527 Shares 3505 views

Śmieszne konkursy na studniówkę

To brzmiało z ust nauczycieli i dyrektorów rozstanie słowa byłych studentów, teraz – już absolwentów szkoły. Dumnie notowana na ramieniu młodego mężczyzny słodkie pierwszej równiarka trudem wstrząsając stary dzwon z wielkim czerwonym dziobem. Zakończył jeden z najważniejszych etapów ludzkiego życia … jest prawie ukończona! Po tym wszystkim, nadal istnieje – prom! Jak można budować tego wieczoru, tak aby stał się wesoły i zapalające, oryginalny i niezapomniany?

Pomoże to w niektórych tutaj rekomendowanych konkursów na balu, gier i, oczywiście, amatorskich koncertów. Na przykład, konkurencja na wiedzy czasopisma klasy.

Jak w czasopiśmie

Aby przeprowadzić taki konkurs należy najpierw określić dla każdego rodzaju miejsce, gdzie trzeba być w kolejce, a następnie wszyscy absolwenci z zawiązanymi oczami. Będziesz musiał być zbudowany w kolejności, w których nazwy zostały zarejestrowane w klasycznych magazynu – na pewno wszyscy ludzie będą pamiętać ten porządek podczas lat nauki! I wreszcie, aby porozmawiać i zapytać siebie o coś jest niemożliwe.

Po sygnale zaczyna się zamieszanie, bo się nawzajem dość twarde w dotyku, a to jest możliwe tylko po prostu mylić klasę! Zwycięża drużyna, która jest najszybciej iz jak najmniejszą ilością błędów poradzi sobie z zadaniem.

Zgadnij, kto jest na zdjęciu

Niektóre zawody wymagają przygotowania rozładowania. Na przykład ci, dla których konieczność dokonania pre-ostrzec rodziców, dzieci i nauczycieli, więc przynosili swoje zdjęcia, które przedstawia dziecko lub młodzież.

  1. Jeśli zbierać stare zdjęcia na kilka dni, aż do wieczora, ołówek podpisać je tam, gdzie nikt nie może zobaczyć nazwę, to potem będą musieli spędzać na stoiskach z czystym arkusz dla „otgadok”. Znak musi nie tylko przyjąć imię rodziców, ale także ten, kto pisze otgadku. Podsumowując, wybierając zwycięzcę prawidłowo odgadł przedstawioną na zdjęciach ludzi.
  2. Taka sama sytuacja jest możliwa praca przy zbieraniu fotografie siebie absolwentów, gdzie zostały one zamknięte w fazie początkowej.
  3. Można również wstępnie zeskanować zdjęcie, aby następnie wyświetlać obrazy na ekranie. Jest to bardzo zabawne i przyjemne aktywności!

Również ciekawy konkurs dla rozładowania, przeprowadzone w sztafecie.

Relay „Zbierz portfel”

Z tego przekaźnika będzie potrzebował fotele z przyborów szkolnych i portfeli. Ilość dostaw muszą być równe w każdym fotelu. Poleceń (np absolwenci typu „A” i „Beshkov”) umieszczoną w pewnej odległości od krzesła. Na sygnał z członków zespołu, stoi pierwszy w kolejce powinien działać na krześle i umieścić go w portfelu jednego z leżących na nim obiektów. jest on wówczas zobowiązany do zwrotu do systemu, dostać się do końca, a początek będzie kolejnym członkiem zespołu. Jeden z uczestników, który stojąc w szeregach tego ostatniego, po czym schować w torbie szkolnej leżącego na ostatniej pozycji fotela sprawia jury złożone portfel. Co ciekawe, którego zespół będzie szybciej?

Humor w konkursie może być fakt, jakie przedmioty będą gotować organizatorom wakacyjnych jako przyborów szkolnych i jak można dopchać do torby na rzeczy jak łyżwy lub ciężarówce zabawki, opakowania ciasta i piłką nożną. Long „arkusz – Ściągawka”, które muszą być najpierw starannie złożone, jak głośne śmiechy obu uczestników i widzów.

Nie można ignorować konkurs na prom, które obejmują wybór uczestników przez absolwentów, determinację w drodze głosowania pannę Graduation Noc i panie słynną szkołę. Głosowanie może odbywać się anonimowo, każdy powinien spaść notatkę w specjalnym pudełku z nazwą wnioskodawcy o tytuł. Przez liczenie głosów zostanie wybrana Miss i Mister, są one oferowane na pożegnanie szkoły tańca walc i przyznawania nagród.

Również scenarzystą tego święta nie należy zapominać, aby umieścić na niej grę na ostatni wieczór. To może być zabawne piłka nożna, gdzie zawodnicy jadą balon, koszykówka, których rola w spotkaniu niesie zmiętą gazetę, a kosz jest prawdziwy kosz odpadów, przymocowane do ściany. Ale nigdy nie wiadomo, można myśleć o innych zabawnych gier! Co najważniejsze, w przygotowaniu scenariusza – jest entuzjazm, miłość dla absolwentów i trochę kreatywności. Wtedy nawet najbardziej zwyczajne przetargi na studiach mogą bić i bić tak, że śmiech i zabawa nie przestanie aż do rana.