114 Shares 9946 views

Autentyczne i oryginalne urodziny powitanie na głowę

Oratorium nie wszyscy mają. W związku z tym, na uroczystym dniu trzeba przygotować z wyprzedzeniem. Prezentowane urodzin najlepsze życzenia i szczere. Zwłaszcza jeśli jest to powitanie urodziny na głowę! W tym przypadku należy wziąć pod uwagę każde słowo, aby uniknąć wstydu i podniecenia.


To miła niespodzianka

Nie każde przedsiębiorstwo, biuro, organizacja ma możliwość spędzenia pełnego wypoczynku. Zostaw ich praca nie może przez minutę. Ale pozostawić głowicę bez życzenia i prezenty – przestępstwo! Przerwa na lunch – najlepszy czas na przedstawienie powitanie urodziny do głowy. Wlej gorącą herbatę w filiżance, zamówić ogromny tort i nagle zaprosić szefa. Załóżmy, że nie wie z wyprzedzeniem o przygotowanych niespodzianek. Konfekcji mogą być tematyczna, dla sektora biznesowego. Otrzymał niezwykły dar.

Jeśli zespół ma twórczą osobę, można śpiewać wesoły ditties lub do zapoznania się z ekspresyjnymi zabawnych wierszy. Ale zdarza się, że nie ma nikogo, aby to zrobić. To działanie metodą klasyczną – mówią gratulacje na jego urodziny lidera w prozie, patrząc mu w oczy: „Drogi Ivan! Od wszystkich przyjazny personel oferują nasze gratulacje! Z okazji urodzin, mój szef! Zawsze w dobrym nastroju, nie chorują. Niech sukces i szczęście będzie twoi towarzysze. Szanujemy i kochamy cię! "

Problemy męskie

Życzenia urodzinowe do głowy człowieka powinien być ostry i dopasować swój entuzjazm. Wyślij go na ryby z chłopakami w pracy. Będziesz potrzebował miskę z wodą i gry dla dzieci. W każdym sklepie w sprzedaży jest grą „połowy” w zestawie – wędkę z magnesem na końcu i jasne ryby, które zostały złowione na niego. Każda ryba krawatowy lub dołączyć notatkę z życzeniem. Niech chłopak urodziny łapie swoje własne powitanie urodziny. Szef tej idei na pewno cieszyć. Brak huczne słowa, po prostu przyjazna, ciepła atmosfera i nieco humoru! Aby dołączyć rybne takie wnioski:

  • Chcemy, pieniądze i miłość, wszystko inne kupić sobie;
  • WHO zdrowie i szczęście pojemnika;
  • miłość i namiętność, nowy sprzęt wędkarski;
  • fajny samochód i opakowanie dolarów;
  • Sekretarz modelu i kawy w łóżku.

Urządzanie pozdrowienia urodziny do głowy, wszyscy spędzają czas zabawy i ciekawe.

Kwiaty i gratulacje

Odbieranie entuzjastyczne komplementy jak wszystkie kobiety. W jakim wieku by nie była dziewczynka urodziny, słodkie słowa w jej adresem są magiczne. Kwitnie jak kwiat wiosny, nastrój i samoocena wznieść się do nieba. Osypte urodziny dziewczyny z komplementów i miłych słów. Oczywiście, ogromny bukiet – nieodzowna. To powitanie urodziny kobiet liderów będzie odwoływać się do:

Lubisz boginię – piękny,

Inteligentny i bardzo cierpliwy!

Do tego mamy cię szanować

I przez długi czas już adorujemy.

Przewodniczenie ciebie w porządku,

Dlatego zachowują się przyzwoicie!

Spadła pod zaklęcie

I chcemy zrobić fortunę,

Dlatego też, tak długo jesteśmy razem,

Jesteśmy zaangażowani w słodkim cieście.

Nasz zespół na świecie jest najlepsza,

Towarzyski i bardzo przyjazny!

Wszystko to dzięki Wam!

You doskonałość to nic dziwnego!

Takie powitanie urodziny jak głowy i doprowadzić go do pełnej rozkoszy. Należy zwrócić uwagę na bohatera z okazji, i jest to korzystny wpływ na pracę!

triumf

praca praca i relaks i zabawa też potrzebę. Jeśli data urodzenia przypada na głowę cieplejszych miesiącach roku, zaznaczyć go w naturze. Wybierz dzień i cały zespół kierowany przez głównego przejdź na łonie natury. Takie wyjazdy są korzystne dla atmosfery w zespole i podniesienie ducha pracy. Tam i dał swoje życzenia urodzinowe do głowy mężczyzny: „Dziś nie ma niczego takiego piękna pogoda! Ona gratuluje ci z nas słońce i śpiew ptaków. Z okazji urodzin! Życzymy szczęścia i powodzenia we wszystkim, my – to miły bonus, a ty – mocniejsze nerwy "!

Smażyć mięso na ogniu, kiełbasa, kąpiel w stawie! Taka luźna atmosfera najpierw być nietypowe, ale następnie uwolniony i czuć się komfortowo.

zabawa

Pamiętaj, aby przedstawić powitanie urodziny do głowy. Prozą lub wierszem – nie najważniejsze. Tylko nie zapomnij o swoim uroczystym dniu, w przeciwnym razie burzy nie można uniknąć! Jeśli nie możesz spędzić wakacje w wielkim stylu, pogratulować urodzin doustnie i życzymy zdrowia, szczęścia i spełnienia pragnień.