144 Shares 1391 views

Dotknięcie i nietypowe powitanie siostra starszy urodziny

Siostra – to przyjaciel i pomocnik, a najdroższy osobą na świecie. A jeśli jest starszy, jest również przykładem do naśladowania i radość! Junior więc chcesz zaskoczyć i zachwycić siostrzyczkę. Dlatego, jeśli rodzina planowane są urodzinowe, trzeba przygotować z wyprzedzeniem i ostrożnie. Przygotuj oryginalne powitanie starsza siostra urodziny „s. Kwiaty i komplementy morskie – jest to warunek. dziewczyna urodziny docenią ciepłe i serdeczne słowa.


Pochwały i trochę pochlebstwo

Otrzymywać komplementy, jak wszyscy, bez wyjątku, a oto kilka im dać. Osypte siostra przyjemne słowa w niej wspaniałe wakacje! Pozwól sobie poczuć boginię, najpiękniejsza i uroczą dziewczynę na ziemi.

Moja siostra, jesteś po prostu cud!

Inteligentne, pełne wdzięku i tak piękne!

Tak wdzięczne ruchy,

Jesteś tylko dziewczyną musujące marzenia!

Wise poza jego lat, moja siostra,

Wasze wsparcie jest zawsze mi potrzebne.

Gratulacje, moja ulubiona,

Bliżej nikt ode mnie!

Pragnę pozostać ta sama słodka,

Znakomity, wyjątkowy,

Oczy Może szczęście zawsze świecić

I panowie przyzwoity przestrzennego.

Czy jaśniejszych gwiazd i gorące słońce,

Idź, całuję Cię wkrótce!

Ten jasny gratulacje starsza siostra urodziny będzie to wszystko kocham, a co najważniejsze, obchody winowajcą.

zdjęcie pamięć

Na niezwykłe i niezapomniane pozdrowienia zajmie kilka zdjęć z rodzinnego albumu. Wybierz najbardziej udanych zdjęć siostrzane przygotować arkusz papieru i markery. Obrazy mogą być umieszczone w sposób chaotyczny, kolorowe długopisy napisać swoje życzenia i pożegnanie bliskiej osoby. Taki plakat – wielki starsza siostra gratulacje w dniu swoich urodzin. Napisy mogą być:

 • Umiłowani siostra, mój ideał – to ty! Przypominamy, często delikatne kwiaty. Jako pięknej i łatwej dziewczyny, zostaniesz o tym wieku siostrzyczki.
 • Nie dorastasz w ogóle, przeciwzmarszczkowy krem nie jest potrzebne. Zawsze świetnie wyglądają, inteligentne, modne, dobrze! Ponieważ zawsze brać przykład i jestem zadowolony, moja siostra.
 • Spójrz na tych zdjęciach, twarz smutku raczej wymazać. Więcej śmiechu i uśmiechów, jasne, kolorowe pocztówki. Bądź szczęśliwy i kochany, jak teraz, zawsze piękne.

Dał taki piękny urodzinowy z życzeniami siostrę (starsze). Słowa te będą pochodzić z serca!

słodycze

Sweet Love kobiet w każdym wieku. Traktować siostra niezwykły prezent – bukiet cukierków. Pozwalają niezależnie i na owijarki napisać swoje życzenia i wyrazy gratulacyjne. Zakup w sklepie kolor wszystko, czego potrzeba, aby stworzyć bukiet i cukiernię – najsmaczniejsze słodycze! Od pięknej papier pakowy lub serwetki trzeba wyciąć kwadraty, pisać każdy z nich starsza siostra werset urodziny. Owinąć nowe opakowania cukierków, przypięte je na szpikulce i zebrać w bukiet. Teraz praca pochodzi twoja wyobraźnia, bukiet ozdobić jak chcesz. Możesz dodać koraliki, cyrkonie, wstążki, kokardy.

Dar dotykania gratulacje szczęśliwy starsza siostra urodzenia:

Ty i przyjaciel, i wsparcie,

Z tobą tam nie wiem, żal!

Zawsze mnie uratowałeś

I od dzieciństwa wszystkich studentów.

Brak rodziny człowiek, kocham cię za to.

Życzę Wam, moją małą siostrę,

Żyć szczęśliwie i nie chorują,

I tylko cieszyć, tańczyć i śpiewać.

Nie stary i nie bądź smutny,

Często przychodzą do odwiedzenia,

Bądź pierwszy we wszystkim, zawsze,

Po tym wszystkim, jesteś najjaśniejszą gwiazdą!

Siostra, z okazji urodzin!

Jesteś naszą inspiracją!

Czysty, słodki i uroczy,

Piękne i atrakcyjne!

Bądź jak jesteś zawsze,

Drogi mój siostra!

Powiedzieć te słowa, trzymając rękę swojej siostry. Ona przyjdzie do pełnej radości z takich powitań. Miło wiedzieć, że są kochane i doceniane!

improwizacja

Jeśli dziewczyna ma urodziny obsypany wiersze i ody chwaląc ją, można powiedzieć prostych wyrażeń, które są zbyt ciepłe duszę. Brak patosu i teatralne maniery, po prostu podnieść szklankę i niech twoje usta wlać życzeniami prozę na jego starsza siostra urodzenia: „Gratulacje z tego wspaniałego wypoczynku, siostro! Chcę, abyśmy zawsze być blisko ciebie uśmiechnąć się i być szczęśliwym! Jesteś najbardziej mi bliskie człowiek na tej planecie! Słoneczny i pogodny – te słowa idealnie pasują ci. Ci Sunbeam, kwiat wiosny! Czy to zawsze raduy całą rodzinę jego dzwonek śmiech i dobry humor! "

Aerial radość

Żadna ze stron nie jest kompletna bez balonów. Tworzą świąteczną atmosferę i miłe dla oka. Przygotować niespodziankę dla swojej siostry. Nadmuchać balony tyle jasne kolory mogą być kilkadziesiąt. Na każdym z tych markerem napisać komplement lub życzenia. Ręcznie uroczystości winowajcą tego pęczek dymki ze sobą powiązane, lub rozpraszają je po całym pokoju. Dostać oryginalne powitanie starsza siostra z okazji urodzin! Życzenia można napisać to:

 • Bądź szczęśliwy i kochany;
 • uśmiecham się częściej, więcej niż bawić;
 • Życzę powodzenia i wesoły śmiech;
 • Życzę dobrego zdrowia i oligarcha na czele;
 • Pływać Ci bukiet róż i stokrotki i mimozy;
 • Życzę najjaśniejsze wrażenia z problemami zwolnień;
 • niech się ludzie na ciebie szalone, a ty – w pełni spełnione;
 • kwiaty i uśmiechając się do życia, spokój światła.

Wtedy możliwe jest uwolnienie balonów do nieba!

wesoły wieczór

Daj przyjaciół i rodzinę dla ludzi żywych emocji i wrażeń. Zorganizować dla sióstr świąteczną imprezę z muzyką, pyszne jedzenie. Niech to powitanie starsza siostra urodziny będzie pamiętany przez długi czas! Zaproś swoich najlepszych przyjaciół i krewnych. Niech to będzie niespodzianka dla niej. Obejmie prezentu winowajcą świętowania i życzenia. Tego wieczoru, powinna ona być szczęśliwy jak nigdy dotąd.