210 Shares 4983 views

Jaki powinien być scenariusz jubileuszu „60 lat człowieka”?

Jeśli członek rodziny lub szefa wkrótce 60, możliwe jest, aby zorganizować rocznicę wieczorem. Punkt nie jest łatwe, ponieważ po 50 latach, ludzie często sprzeciwiają święto publiczne, zwłaszcza w miejscu pracy. W Rosji 60 lat – wiek przejścia na emeryturę. Zgadzam się bohaterem dnia może być nieprzyjemny fakt osiągnięcia wieku emerytalnego.

Jeśli obchody rocznicy będą nadal odbywać, to jest dobrą rzeczą, aby przeznaczyć odpowiednie środki. A jeśli tak, to na razie, o nazwie kodowej „jubileusz – 60 lat życia mężczyzny” powinien być gruntownie przygotowany.

Pierwszą rzeczą, określona liczba miejsc w sali bankietowej, gdzie świąteczna impreza odbędzie. Następnie, szacunek, który określi zakres obchodów.

Pierwsze miejsce w szacunkach dowolnym jubileuszu zazwyczaj w pozycji „napój”, „kęs”, „jeść”. Pozostałe środki przeznaczono na „sztuki”. Sztuka na bankiety są dziś zespół wokalny i instrumentalny, DJ, gospodarz wieczoru i zaproszonych artystów.

Aby to wszystko było ciekawe i zabawne, aby uczcić smutną wakacje, trzeba napisać skrypt. 60-letni mężczyzna jest wykonywany tylko raz, i pamiętaj, że jest obowiązkowa dla wszystkich pozostałych latach.

Biorąc pod uwagę wiek bohatera dnia, składu scenariusz, jak w starych, dobrych czasach. W „cap” plan scenariusz powinien określać cele, formy i metody wydarzeń kulturalnych. Tak więc, cel: pokonać wielkie podsumowanie następnym życiu za granicą obywateli; kształtowanie pozytywnego emocjonalnego postrzegania początkiem 60 roku życia. Zdarzenia Form – literackich i artystycznych. Metody – rant, choreografia, muzyka decyzji.

Tak więc, głównym ustawienie dokumentu, który będzie nosił nazwę „Scenariusz jubileuszu ” 60 lat człowieka. „- wakacje z odrobiną przyjmującym nostalgii wieczoru i wykonawców powinny być” czerwona linia „, aby przeprowadzić ten pomysł, że bohaterem dnia służył swojemu krajowi w młodości i zyskał doświadczenie pomoże mu to zrobić teraz.

Opracowanie scenariusza, pożądane jest, aby rozpocząć miesięcy przed obchodami. To daje możliwość poznania biografii bohatera na dzień i zbudować na niej numerami programu koncertowego. Scenariusz rocznica „60 lat mężczyzną” powinna być przygotowana w ścisłej tajemnicy, aby gość honorowy nie był szczęśliwy wcześnie.

Aby upewnić się, że wszystko poszło dobrze, skrypt, który będzie realizowany ołów, należy dołączyć szczegółowy plan miejscu wskazującym imię, nazwisko i przydomkiem krewnych i przyjaciół jubileuszu. Pożądane jest, że osoby te znajdują się na prawo i lewo od bohatera na dzień, w zależności od przemówień nad scenariuszem.

Ponieważ skrypt jubileuszu „60 lat człowieka” full „przywiązany” do okoliczności jego biografii, w swoich uwagach, gospodarz wieczoru, aby ostrzec turystów, że oni i bohaterem dnia, aby coś zapamiętać.

uroczystości scenariusz polega na wykorzystaniu małych jednostek semantycznych. Schemat blokowy wygląda następująco: host – gość (gość honorowy) – Pokój koncertowej. Przykład – pierwszy blok programu, który zaczyna prowadzić historię o tym, jak gościem honorowym urodził, poszedł do pierwszej klasy, dostał swój pierwszy zły znak po raz pierwszy i wdał się w bójkę. Narracja ta jest wzmocniona przez opowiadań innych dzieciństwa bohatera dnia, którego główna przesyła mikrofon. Po przemówieniu, przyjaciela z dzieciństwa, wiodący zaproponował toast i stanowi pierwszy numer programu koncertowego. Tytuł lub treści numery pop mają sens wiązać się z bohaterem z dzieciństwa dnia.

Sprawdzona przez lata, że system pracował, pożądane jest, aby zbudować nocy nie więcej niż dziesięć jednostek znaczeniowych, opowiada o triumfie sprawcy. Ten scenariusz jest rocznica „60 lat człowieka” będzie sukcesem tylko w ścisłej zgodności z kolejności chronologicznej narracji. W tym celu należy postępować prowadzenie.

Końcowa część skryptu 60. rocznicy – tort z świece, fajerwerki i zdjęcia grupowego jako pamiątkę.