758 Shares 7023 views

Zamek ślub jako symbol wiecznej miłości

Wiele nowożeńcy stosować się do pewnych tradycji. Najbardziej popularny jest dziś przywiązanie zamków ślubnych w wyznaczonych do tych celów.

Nie tak dawno temu istniała tradycja, że nowożeńcy zawieszony na mostku lub latarni różnych zamków, które symbolizują wierność i długiego i szczęśliwego życia małżeńskiego. Zwyczaj ten ma włoskie korzenie i jest bardzo popularny w krajach Wspólnoty Europejskiej i Federacji Rosyjskiej.

Nawet w czasach starożytnych, według rosyjskiej tradycji, część ceremonii ślubnej był fakt, że para miała zostać wprowadzone pod nakrętką swojego domu kłódki, zamknięte na klucz. Potem rzucił ostatnie w miarę możliwości. W tym samym kłódka trzymane w ciągu całego życia małżeńskiego. Ale to, co w dzisiejszym świecie?

Po wydaniu powieści słynnego włoskiego pisarza F. Moccia, w którym para zawinięte latarni łańcuch i zamykane na jej zamka ślubu, a klucz wrzucony do rzeki jako znak wiecznej miłości, wielu miłośników zaczęli używać epizod w życiu.

Obecnie most we Włoszech, opisane w powieści, jest odwiedzane przez prawie wszystkich lokalnych procesji ślubnej. Wychodzą na nim i stać go latarni zamki i klucze wyrzucone do Tybru.

W tym czasie w wielu miastach, położonych na terytorium byłego Związku Radzieckiego, narzeczeni wybrać konkretne miejsce, gdzie wykonują ten rytuał. Według niego, mąż musi posiadać swoją żonę w ramionach przez most, po którym zostały ustalone na nim swój zamek. To zabawne patrzeć na to z zewnątrz. Do tej pory, nie ma problemu, w którym narzeczeni nie wiem gdzie kupić zamek ślubu. W dzisiejszych sklepach można je kupić absolutnie dowolny kształt i rozmiar.

Wiele salony ślubne oferują nowożeńcy ogromny wybór różnych produktów dla ceremonii ślubnej. Bride oraz oczyszczenie oni mogą wybrać zamek ślubną z programu konfiguracyjnego i kolorów, które w pełni zaspokoić ich potrzeby i preferencje. Na ich prośbę personelu salonie można wykonać grawerowanie – uchwycić datę ich uroczystości lub innych napisów, symbolizujące ich związek. Blokady mogą być ozdobione różnych kryształów, kamieni itp

Łużkow Bridge, znajduje się w Moskwie, w pełni wyposażona do tej tradycji ślubnej. Zainstalowany na nim rzucać drzewo żelaza, na którym każdy nowo utworzony para wisi jej ślubną zamek. Niektóre „rośliny” przeniosła się do pobliskiego parku, ponieważ są one całkowicie pokryte. A na ich miejscu ustawić nowe drzewa.

Wiele kochające pary starają się urządzić wesele zamek własnymi rękami. Aby to zrobić, należy zakupić różnorodne eksploatacyjnych i akcesoriów, które zostanie urządzone. W razie potrzeby mogą być ułożone w kształcie serca zamka, dekorując je z pięknymi satynowymi wstążkami i kamieni. A niektóre będą na tyle, aby to piękne malowanie farbami, które będą miały znaczenie symboliczne. Odbywa się to głównie w celu uzyskania przez czas przyszedł na mostek, możemy łatwo znaleźć swój wyraz miłości.