387 Shares 9415 views

Przemienienia Pańskiego święta

Jasny święto Święto sięga czasów starożytnych. Wtedy inny, nasi przodkowie nie czczą jedynego Boga.

Kościół chrześcijański starożytne święto nie jest odrzucany. Ona łączy je z ich tradycji. To niesamowite, ale data zbiega się ze starożytnego święta Przemienienia.

W tym dniu, Stwórca trzech studentów wspiął się na Mount Hermon, i zaczął się modlić. Towarzyszący mu John, James i Peter nagle zobaczyłem, że Chrystus modlił się w twarz rozjaśniła się, a na jego szaty stały się lśniące jasny start. Zdarza się, że to święto nazywa Uzdrowiska na górze. Zgodnie z tradycją, święto miał celebrować czterdzieści dni przed Wielkanocą, ale potem spadł na Wielki Post i kościół postanowił przenieść go do końca lata.

Jabłka były możliwe przed wakacjami, uznano za poważny grzech. Pierwsze zebrane owoce muszą być uświęceni. Ta długa tradycja mówi, że wszystko, co jest na świecie, poświęcony Panu – i człowieka z jego uczynkami, myśli, uczuć i roślin, w tym owoców i jagód.

Przed rewolucją w Rosji konsekrowany winogrona, ale ze względu na fakt, że w naszym kraju nie rośnie wszędzie, wkrótce kościół zaczął nosić śliwki, jabłka i tak dalej. D.

Historycy twierdzą, że w starożytnej Rusi nie powstał jeść świeże owoce, było możliwe tylko do tych, którzy mają leżeć całą zimę. Z biegiem czasu, tradycja zmieniła i owoce zaczął jeść wszystko. Zakaz był tylko dla kobiet, w którym dziecko nie żyje, a oni mieli aborcji.

Święto było obchodzone na wielką skalę: bogaci ludzie kupują jabłka całe wózki i rozdzielali je do wszystkich chętnych. Powstaje pytanie, dlaczego mimo wszystko ze wszystkich owoców wypoczynku stał się symbolem jabłka? Z tej okazji, istnieje kilka wersji. Uważa się, że w dniu Przemienienia Chrystusa dojrzałych jabłek. Jest jeszcze inny, bardziej głęboka i pojemna wyjaśnienie.

Jabłko – to życie człowieka, symbol jego duchowej ścieżce. Jego życie zaczyna się od małych zielonych owoców, następnie rośnie, wylewa sok staje się różowo. Podobnie, ludzie z wiekiem dochodzi do duchowej dojrzałości. W tym dniu, gratulacje na Apple Spas słychać ze wszystkich stron, z gratulując sobie nawzajem nie tylko krewnych, ale także zupełnie obcy.

Jabłko zapisana – to powiew nadchodzącej jesieni. Według znaków narodowych, uważa się, że jeśli 19 sierpnia będzie deszczowo, to tak jest cała jesień. Jabłko Spa – Jest to okazja, aby traktować jabłkowy obcy, schorowanej, potrzebujących osób – jest to cały czas był uważany za święty czyn. Wierzący nosić jabłka i groby swoich bliskich.

Święto kompletna bez placki z jabłkiem nadzieniem jabłkowym i dżemem. Iść tego dnia w Kościele, uświęcać jabłka i rozpowszechniać je do wszystkich chętnych. I to powinno być zrobione, nie czekając na wniosek od osoby. Uważa się, że w dniu 19 sierpnia należy jeść co najmniej jedno jabłko z miodem – zapewni Ci dobre zdrowie przez cały rok.

Nowoczesne lekarze mówią, że każdy człowiek potrzebuje rok zjeść 48 kg jabłek (w tym w postaci soku) Zawierają one prawie wszystkie niezbędne witaminy i minerały w organizmie przez najbardziej udanych kombinacji.

Valerie Imieniny: patronką
575 shares 2586 views
819 shares 9994 views