626 Shares 1635 views

Gdzie można świętować swoje urodziny? Która opcja jest lepsza?

Urodziny – specjalny data. Ta uroczystość urodziny czeka niecierpliwie. Jest przygotowany i starannie przemyślane wszystkie kwestie organizacyjne jego celebracji. Ważne jest, aby nie zapomnieć niczego. Kto zaprosić, co do leczenia, gdzie jest – najważniejsze chwile. Uważamy, że lista zaproszonych i rysunek menu świąteczny każdy obsługiwać niezależnie. I będziemy dyskutować, gdzie można świętować swoje urodziny, jakie są plusy i minusy w obu opcji.

Dzień poród domowy

Dziś mniej urodziny obchodził w domu. Z jednej strony, powody są oczywiste. Nie chcę, aby posprzątać po gości, do mycia naczyń. A jednak – goście są zwykle długie kursy, który tworzy pewien dyskomfort dla bohatera tej okazji.

Z drugiej strony, zastanawiając się, gdzie można świętować swoje urodziny, nie spiesz się, aby zrezygnować z uroczystości w domowej atmosferze. Po pierwsze, dom bardziej komfortowe i wygodne. Jeśli znudzi, można zostawić gości naraz i siedzieć cicho w innym pomieszczeniu, a nawet położyć się na chwilę. Po drugie, jest to bezpieczniejsze. Odpoczynku w każdej instytucji, nikt nie jest wolny od tego wieczoru nie zepsuje gości siedzących przy sąsiednim stoliku. W domu nikt cię obraża, nie stanąć do walki, nie rob. Po trzecie, domowe jedzenie – najsmaczniejsze. Twoi goście będą mieli do stołu, będą one karmione i szczęśliwi. A festiwal odbędzie się na chwałę! Po tym wszystkim, dom nie będzie obcy, tylko przyjaciół i krewnych.

Bierzemy na spacer w przyrodzie

To nie ma znaczenia podczas zimy i lata, aby świętować swoje urodziny mogą być w naturze. Wychodzące święto jest zawsze ciekawe. Myśląc, jak świętować urodziny na świeżym powietrzu? Oczywiście, z grillem, ogniskiem i muzyką na żywo. Prawdopodobnie ktoś z przyjaciół ma na gitarze lub akordeonie. Te instrumenty muzyczne na imprezie urodzinowej zastąpi żadnego magnetofon.

Dopóki nie zdecydowali, gdzie z okazji urodzin, omówmy pozytywnych aspektów uroczystości w przyrodzie. Oczywiście, najlepsze wakacje będą rozmieszczone jeśli ciepło na zewnątrz. Można przejść przez kilka dni z jego gości do rzeki, takie jak namioty. W zimie, zwłaszcza w zimny dzień, długi czas na ulicy nie będzie podtrzymywać jeden. Ale, smażyć kebab na ogień, to jest możliwe, aby wrócić do domu i już tam kontynuować zabawę.

Dlaczego jest to tak atrakcyjne na relaks w przyrodzie? Po pierwsze, świeże powietrze i otaczające środowisko sprzyja relaks i wypoczynek. Zgadzam się, że to miło poczuć bryzę, słuchać ptaków, obserwować przepływ rzeki. Po drugie, łatwiej jest utworzyć menu wakacje. Do rekreacji na świeżym powietrzu nie jest konieczne, aby przygotować wiele sałatek i skomplikowanych potraw. Wystarczająco zapas mięsa, warzyw i ziół. I wierzcie mi, to będzie całkiem super. Po trzecie, spacery w przyrodzie, zapisać się od wszelkich kłopotów. Posprzątaj po goście nie muszą, naczynia umyte trochę (w naturze, można użyć jednorazowo). I pożegnać się z tymi, którzy chcą kontynuować ucztę, o wiele łatwiejsze.

Aby wybrać miejsce, gdzie można świętować urodziny, chłopiec urodziny powinien posiadać. Mówimy o swoim głównym wakacje. Jeśli ani w domu, ani w przyrodzie nie chce uczcić, a następnie udać się do restauracji, klubu, dyskoteki. Najważniejsze – aby ten dzień był szczęśliwy i zabawa na długo pozostał w pamięci i powoduje tylko pozytywne emocje.