896 Shares 1921 views

Nowa „stara” święto: Dzień Jedności Rosji

Są w historii państwa rosyjskiego jest bardzo dwuznaczny termin. Taki na przykład czwartego listopada. Teraz jest Dzień Jedności Rosji. data ta ma głębokie korzenie historyczne, wypełnionych nietrywialne znaczeniu. Podobnie jak wiele osób rozumie to, aby zrozumieć, że to, co warto powiedzieć, że inwestowanie w młode pokolenie głowy? Spójrzmy prawdzie w oczy.

Historia: zdefiniowanie problemu

Rosja regularnie poddawane atakom przez sąsiadów. Stało się to, co do zasady, gdy stan różnych powodów spadać. Wydarzenia, które doprowadziły do opisanego święto, poprzedzony niespokojnych czasach. Faktem jest, że po śmierci Ivana Groznogo (1584) aż do panowania pierwszego Romanowa (1613) był najgłębszy kryzys w kraju. Rurykowicze wypoczęty, innym uznanym liderem nie było. Zaczęli pojawiać się oszustów i wszelkiej maści awanturników. Będzie królować wszystkich i zjednoczyć elity nie pracować dla kogokolwiek. To i skorzystał z Polakami. Ich pomysł był prosty: „cięcia dywidendy” należy umieścić na tronie katolickiego księcia jako marionetka i będzie w nowoczesnej terminologii, Można zapytać: „Ale gdzie zrobić Dnia Jedności Rosji?” Tak, to był problem, że Polacy znaleziono „sojuszników” w rosyjskiej elicie. Można powiedzieć, że były to prototyp nowoczesnego piątej kolumnie.

Historia: Sytuację pogarsza

Zasady zawarte w tych dniach w Moskwie, tzw Siedem bojarów. To był prowadzony przez niesławnego księcia Fiodora Mstislavsky. Tylko nie otrzymał wsparcie, to „kliknij” ludzi. Ponieważ będą one potrzebują wsparcia innych firm w celu tłumienia badanych, końcowego uzurpacji władzy. Osoby te są dopuszczone do wojsk polskich Kreml. Dalej, a następnie było to wydarzenie, które teraz jest ideologiczna podstawa wypoczynku. Kozma Minina i Dmitrija Pozharsky byli w stanie zmobilizować ludzi i historie przeciwko zdrajcom. W listopadzie 1612 roku milicja wzięła China Town. Włamywacz ten został wydalony. Wojsko, nawiasem mówiąc, składała się z różnych folku. Były Kozaków, chłopów i żołnierzy i łuczników. Było to w czasie, gdy gigant – ponad piętnaście tysięcy osób. Dlatego rosyjski Dzień Jedności – 4 listopada! W pamięci, że nie jest w zdolność społeczeństwa do samoorganizacji, samo-mobilizacji w trudnych czasach.

ideologia

W historycznym wydarzeniem jest to, że w stosunku do wroga walczył ze sobą przedstawicieli różnych klas społecznych. Wszystkie były w tych samych warunkach, by tak rzec, na tym samym poziomie. Liderzy wybierani są przez popularnych ruchów. Ich władza była niekwestionowana. Wiele Patrioci Rosji przekazał pieniądze na strój milicji. Społeczeństwo stało się stałe, wszystkie bariery i różnice wyparowały pod wpływem
zagrożeniem. Dzień Jedności Rosji oznacza, że ludzie doceniają i szanują własne państwo, gotowy, aby chronić je przed zniszczeniem monolitycznie, unisono. Jeśli w całym kraju grozi całkowitym zniszczeniem, wewnętrzny duch jednoczy wszystkich, bez względu na ostatnie różnic i sprzeczności. To co Dzień Jedności Narodów Rosji.

Data do użytku wewnętrznego i zewnętrznego

Dzień Jedności Rosji mówi się kilkakrotnie w różnych czasach politycznej. Niektórzy rządzący woleli zapomnieć o nim. Ale ogólnie było potrzebne to święto. Podstawowym założeniem – aby przypomnieć sobie, jak ludzie w kraju, jak i potencjalni agresorzy, że istnieje w społeczności lokalnej specjalnej funkcji, która nie pozwoli, aby ktokolwiek go ujarzmić, oderwać ziemie i bogactwa. Należy zauważyć, że święto Jedności Rosji zadowoleniem tych władców, przedstawiciele kół rządzących i zwykłych obywateli, którzy kochali ojczyznę. Jeden po drugim, w odniesieniu do daty, można zobaczyć, kto jest wrogiem, a kto jest wiernym przyjacielem rosyjski (w każdym systemie politycznym) stan. Można krytykować i spierać, kłócić się i walczyć z przeciwnikami w kraju, tak długo, jak długo nie zagraża zniszczenie najbardziej, a ona cicho istnieje w tym świecie. Gdy na horyzoncie, tam jest potężnym wrogiem państwa, waśnie są zapomniane (przełożony), naród jest wlutowane w jeden organizm. Niektórzy nazywają to rosyjski cud. Może to jest.

Jak obchodzić Dzień Jedności dzisiejszej Rosji – w dniu 4 listopada?

We współczesnych warunkach „twarde globalizacja”, gdy korporacje i uprawnienia są nie do pogodzenia wojny o zasoby, warto przypomnieć wszystkim, że odwrócił się agresji przeciwko Rosji w przeszłości. I jej mieszkańcy muszą odświeżyć pamięć, aby nie zapomnieć o korzeniach ich heroiczny. Czwarty listopada jest świętem państwowym. Ten dzień jest świętem. Tak, najprawdopodobniej, bardziej zrozumiały dla ludzi. Data powszechnie obchodzony, ale tylko na poziomie oficjalnym. Dla ludzi, organizować imprezy publiczne i uroczystości. Data mówi uczniowie spędzają godzin. Tylko spokojnie na duszy osoby, która dba o ojczyźnie, gdy będzie czwartym w listopadzie będzie taka sama okazja jak 9 maja czy Nowego Roku. Że wszyscy świadomi duszy, że w chwilach niebezpieczeństwa zebrał lud rosyjski, a nie działać na rogach i „za granicą”, który swoje życie dla kraju, nie żałować, że nie słucha zdrajców lub innych panikarzy.