427 Shares 9753 views

Uroczysty batonika z rękami

Czy można sobie wyobrazić wakacje bez słodyczy i innych słodyczy? Oczywiście, że nie. Od dzieciństwa, każde święto jest związane z ciast, ciastek i czekoladek. Dlatego batonika, własnymi rękami urządzone na święta, jak tradycja, pochodzących z Europy, mocno zakorzenione w naszym życiu i udał się w każdy gust. To jest nie tylko smaczne, ale także piękne i bardzo stylowe.


Co to candy-bar

batonika – ten stół fourchette rodzaj, który reprezentuje całą gamę słodyczy. Od znanych nam z dzieciństwa, słodki stół, on wyróżnia się przede wszystkim dużą ilością ozdób od wybranego motywu.

Inną ważną cechą jest to, że aby rozważyć każdy słodycz w tej tabeli jest osobnym dziełem sztuki.

Które święta nadaje batonika

Batonika z rąk może stworzyć absolutnie żadnego wakacje. Tradycja na koniec uczty, aby zabawiać gości słodyczami odpowiednie w każdej celebracji. A jeśli wszystko inne i zorganizować, będziesz cieszyć się dwa razy to samo.

Istotną cechą batonika będzie na festiwalu dziecięcym. I nie ma znaczenia, to – pierwszy dzień narodzin dziecka lub tineydzherskih partii. Oto najważniejsze – prawo do podjęcia decyzji na temat projektu. Chociaż jubileuszy dla starszego pokolenia, też, nigdy nie został zepsuty przez nie jakichkolwiek słodyczy.

Na weselu batonika będzie odwoływać się do wszystkich gości. Szczególnie smaczne są rogi spojrzeć na uroczystości, który stał w pewnym stylu i kolorze. Oczywiście, wszystkie słodycze są również wykonywane w tej samej kolorystyce.

Nie zapomnij również o naszych ulubionych ostatnio wszystkich stron tematycznych. Na przykład, strona piżamy lub motyw Halloween lub jakikolwiek inny święto. Tabela ta może stać się centrum całego wystroju.

zasady projektowania

Tworzenie batonika z rąk, ważne jest, aby pamiętać, pewne wspólne zasady.

Pierwsza zasada mówi, że cały stół musi być w tym samym stylu, mają swój pomysł i kolor. Bardzo dobrze, jeśli to wszystko wspólnego z przedmiotu lub idei wakacje.

Zasada numer dwa. Oblicz ilość cukierków poprawnie. Wszyscy goście powinno wystarczyć, aby traktować siebie kilka razy.

Trzecia zasada projektowania apeluje o słodkim smaku tabeli. Tam musi być coś, co będzie odróżnić swój batonik od reszty. Staje osobisty chip.

I wreszcie, last but not least regułą. Nie ma potrzeby, aby ścigać drogich słodycze i projektant biżuterii. Lepiej jest zastosować własne pomysły. I wtedy można osiągnąć maksymalny efekt przy minimalnej cenie.

Które mogą być stosowane w leczeniu

Więc, co tradycja może być umieszczony w batonika? Środek cały układ może służyć ciasto. Bardzo dobrze, jeśli jest wystarczająco oryginalna i pasuje na wakacje w wielkim stylu. Jeżeli ciasto nie jest przewidziane w menu strony, to z powodzeniem zastąpić duży i piękny wazon z innymi dodatkami. Lub nawet kilka warstwowych potraw. Najważniejsze jest to, aby mieć odpowiednie akcenty.

Również idealne dla wszystkich rodzajów babeczek odpowiednie napoje. Na przykład, małe wielkości babeczki, które zawierają wewnątrz innego kremu do smaku. Mogą być waniliowy, mleko, czekoladę, owoce i wiele innych. Jeśli chodzi o biżuterię, to nie ma żadnych ograniczeń dla realizacji idei.

Dokonywanie batonika z rąk rzadko jest kompletna bez ciasto-pop. Stanowią one małych biszkoptów, które są wykonane w kształcie kuli, jak noszone na różdżki. Z góry one obficie podlewane z karmelu lub czekolady i zawijane w różnych proszku cukierniczego.

Kolejny świetny deser – makaronik. Ten wspaniały, makaroniki, sklejone z nadzieniem owocowym, aby dostać się do nas z Francji. W związku z barwników spożywczych mogą to być wszystkie kolory tęczy.

Ale w rzeczywistości, absolutnie żadnych ciasteczek ciekawy kształt znajdzie godne miejsce w swoim batonika.

Wybór słodyczy, nie omijają ich marshmallows uwagi, galaretki, słodycze, orientalne słodycze, jak również wiele orzechów w kolorowym szkliwem. Wszystko to można długo czekać w różnych pojemnikach szklanych i udekoruj odpowiednio.

Owoce mogą być obecne w postaci batonika w świeżym albo wysuszonym, a kandyzowane. Są one usytuowane w ładnym rozdrobnionych pól.

I, oczywiście, nie zapomnij o napoje.

wspólne tło

Tło dla słodkiego stołu jest ważne. On ustawia całą tematu i pomysł. Użyj szmatki, balony, banery, wstążki, ozdoby wykonane z papieru. Głównym celem – przeznaczyć swój batonik z wnętrza. Aby zrobić to tak widoczne. Gładkie tkaniny nie są poręczne. Lepiej korzystać z wielu kawałków tkanki, które pomogą sprawić, że stół bardziej atrakcyjny i pasuje na.

