667 Shares 6314 views

Co trzeba młodszych mężczyzn, lub gratulacje w dniu swoich urodzin bratanka

Musujące śmiech, lśniące oczy szczęścia, czekając na cud, wielkiego i pyszne ciasto, dużo przyjaciół i prezenty – to właśnie dorasta każdy człowiek oczekuje od jego urodzin. I szczęśliwy nastrój dziecka jest zawsze szczęśliwi rodzice. Po tym wszystkim, co może być lepszego niż autentycznie szczęśliwym dzieckiem? Często rodzice dużo łatwiej dowiedzieć się, jak i co do pogratulować jej dziecko, bo wiedzą lepiej mu świadomość wszystkich istotnych interesów, pragnień i upodobań. Ale wujostwo prawie zwariować kompletacji gratulacje bratanek dniu jego urodzin. Ponieważ chcesz, aby urlop był najlepszy i że odgrywały one ważną rolę w tej uroczystości. Ale to jest niemożliwe, nie mówiąc już o tym, że to wszystko zależy od wieku jego bratanek, dzień jest prawie tu urodziny.


Zwłaszcza młodsi, lub co dać dziecku do 12 lat?

1. To może być absolutnie dowolny prezent! Tak, tak! Dzieci ważne jest, aby pamiętać. Więcej do niego nie ma znaczenia, co dajesz, ale jak to zrobić. Dlatego rola życzenia urodzinowe dla swojego siostrzeńca może zrobić bardzo trywialny Bagatelle w pięknym opakowaniu.

2. Zabawki – to nie ma znaczenia, co wybrać! Czy to konstruktora lub jakiegoś urządzenia. Oczywiście, im bliżej do 7 lat dziecko nie zrozumieć powód, dla którego daje mu lalkę, więc wybór w każdym przypadku, zabawki należy podchodzić odpowiedzialnie.

3. Prezenty muszą być odpowiednie. Jeśli chłopak lubi piłki nożnej – dać mu najfajniejszą piłkę. Jeżeli dziecko dorasta – aktywny użytkownik komputera – nie przechodzą przez wszelkie kółka. Kto wie, może to z powodu tego daru w rodzinie będzie dobrym programistą? Dlatego życzenia urodzinowe siostrzeniec się prezenty powinny być równe i obiecujące.

4. Przedstawia powinna być interesująca. Jeżeli chłopiec nie lubi czytać – nie starają się dać mu coś w rodzaju encyklopedii książki. Spróbuj wybrać prezent, do którego można powrócić. Na przykład, niech to będzie stromy ATV! Potrafi jeździć chłopca i 7 i 12 lat (a nawet więcej).

12+ lub Zdrowaś dorosłość!

Nadszedł czas, aby podnieść te życzenia urodzinowe bratanek, który podkreśli jego męskość. Nie staraj się dać mu coś takiego pakietu 100 par skarpet dla żartu (lub w przyszłości). Zwrócić uwagę na:

1. Ogólne młodsi mężczyźni potrzebują. Może on zbiera pieniądze dla swojego motocykla. I w tym przypadku jest on bardziej uszczęśliwiony kopertę z pieniędzmi. A może to pełen szczęścia brakuje wycieczkę do jakiegoś zwiedzania.

2. Życzenia i preferencje – w tym wieku chłopcy zazwyczaj mówią sobie co chcą. Dlatego ważne jest, aby wyłączyć dorosłych typu „nie trzeba go, wiem” i dać chłopcu urodziny, co tak naprawdę chce.

urodziny, które chcą bratanka?

Logiczne jest, że życzenia urodzinowe siostrzeniec i Direct Search może zająć dużo czasu. Dlatego nie są teraz tak wiele pocztówek, które są zarejestrowane gotowe życzenia. Ale każdy jest miło dostać coś konkretnego, napisany przez niego osobiście. I Alternatywnie forma wstępna może być wykorzystywane w następujący sposób:

  • Jesteś jedyną osobą, cała rodzina jest z ciebie dumny! Nasz kochany siostrzeniec, być sobą, rosną duże!
  • Czy chcemy się przyznać, że jesteś jak syn do nas, dać uśmiech i szczęście. Radujemy się do sukcesu Twojego, pozwala ominąć złą pogodę w życiu.

Daleko nie koniecznie musi być jakiś rodzaj poezji. Ponadto chłopcy mają tendencję do postrzegania gratulacje formularz prozaiczny. Na przykład:

  • Drogi chłopcze, mój kochany, mój ulubiony siostrzeniec! Przyjmowanie gratulacje, prezenty! Niech serce żyje szczęśliwy sen, spełnione pragnienia i tylko dobrzy ludzie będą tam dla Ciebie!
  • Ty – rodzina nadzieję, że będzie kontynuować naszą rodzinę! I nie może być z niej dumni! Po tym wszystkim, jesteś najlepszy ze wszystkich, daleki od ideału. Po tym wszystkim, najlepiej siostrzeniec dostał się z nami!

Niezależnie od wieku, to jest bardzo ważne, aby urodzinowe siostrzeńca były najbardziej szczere. To jest zawsze czuł i pozostawia pewien ślad w pamięci. I dobrze, jeśli będzie to pozytywny odcisk.