174 Shares 6716 views

Ślub w stylu vintage: święto dla wszystkich

Ślub jest jednym z tych wydarzeń, które są unikalne. Nikt nie myśli, że będzie on ożenić, albo ożenić ponownie. Więc ślub z pełną odpowiedzialnością można przypisać do świąt, które zdarzają się tylko raz w życiu. Pomysł ślub ma stać się odbiciem „świata” tych kobiet i mężczyzn, że ich związek. Prawdopodobnie wybór stylu ślubu zależy nie tylko od wyobraźni, estetyczne idee młodej pary, ale również na ich ogólne „sensu życia”. Nie każda para będzie dokonać takiego wyboru – wesele w stylu vintage. Po tym wszystkim, to ślub wymaga bardzo dużej ilości informacji, wiedzy i umiejętności. Oznacza to nie tylko „nietypowy ślub”: pomysły na weselu trzeba wymyślać siebie, a większość szczegółów kreatora ręcznie. Podejście to prawie na pewno wymaga specyficznej wiedzy i umiejętności.


Ślub w stylu vintage, jako wydarzenie, które chcesz zorganizować, nie różni się zbytnio od zwykłego ślubu:

1. twórczy część opracowania wspólnej koncepcji ślubu, rozwoju scenariuszu rozwoju ogólnego stylu.

2. Jednostka organizacyjna: wybór lokalizacji, opracowanie trasy, organizacja transportu, wybór fotograf, kamerzysta, stylista, Toastmasters, wybór sukni i kostium, sporządzenie listy gości, niestandardowe zaproszenia, dekoracje na hali, maszyn, doboru menu, przygotowanie i dobór muzyki Nuty i sprzęt DJ, przygotowanie budżetu ogólnego.

3. Realizacja ślubie.

Jednak ślub w stylu vintage będą wymagać dużych inwestycji w zakresie skarbowych, jak i pod względem wyobraźni i osobistego czasu.

Musimy zacząć określić przedmiot. Oznacza to, że trzeba zdecydować, który razem będzie należeć do ślubu w stylu vintage:

  • do 1930 roku;
  • lata 1940-1950-tej;
  • lata 1960-1970-tej;
  • Epoka wiktoriańska.

Po tym, jak najlepiej „nurkowania” w życiu się dzieje. Stare zdjęcia, na przykład, pomaga pomagać „czuć” w tym czasie. Zobacz rejestry mody ślubnej, możliwe jest określenie sukienkę modeli i strój, a następnie wybierz odpowiednie melodie stylu. Znalezienie karty, zobacz jaki rodzaj konstrukcji, która kolory i wzory, które są bardziej odpowiednie na wesele. Musisz wybrać główny motyw, na przykład, do roku 1970 – jest geometryczny kształt kryształu.

Epoki jest wyrażany choć szerokimi pociągnięciami jasny, choć może to być całkowicie „stracić” ślub w konkretnym stylu. Przez cały urlop powinien spieszyć się szczegółami oczu. Epoka wiktoriańska była bardzo modnym motywem ptaka. Przy wejściu, na przykład, można umieścić klatkę z kanarkiem i serwetnik wyciągnąć pióra na kartach z nazwiskami również muszą być ptakiem. W związku z powyższym, głównym elementem dekoracyjnym są pióra. Chociaż ograniczone do pojedynczego elementu nie jest konieczne, a nie wybrać więcej niż trzy.

Menu powinny również odzwierciedlać erę. Oczywiście, praktycznie niemożliwe, aby cały bankiet całkowicie receptur, takich jak 1940, ale jest całkiem możliwe, aby znaleźć książkę kucharską do przygotowania ciasta weselne i desery i przekąski.

W ogóle, jeśli zorganizowany, rocznika ślubu, należy wziąć pod uwagę następujące kwestie:

  1. Wszystkie dekoracje powinny pasować do stylu wybranego okresu.
  2. dwa lub trzy kolory należy wybrać, które określają ogólny schemat kolorów.
  3. Głównym motywem wystroju, które zostaną określone.
  4. Konieczne jest, aby wypracować główne elementy wystroju.

I radość i uśmiechy, a goście i zaskoczenie i radość, i kwiaty Niezapominajka – dzień ślubu w stylu vintage!