Naczynia i akcesoria

Dobrze na stół ze słodyczami wyglądać inaczej szklanych pojemników, jak również wazony, na wysokich nogach oraz struktur wielopoziomowych. Ale nic nie przeszkodzi najczęstszych ozdobić słoiki niezwykłe etykiety i wstążki i wypełnić je z różnymi dodatkami.

Zastosowanie w konstrukcji kompozycje kwiatowe, figurki, karty lub flag z napisem, obrazy na szpikulce lub paciorki na sznurku. Wszystko to wygląda bardzo imponująco. A poza tym, to można zrobić własnymi rękami.

Atrakcyjność i wygoda dla gości

Twój batonika musi koniecznie być zauważalne. Jeśli zdarzenie ma wymiar globalny, to będzie bardzo właściwe, aby umieścić znaki z napisem: „batonika” lub „słodkim stole”. Ponieważ każdy z gości będzie wiedział, gdzie są najsmaczniejsze. Wszystkie napoje są podawane w małych porcjach, to było wygodne, aby z nich korzystać. Powinno być wiele urządzeń do układania słodyczy, a także ręczniki. Na skraju stołu odbyły kulechki lub skrzynek dla tych, którzy chcą wziąć słodyczy z nimi.

dzieci candybar: własne ręce, aby stworzyć cud

partia ani dzieci nie może obyć się bez słodyczy. W rzeczywistości, oprócz słodyczy, dzieci, jak się wydaje, nie potrzebuje niczego. Pozostaje zrobić trochę wysiłku, aby to nie było tylko smaczne, ale również bardzo piękne.

Przede wszystkim trzeba szklanych pojemników, lepiej ciężki, że nie mogą one być łatwo i bez wysiłku strącać tabeli. Zbiorniki te muszą wypełnić ogromną liczbę wielokolorowych słodyczy, która będzie leczyć i dekoracji w tym samym czasie.

Jest mało prawdopodobne, że dzieci będą opanować tylu słodyczy, a nie masz dużo czasu, w celu uzupełnienia zapasów cukierków.

Użyj kolorowego papieru i drewniane szpikulce do tworzenia różnych jasnych dekoracji. Kupić cukierka na patyku i zbierać z nich słodkie bukiety. traktuje łyżka na różnych poziomach – tak można wypełnić przestrzeń równo i estetycznie.

Nie zapomnij zorganizować pomieszczenie. Wszystkie elementy muszą być pojedynczy skład specyficzny temat. Użyj papieru, balony, flagi lub tasiemki. Zobacz również dobre zdjęcia, zebrane w wianka lub umieszczony po drugiej stronie muru.

Zrób batonika dla dzieci własnymi rękami nie jest trudne. Dodaj kilka przedmiotów. Chłopców pokochają kowboja lub Native American stylu projektowania. Mała księżniczka z pewnością docenią bogactwo czerwonych i różowych cukierków, ozdobione kokardkami i wstążkami w kolorze.

Candy-bar ślub

Candy-bar, z rękami na wesele dekorowane, nie tylko podkreśli uroczystość, ale także może zastąpić pudełka cukierków, które są zwykle umieszczone w słodyczy czy upominki dla gości. Lub po prostu działać jako słodkiego bufetu. W każdym przypadku będzie to stylowe, piękne, smaczne i niezwykłe.

Goście mogą być oferowane dwa sposoby korzystania z cukierków w formie bufetu. Mogą wziąć słodyczy z nich, wypełniając swoje pudełka przygotowanych według własnych upodobań i chęci, lub cieszyć słodycze bezpośrednio na festiwalu, zamiast używania Skeet polach.

Dokonanie ślubną batonika przestrzegać ogólnych styl. można skierować sprawę do ekspertów na temat świąt i dekoracji kwiaciarni.

Zastosowanie w konstrukcji nowożeńcy nazwy i datą ślubu. Można powiesić na ścianie z szyldem tej informacji i określić go na polach lub płyt, które mają być użyte.

Jak zrobić batonika z rękami na urodziny

Nie tylko dzieci, ale dorośli po prostu uwielbiam słodycze. Wiele z nich jest słodki ząb sędziwego wieku. Więc jak zrobić batonika z rękami dla dorosłych? To niekoniecznie cukierki i ciasteczka. Jeśli święto wypada w najgorętszej porze roku, będzie służyć jako doskonałą alternatywą dla paska lodów. Umieścić pojemnik w nim z orzechami, cukierki, kruszone małych płytek i inne gadżety, które można rozrzucać lody.

Stanie się stożki gofry i inne smaczne pojemniki i urządzenia do układania zimnych słodyczy i zaprosić gości, aby zebrać swoje własne deser chłodzenia. Nadaje się przy tym stole będą także wszelkiego rodzaju syropów do lodów, które są obecnie prezentowane w sklepach w dużym asortymencie.

I nawet w jej ukochana babcia lecie można łatwo proszę, tworząc dla niej candy bar z rękami. Oczywiście, że można, i nie będzie w stanie ocenić nowoczesne słodycze. Ale szukać alternatywy.

Zastosowanie w tym przypadku zwykły ciasteczka, pączki, babeczki i wazon z miodem i różnych dżemów. Koncentracja na tym stole jest wykonany z aromatycznej herbaty samowara. Cóż, co nie candy-bar w starych?

Więc w tym artykule zostały poddane przeglądowi przez więcej niż jednego batonika. Zdjęcie (ze swoimi rękami, jak widać, można tworzyć prawdziwe arcydzieła), przedstawione w badaniu, udowodnić niezbicie, że wystarczy trochę wyobraźni i trochę wysiłku, aby zrobić bez pomocy ekspertów.