Sonora zasugerował ją zatwierdzić. Ona i pięcioro dzieci wychowywane jednego ojca po śmierci żony. Poprzez swoje działania, chciałaby podziękować wszystkim ojców z dziećmi.

Święto zatwierdzone i stopniowo rozprzestrzenił się na cały świat. Jeśli zapytać: „Co liczba Dzień Ojca w Rosji” – nie będzie usłyszeć jasną odpowiedź. Niektórzy ludzie uważają, że planowane wakacje do 23 lutego, tym bardziej zaawansowany zrozumieć, że jest to inny dzień.

Niektóre kraje przeznaczyć swój narodowy dzień na cześć ojców. Przykładem są Niemcy, święto one zbieżne z dnia Wniebowstąpienia. Niemcy uważane za sprawę honoru pogratulować ojcowie zostawić na charakter, na spacer lub udać się do baru.

W Finlandii, w uroczystym dniem wiszą flagi, dzieci przygotowują odręczne drogich prezentów dla tatusiów. Home mamusie z dziećmi serwowane uroczysty stół, ugotować pyszny obiad. Często na stole wypieków: ciasto lub tort. W tym dniu, pogratulować dziadków i upamiętnić tych ludzi, którzy już nie żyją.

W Estonii, to święto zostało zatwierdzone w 1992 r. W tym kraju, obchody zawiera matinees tematycznych, koncertów. Dzieci zrobić prezenty i kartki z życzeniami.

Co dzień Dzień Ojca w Rosji

W Rosji, mało znanego wakacje, postanowiliśmy uhonorować ojców i dziadków w dniu 23 lutego. Chociaż niektóre miasta już uzyskali dostęp do światowej wakacje. W Czeriepowiec pierwszy przeprowadziliśmy kilka konkursów, teraz w tym mieście są masowe imprezy kulturalne. Inicjatywa podjęta przez inne regiony: Region Kursk, Terytorium Ałtaju.

Dzień Ojca w Rosji w 2013 roku był świąteczny w niektórych miastach. Posłowie zaproponował skonsolidować status dzień święta narodowego i uczcić go w trzecią niedzielę czerwca, będzie wzmocnienie wizerunku całej rodziny. Podkreślając rolę ojca jest konieczne papież czuł większą odpowiedzialność, a także pozbyć się niesprawiedliwości, jak Dzień Matki obchodzony jest w pierwszym roku.

Tak trudno dowiedzieć się co dzień Dzień Ojca w Rosji. Ale tu możemy powiedzieć: „Należy zwrócić uwagę na papieża w święto – to na pewno dobre, ale o wiele ważniejsze, aby pokazać codzienną opieką rodziców, nie tylko w trzecią niedzielę czerwca”. Nic skomplikowanego tam, aby pomóc tym, którzy cię wychował.